Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kobitki kochale, dzieki, ze jestescie zemna. :p

Ja juz sama nie wiem, co zrobic.

Problem jest w tym, ze nie wiele jest jeszcze do zrobienia a to co zostalo, to dokonczyc cos co ktos inny juz rozpoczal...Kto mi na to pojdzie... :roll:

Bo zostalo...,

zafugowac wiatrolap i spizarnie

zamontowac drzwi od kabiny na dole

dokonczyc sciany lazienki u gory, podloge u gory,to wszystko zafugowac, zamurowac brodzik,zamontowac drzwi od kabiny,zainstalowac kibelek i umywalke - to wszystko u gory

wszystkie sylikonowania - gora i dol

zamontowac jeden parapet w sypialni

sprzatanie po sobie

Tyle im jeszcze zostalo...To nie jest tak duzo, ale zrobic nie moga bo nie robia, robia u kogos innego...

We wrzesniu jak mieli robic u nas i wszystko bylo dla nich przygotowane, to u nas w domu spali a robili tez u kogos innego i tak przez trzy tygodnie...

Mialo byc wszystko po ludzku ale chyba bede namawiac meza aby policzyl im za hotel za te trzy tygodnie... :evil: Taka zla jestem na nich... :evil:

A normalnie, nie lubie, nie lubie byc zlosliwa i wkurza mnie strasznie, ze mnie do tego zmuszaja.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest złośliwośc kobieto to jest walczenie o swoje.

Ja bym walczyła i postawiła panów pod murem albo kończą albo idą sobie bez zapłaty.

Trzymam kciukasy :)

I niech Was nie biorą na żony i dzieci bo Wy też macie synka i życie i plany, namaiwam do asertywności i obrony własnego ogniska :)

Ale jędza ze mnie wyszła :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche zagubiona jestem bo nie wiem o co chodzi z tymi obrazkami :oops: :roll:

 

Co do glazurnikow - radze im napisac, ze rezygnujesz z ich ulug i zabraniasz im bez twojej obecnosci wchodzic na teren budowy. Macie alarm? Jak tak to zmiencie kod i poinfomujecie ich, ze zmieniliscie, coby nie probowali wchodzic. jak maja zaplacone w gory to zazadajcie zrotu kasu- dopoki nie oddadza to w rozliczeniu zatrzymajcie ich sperzety (mam nadzieje, ze cus warte i im na nich zalezy :roll: ). Oprocz tego wpisuj na liste niesolidnych i szukaj innych. Niestety, ale chyba nalezy sobie zdac sprawe, ze oni u cibie nic juz porzadnie nie zrobia :(

Pacany ostatnie - to to bym takim.... :evil: :evil: :evil:

 

Daj sobie z nimi spokoj, bo cie tylko doluja. I postraraj sie spojrzec z wiekszym opymizmem na nadchodzace swieta :wink: Po tym wpisie u Kasi tak sie ciezko zrobilo :cry: Choinka musi byc i piekny nastro tez. Nie wiem, czy macie tez inne niz budowlane problemy i dlateczego tak cie ciezko, ale wystarczy sie rozejrzec dookola aby zdac sobie sprawe, ze sa rzeczy wazniejsze i w sumie to jestesmy szczesciarzami i moze nie warto sie zamartwiac 8) Choc czasem nam sie wydaje, ze nie ma wyjscia, to ono w koncu zawsze sie znajdzie :D

Zycze polepszenia we wszystkich sferach i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki iga za dobre slowo... :p

A problemow ostatnio bylo troche, nie tylko budowlanych, wiec mnie chyba dopadla jakas depresja...,czasami tak mam, ale minie..,jak zawsze...

Co do Swiat, dzis juz sie wzielam za sprzatanie od samego rana i juz troche nastroj w domku jest, a pewnie i choinke zrobie..,wlasnie aby sie przeciwstawic temu co mnie - nas dopadlo... :D

Co do obrazkow, to chcialam sprzedac niektore moje obrazki wyszywane..,takie trzy kaczuszki do kuchni, takie dwie damy (czarno-baile), ale nic nie poszlo...,wiec odpuszcze sobie ta zabawe..,nie nadaje sie do handlu... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko współczuję ci tej walki z wykonawcami o każdą płytke chce się powiedzieć :-? :-?

To naprawdę może człowieka człowieka wnerwić porządnie, i jak tu trzymać fason jak mieć nerwy stalowe :roll: :roll:

 

Oby w końcu wszycy ci porobili co mają i byście jak najszybciej mogli zamieszkać.

Bo jak sie mieszka to jakoś inaczej sie odbiera te wszytkie spóznienia w wykończeniówce itp,

Pozdrówka i bądz dzielna Zeljko 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nadaje sie do handlu...

 

e tam :wink: co myslisz ze to tak hop-siup :p nic z tego hihi wstawiaj nastepny raz i nastepny az do skutku... napewno sie ktos znajdzie ktory akurat w tej chwili ma chwile na zakupy albo bedzie mial za dwa tygodnie lub trzy a Twoich obrazkow tam nie bedzie i sie bardzo zmartwi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nadaje sie do handlu...

 

e tam :wink: co myslisz ze to tak hop-siup :p nic z tego hihi wstawiaj nastepny raz i nastepny az do skutku... napewno sie ktos znajdzie ktory akurat w tej chwili ma chwile na zakupy albo bedzie mial za dwa tygodnie lub trzy a Twoich obrazkow tam nie bedzie i sie bardzo zmartwi :lol:

Mohag, nie stac mnie na to aby probowac tyle razy... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za zyczenia1 Ja tez zycze Tobie i calej rodzinie wszystkiego dobrego...

Prawie w tym roku tez spedzilabym Swieta w Bydgoszczy..,ale jednak zostajemy tutaj u siebie... :D Synek ostatnio chorowal i nie chce go zabierac na tak daleka droge...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Bożego Narodzenia,

Składam Ci Zelijko......... serdeczne życzenia.

Niech Ci święta miłe będą,

Z dźwiękiem śpiewu i kolędą.

Z wigilią tuż po zmroku,

I w radosnym Nowym Roku.

 

http://www.hellasmultimedia.com/webimages/christ-htm/images/misc/twinkstar.gif

 

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność. Aby dom został ukończony jak najszybciej i bez problemów.Abyście mieszkali w nim długo i wygodnie. I żeby cała rodzinka była zdrowa, uśmiechnięta i szczęśliwa a Zeljka była twardą babką :wink: :D

 

życzy Iga :D

 

http://i51.photobucket.com/albums/f377/iga9/loski_ok_d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...