Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Ludziska, mam pytanie, czy ktos z Was kupowal albo sprzedawal cos na allegro? Bo mnie naszlo aby niektore moje wyszywanki obrazki malowane sprzedac... :roll:

Ta babe na awatarku tez.... :lol:

 

ano zdarzało mi się ;-) częściej kupować jednak ;-)

myślę że to dobra myśl - warto spróbować - jeśli wyszywanki leżą w szafie to może byłby z nich pożytek większy (czyt. jakiś pieniążek) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zelijko, mój młodszy syn często szpera w Allegro i co rusz coś sobie wyszukuje. Kilkakrotnie robiliśmy więc tam "zakupy". Zawsze wszystko było O.K.

Myślę, że jeśli chcesz spieniężyć swoje prace, to jest to dobra forma. Ludzie licytują i można wziąść za daną rzecz naprawdę ładne pieniążki. A Ty jeśli się rozmyślisz, możesz wycofać swoją ofertę w każdym momencie.

 

Namyśl się więc, namyśl ... :wink:

 

P.S. Czy życzysz sobie abym wykasowała swoje wyszywanki z Twoich komentarzy ? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyszywanek i obrazków jestam jak najbardziej za. Masz dziewczyno talent. a skoro możesz również na tym choć troszkę zarobić. Ja na allegro tylko kupuję (raz nawet kupiłam obrazy- taki tryptyk) i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że zwłaszcza teraz, w okresie przedświątecznym, wyszywanki z motywami świątecznymi powinny się dobrze sprzedawać. W każdym razie warto spróbować.

Dawno nie zaglądałam na forum (również do Twojego dziennika), a tu takie postępy. Elewacja wyszła bardzo ładnie. Bardzo dobrze współgra z kolorem dachu (też mam brązowy) i okienkami (również będę miała złoty dąb). Tak więc Twoje zdjęcia tylko potwierdzają mój dobry wybór :p :p :p :p :p :p .

A rolety wyglądają bardzo ładnie, wcale nie rzucają się w oczy- myślę, że wybór jasnego koloru jak najbardziej trafiony.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawilam jednak, na probe aby zobaczyc czy cos w ogole ruszy...

Na razie poszly pod mlotek dwie baby, obie czarno na bialym, trzy kaczuszki sliczne do kuchni i jedna serwetke swiateczna... :p

ciekawe co bedzie... :roll:

Na razie wiecej mnie to kosztuje niz zarobilam... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, ale sie napracowalas! Piekny obrazek. :D

Ja mialam ochote niektore moje prace sprzedac ale jakos widze ze strasznie tanio to idzie na tym allegro, a przeciez to jest tyle pracy przy tym... :-?

czasu mi to trochę zajęło ;-) mąż zrobił zapisek w kalendarzu kiedy zaczęłam ....11 luty :lol: :lol: :lol: no ale wiosną i latem więcej robiłam coś w ogródku niż przy wyszywaniu ;-)

ciekawe jak z tym allegro Ci wyjdzie....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko śliczny masz domek:))) Teraz dopiero zobaczyłam. Czy już mieszkacie?

Ciku dziekuje bardzo, nie, jeszcze nie mieszkamy, czekamy na parkiet, kominek, drzwi wewnetrzne i malowanko...

p.s. Pamietam o Was...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też gratuluję ogrzewania Zeljko :D .

 

A Twoje wyszywanki są prześliczne!!!! Na pewno ruszy, tylko czy nie będzie Ci żal się z nimi rozstawać?

Dzieki Soniko. Co do wyszywanek..,no cus...,jasne chyba, ze robie to dla pieniedzy, wiec i zalu bedzie mniej...A i tak sprzedaje tylko te ktore zdecydowalam sie jednak nie powiesic w domku.

Wiesz jak to jest.., one co niektore leza i od dwoch lat w szafie a mi sie koncepcja zmienila... :p

A jesli uda sie sprzedac, bedzie na cos innego..,dla mojego malca... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...