Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Aga, maila masz w podpisie...zobaczysz wszystko co bedziesz chciala... :D

A tu od czasu do czasu napisze co slychac...No, nie moge Was tak zostawic bez slowa...,bo sie do Was przywiazalam... :wink:

 

Będę czekac na wieści :)

Jeszcze jak byś mi rozjaśniła w główce o co poszło to już bym była spokojna 8)

Jak zawsze ściskam kciukasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

iga w sumie nic strasznego się nie stało. :p Na innym forum babki krytykowały-wyśmiewali zdjęcia domów naszych forumowiczów...,pokazywane tutaj w Galerii zdjęć

Była tez tutaj i u nich ostra wymiana zdań... Ale się skończyło. Każdy powiedział co miał i już...

Mi dało to trochę do myślenia i usunęłam dziennik, bo tam takie osobiste rzeczy były, o rodzinie o dziecku... No i zdjęcia domu. Te ze środka pól biedy , bo i tak nie wiadomo gdzie to jest.., ale te inne, to już można dom poznać. :roll: A nie dało się tak usunąć wybiórczo, wiec poszło wszystko.

W sumie większość sadzi, ze to była burza o nic. Ja już tez myślę, ze trochę przesadziliśmy wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po 1 mam grubą skórę 8)

po 2 zawsze mawiam że jak się komuś nie podoba to tam są takie brązowe można wyjść i najlepiej nie wracać :wink: :)

Przyjmuje krytykę bo też mi się nei wszystkie domy podobają ale co innego powiedzieć że coś jest nie w moim stylu i tego w swoim domu bym nie chciała a co innego jechać po osobach :o :roll:

Teraz nasunął mi się taki przykład ( mam nadzieję że Kasia sie nie pogniewa ).

Czy to że Kasia nie chce w domu podłogówki a ja ją mam - mam stwierdzić że jesteś głupsza, gorsza i mało trendy - Chyba nie w końcu to jej dom - nadal ją lubię i czytam i przy najbliższej okazji odwiedzę jej włości :)

W końcu to są nasze domy i My się mamy w nich dobrze czuć :)

A że czasami nasze własne pomysły nie do końca są trafne same o tym dobrze wiemy - mało to forumowiczów krytykuje swoje wybory 8)

Ale dla tych pań najważniejsze było czy był dekorator czy nie :-?

A jeszcze z innej beczki co by było gdybyśmy wszyscy mieli takie same domy, o tym samym wystroju i klimacie.

Co do syna i innych osobistych rzeczy w dzienniku to też są nasze domy i nie mamy się czego wstyddzić a Ty Zeljka najmniej - jesteś wspaniałą matką, która kocha swoje dziecko takie jakie jest i uwierz mi że wiem bardzo dobrze co piszę i wiem jacy potrafią być rodzice :)

Ale się rozpisałam :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ma 100% racje. Tez poszperalam i wiem o co chodzi- poczytalam tez troche wiadomego watku na innym forum. Do tego naszego watku sie na razie nie dokopalam- chyba go usuneli. Normalnie mnie zatkalo- fakt, ze nasze forum jest specyficze. Dotad same dobre fluidy plyna tu od ludzi. U mnie bylo i jest troche zamieszania, ale to z poza forum :wink: W glowie mi sie nie miesci co ludzie z powodu nudy i braku wlasnych zainetresowan i form spedzania czasu moga robic z necie :o No, ale w koncu sa bezkarni :evil: 8)

Ja cie Zeljka dobrze rozumiem. Sama sie zastanawiam, czy nie usunac swojego dziennika, bo jak na razie wiecej mam z jego powodu przykrosci i problemow niz radosci... choc w sumie to nie prawda- radaosci tez mam duzo- glownie dzieki wam :D No, ale nie potrafie tak pisac w sumie o niczym, bez szczegolow. Powiedz Zeljka trudno tak wyjsc z nalogu? :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam kochanienkie powiem ze jakem starszawy juz krasnoludek, to co kto o moich wnetrznosciach mysli wisi mi jak kilo kitu na agrawce 8) :lol:

Chociaz nie powiem ze nie rajcuje mnie, jak sa chwalone :oops: :lol:

 

Ja cale zycie mialam jedna zasade, jezeli mi ktos powie ze mam brzydka bluzeczke na sobie to wzrusze ramionami, bo to przeciez moja bluzeczka na mojej osobie.... a wstydzic sie za moja bluzeczke dopiero zaczynam i szybko zmieniam na nowa, jak ktos mi powie ze mam brudna plame na bluzeczce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem iga, ze tu chodzi o "glebsze" wzgledy... ale ludzie sa ludzmi i zawsze wszystko beda wykorzystywac, obojetnie czy w necie czy w realu :roll: i uwazam, oczywiscie to jest moje zdanie... ze nie mozna sobie pozwolic zeby ktos mial taki duzy wplyw na to co robimy zeby kierowac "naszym zyciem", naszymi poczynaniami, naszymi radosciami i tym co sprawia nam przyjemnosc.

 

tym bardziej ze jezeli sie wycofujemy, to oni rosna w sile i sa przekonani o swojej wyzszosci nad nami maluczkimi :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki, wszystkie macie racje. :p

Pokaze nowe fotki, jak juz pisalam tutaj.

Na razie nie mam jeszcze nic nowego. Czekam na kominek i wtedy zdjecia beda.

A teraz z innej beczki.

U nas wylewki byly robione w czerwcu. Wyobrazcie sobie, ze jeszcze nie nadaja sie na parkiet. Przekraczaja dopuszczalna wilgotnosc. Nie duzo, ale jednak. Wiec jest juz pewne, ze nie zamieszkam 1.4. jak planowalam... :lol:

Ale nam to idzie,co? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie martw Zeljka :wink: Na koncowce czlowiek juz jakos zwalnia. Tym bardziej jesli ma jakies traumatyczne doswiadczenia z wczesniejszych etapow budowy. woli wolniej, ale dokladniej :wink: :roll: Ja tez mialam wielkie plany- przeprowadzalybysmy sie razem :D :wink: a teraz mamy razem termin blizej nieokreslony, albo raczej okreslony jako-przeprowzdimy sie jak juz bedzie mozna :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...