Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzieki Ivo. Zla jestem, nie dlatego, ze Forset nie moze sie wyrobic, (wiadomo, nie mial wpliwu na swoich ludzi) tylko, ze wiedzial o tym wczesniej a nas nie powiadomil.

Moim zdaniem uczciwie bylo by do nas zadzwonic od razu jak mu ci pracownicy uciekli za granice i powiedziec ze moze sie nie wyrobic z praca i jesli jest to dla nas problem abysmy szukali sobie kogos innego...

A nie w ten sposob, ze nawet sie do nas nie odezwal. Podobno nie mial kiedy.

Jaka ja teraz mam gwarancje, ze jesli poczekam do stycznia, ze znow cos nie wypadnie, ze znow sie nie wyrobi... :( Nie wiem...Po prostu mi przykro, bo bylam na 100% pewna, ze Forest nas nie zawiedzie.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka

rzeczywiście Forest mógł uprzedzić Cię :-? :-? :-?

 

o, matko! kafelkarze znów się lenią :evil: :evil: :evil: :evil: co za ludzie :evil: :evil: :evil: :evil:

 

 

pamiętam jak Teska pisała, że myślała że po przeprowadzce bedzie nie wiadomo jaka radość...a była bardzo zmęczona budowaniem i pilnowaniem ekip......na szczęscie dobre przyszło w swoim czasie

 

u Ciebie tez tak będzie .....jestem dobrej mysli :D :D :D

 

pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa, nie mam juz mu za zle, ze nie dzwonil... :roll: Moze faktycznie zapomnial, z przemeczenia i braku wolnego czasu... :roll: To wszystko takie ludzkie jest....

Jakos mnie ciagnie aby jednak poczekac do tego stycznia...,ale nie wiem co maz zdecyduje...Juz i tak wszystko sie przeciagnelo, bo przeciez plany byly aby na Swieta juz zamieszkac...A tu nawet wiosna nam sie oddala... :(

Dzieki Wam wszystkim za wsparcie, na prawde sie przydaje w tym dolku budowlanym...

hmmmm...,wykonczeniowka...,to dobre slowo na caly ten okres.... :roll:

p.s. Chyba nawet Sonika doczekala sie tej przeprowadzki szybciej ode mnie, a wiadomo, ze jej sie nie spieszylo... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że wszystko się jakoś poukłada i doczekasz się przeprowadzki :)

Trzymma za to kciukasy i wysyłam moc dobrej energii :)

A że nie zadzwonił to trochę nei fer z jego strony :-?

Ale po mojej przygodzie z szufelką od odkurzacza doszłam do wniosku że wszytskiego samemu trzeba pilnować i nękać wykonawców telefonami inaczej jakoś o nas zapominają :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zeljko.

Zajrzałam dzisiaj do twojego dziennika. Nie czytałam całego, tylko tak sobie otworzyłam na chybił trafił. Akurat trafiłam na post z września o twoim synku. Wiesz, wzruszyłam się. Ja jestem nerwowa i w gorącej wodzie kąpana, nie zawsze mam cierpliwość do moich dzieci i pomyślałam sobie, że musze wziąć przykład z ciebie. Przecież najważniejsze a dzieciach jest to, że są i nas kochają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, masz racje, my za malo przedzwaniamy do naszych wykonawcow...Jakos u nas jak cos jest powiedziane, to tak jakby bylo podpisane u notariusza...Ale, bedzie trzeba inaczej postepowac. Bo jak widac w ten sposob mozna latwo o nas zapomniec...Trzeba sie upominac i teraz juz tak bede robic...

Anisia cierpliwosc nas wszystkich czasami opuszcza...To pierwsze oznaki przemeczenia...Dzisiejsze czasy nie sprzyjaja wychowaniu dzieci...Za malo czasu na to aby zyc.... :-? Dzisiaj sie tylko pracuje.... :roll: A ja akurat nie pracuje i o tyle mam lzej...

Olka wielkie dzieki! :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Iga.... :p

Juz mialam ochote napisac o glazurniku we watku - solidny - niesolidny....,podac imie i nazwysko i powiedziec, ze jest nie slowny, ze co chwile ucieka z budowy na inna robote...Rozpocznie cos, a potem go nie ma i tak po kolei...Dzis mial byc, ale go nie bylo, a telefonu nie odbieral i nie odzwanial tez....

Nie napisze jednak nic,choc moze powinnam przestrzec...Ale kurcze, dostalam go z polecenia od innej forumowiczki, i u jej ojca robil dobrze i bez problemow...U nas na samym poczatku bylo w porzadku..,ale od wrzesnia nie dajemy z nim sobie rady... :roll:

Wszystko mialo byc gotowe we wrzesniu a jeszcze nie skonczyl.... :-?

A my chcemy juz posprzatac i cos innego robic...

Be,bee,beeee.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zastanawials sie na wywaleniem go i poszukaniem kogos innego? Wiem, ze teraz z fachowcami nie najlepiej, ale moze warto sprobowac. Mi sie z wykonczeniowcem udalo :roll: Ale jak ten facet ma was zwodzic przez kolejne 2 miesiace :roll: Pomysl o tym- podzwon po ludziach. tylko nie wiem jak sie z nim rozliczacie i czy nie stracicie na tym pieniedzy :roll:

 

Ja bym opisala na czarnej liscie - robisz to przede wszystkim dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobila bym jak iga napisala .... co za ech :evil:

 

Mojej pierwszej ekipie podziekowalam po tygodniu w ktorym to trzy dni pracowali. I pomimo ze nam sie w ogole nie spieszy, to nie trawie jak ktos robi mnie w konia :evil: Teraz na moich chlopakow czekalam ponadterminowo miesiac, ale bylam uprzedzona, zapytana czy mi to nie przeszkadza, bo jezeli to oni sie postaraja itp.... tak to rozumiem wszystko i jestem w stanie isc na ustepstwa, ale w innym przypadku nie.

No ale ja zolza jestem :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie lubi, jak jest "robiony w konia" :evil: .

 

Zelijko, jeśli możesz sobie na to pozwolić - szukaj kogoś innego. Niech taki człowiek też ma nauczkę i niech wie , że tak się nie robi, że takie postępowanie jest przeciwko jemu samemu, bo traci, a nie zyskuje klientów. Daj mu ultimatum.

 

Trzymam kciuki ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam tego nie pisać bo to jest straszne ale Wy po prostu jesteście ZA DOBRZY a wykonawcy jakoś tak mają że zawsze tych dobrych wykorzystują :o :roll:

Jak nie tupniesz nogą to ni huhu :o :roll:

Trzymam za Was kciukasy :)

Ja też chyba szukałabym innego glazurnika i napisała na Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...