Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Trzymam kciuki za kominek :)

Myślę że glazurnika trzeba spisać na starty i szukać kogoś innego :evil: Twój mąz ma racje że też musimy spotykać na swoich drogach takich fachoffffców :evil: :evil: :evil:

Mam nadzieje że uda się Wam znaleźc kogoś godnego kto skończy prace solidnie i szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
A teraz wiadomosc tygodnia....

MALA MYSZ .., skubana jedna..,pozarla nam kawalek bramy garazowej... :evil:

Na dole w teh gumie przysamej podlodze jest dziurka...Okragla, malutka..,akurat na mysz pasujaca...

Qurcze jak Tom i Dzeri ogladalam to zawsze bylam po stronie Dzerego..,a teraz mi sie odmienilo...

no i tak to jest, czlowiek jeszcze nie mieszka a juz sa straty...

Też już trzymam stronę Toma... :evil:

CHOCIAŻ TWOJA DŻERI... JEST GORSZA OD MOJEJ DŻERI

MOJA MYSZ UŻYWA TYLKO MOICH KOSMETYKÓW !!! .. :o :lol:

http://www.republika.pl/camping60/bud/366.jpg

http://www.republika.pl/camping60/bud/367.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich czytelników mojego dziennika, musze powiadomić, ze został on przeze mnie zlikwidowany.

Powodów było trochę więcej aby tu nie pisać wszystkiego...,powiem, ze chodzi o święty spokój... :roll:

A prócz tego ,nie długo i tak pojadę na wieś i nie będę tam miała netu, wiec nie chce pozostawiać czegoś, czego potem nie będę mogła tutaj „bronić.”

Jak będzie cos nowego to dam znać w komentarzach...Zdjęcie pokaże na chwilkę tak jak Sonika robi .. i potem wywalę aby nie wałęsało się tu za długo. :roll:

Na razie mamy cześć kominka gotowa... Już cos tam widać jak będzie...końcówka będzie robiona w przyszłym tygodniu... Wtedy dam znać...

Powiem, ze bede miala trzy aniolki... Mial byc jeden, ale Forest przyniusl trzy...,a takie sa ladne, ze zal mi bylo z nich rezygnowac... Mam nadzieje, ze nie przedobrze z iloscia... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...