Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Adrianno, w kotlowni beda nasze meble z obecnej kuchni...Przydadza sie na narzedzia, bedzie tam tez zlew aby bylo gdzie myc lapki po robocie...Wiec na razie sciany sa tylko pomalowane na bialo, a potem zobaczymy...Moze glazura ale tylko nad zlewem... :roll: Maz mowil, ze sam zrobi taki kawalek... :D

p.s. pokaz wyszywanki, moze bedzie jakies natchnienie.... :wink:

Zelijko,

ja też planuję w kotłowni zlew, a nawet pralnię . Mebelki też chcę tam wstawić. Zastanawiam się czy dać na całość kafle na ścianach :roll:

 

Oto moje wyszywanki:

 

Ten wyszywany jest krzyżykami i oprawiony za szybką

http://foto.m.onet.pl/_m/7dad15fcab5aadeb2dad48444ac57c91,5,19,0.jpg

 

Ten to haft gobelinowy (bez szybki)

http://foto.m.onet.pl/_m/984e92f0512ccaf3494a76a73267df52,5,19,0.jpg

 

I ten też

http://foto.m.onet.pl/_m/01550452009e90a9de2e68c928fe0bf6,5,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Adrianno fajne obrazki. Ty juz oprawione masz, ja glownie po szafach... :roll: Za meblami chyba nie ma potrzeby aby robic plytki.., ale kazdy robi jak lubi...

Aga ciesz sie, ze nadajesz sie do noszenia drewna :D , bo ja sie do tego nie nadaje... :-? Wszyscy mamy swoje plusy i minusy...

Najwazniejsze aby nie dac sie wykonczyc, z tego czy owego powodu... :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One sa niesamowite 8) :o

Nie wiem, jak Adrianno, ale moja niesamowitosc polega na tym, ze taniej mi samej zrobic niz kupic gotowe... :lol: Jakbym miala forsy to kupowalabym takie rzeczy gotowe a wolny czas spedzala w gabinetach odnowi.., kazdego rodzaju :lol: :wink: (razem z moim synkiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianno fajne obrazki. Ty juz oprawione masz, ja glownie po szafach... :roll: Za meblami chyba nie ma potrzeby aby robic plytki.., ale kazdy robi jak lubi...

Te dwa pierwsze już wiszą na ścianach mojego obecnego mieszkania, ale ten ostatni "oprawiłam" tak na szybko tylko do tego zdjęcia ( tylko przyłożyłam ramkę) :wink: . Do tej pory leżał w szafie bo mi się wcale nie podoba . Chyba go nie powieszę w nowym domku.

 

Kafli za meblami chyba nie musi być, ale przy pralce i wokół zlewu będą praktyczne. Może faktycznie kafle położę tylko tam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One sa niesamowite 8) :o

Nie wiem, jak Adrianno, ale moja niesamowitosc polega na tym, ze taniej mi samej zrobic niz kupic gotowe... :lol: Jakbym miala forsy to kupowalabym takie rzeczy gotowe a wolny czas spedzala w gabinetach odnowi.., kazdego rodzaju :lol: :wink: (razem z moim synkiem)

A ja po prostu bardzo lubię robić takie rzeczy manualne. To jest takie zajęcie , przy którym się odprężam i relaksuję tak jak ... w jaquzzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One sa niesamowite 8) :o

Nie wiem, jak Adrianno, ale moja niesamowitosc polega na tym, ze taniej mi samej zrobic niz kupic gotowe... :lol: Jakbym miala forsy to kupowalabym takie rzeczy gotowe a wolny czas spedzala w gabinetach odnowi.., kazdego rodzaju :lol: :wink: (razem z moim synkiem)

A ja po prostu bardzo lubię robić takie rzeczy manualne. To jest takie zajęcie , przy którym się odprężam i relaksuję tak jak ... w jaquzzi :wink:

Nie powiem, ja tego tez nie robie na sile...,ale jaquzzi by sie przydalo od czasu do czasu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja :D .

Po pierwsze primo, to bardzo mi sie podoba elewacja Zeljko. śliczny kolor :D - jak lody śmietankowe z gorzką czekoladą (dach)- mniam :D .

A po drugie, to jesteś niesamowite z Adriano Komputero, z tymi wyszywankami.

Naprawdę jestem pod wrażeniem i zdolności i cierpliwości.

Duże brawa dla Was Dziewczyny!!!! :D :D

 

Gratuluję serdecznie gazu i drzwi wiatrołapowych. Z każdym małym kroczkiem bliżej przeprowadzki :D .

 

Ja też tfu, tfu na to centralne - tfu, tfu... :wink: :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...