Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kominek już widziałam :)

Co prawda zupełnie nie w moim stylu ale u Ciebie będzie wyglądał fantastycznie i rzeczywiście to jest dzieło artystyczne :) Pasuje do Ciebie :)

Bardzo fajne kabiny :) Szczególnie interesuje mnie kabina w górnej łazience czyli prosze o szczegóły :)

Bardzo się cieszę że w końcu była u was porządna ekipa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, to kabina firmy Novellini ale jaki model to juz sama nie wiem, bo lezaly u nas od wrzesnia... :-? A kupawane byly w lipcu... :(

nie wiem czy czasami to nie te

http://www.ceramikaplus.com.pl/go/_info/?id=1939

Kominek faktycznie chyba do mnie pasuje...Moja siostra juz go skrytykowala... :D :wink: i wiem, ze nie znajdzie wszedzie wielbicieli :wink: .., ale ja go kocham... :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten mniejszy bok jest stały a ten większy się otwiera normalnie tak jak drzwi..., (nie jest przesuwane, jest otwierane)

p.s. Foresta nie da sie namowic na zrobienie czegos co juz gdzies ktos zrobil... :lol: :wink: Wiec jak juz maz sie zgodzil na Foresta to juz mialam wygrana... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Kurcze brakuje mi twojego dziennika :cry: Nic nie widac z tej ukladnej glazury :cry: A ja zapozniona na maxa- az mi wstyd :oops: i kominka nie widzialam :oops: :cry: Moze mi podeslesz na priv jakas fotke? A ty sie Zeljka na 100% wybierasz do W-wy 19 maja? Wiesz tak sie pytam- bo nie wiem, czy bede miala do kogo usta otworzyc :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepkaj, sie czepkaj... :lol: To niby co ja na ducha wygladam? No chuda jezdem ale, ze by zaraz duch!!!! :lol:

 

Iga, kominek jest we watku o kominkach, we wnetrzach.., wklejony przez Foresta...,a nie wiem jeszcze czy sie wybieram na to spotkanie... Co prawda jesc daja i moze utyje..., pomysle o tym.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, nie wiem jeszcze czy będę. Chciałabym być. Nie wiem tylko czy moje dziecko by wytrzymało tak długo, a nie mam go z kim zostawić...

A na budowie, maż spiesznie pracuje... Poprawia po wykonawcach...

Glazurnik który się zna na wszystkim, okazało się, ze zna się średnio.., albo mu się nie chcialo. :-?

Tynki gipsowe mąż poprawia, szlifuje...

Kran w łazience musiał poprawiać, bo glazurnik tak zrobił, ze pękła jakaś część w środku za ściana i skraplała nam się woda. Nie wiemy kiedy pękło, a dowiedzieliśmy się w ten sposób, ze na korytarzu wyszła nam mokra plama.

Jak to wyszło, to obejrzeliśmy resztę i okazało się, ze od wylewek ściany przylegające do łazienki tez zaczęły moknąć...

wydało się, ze gdzieś leci woda...tylko gdzie...

Cale szczęście, ze piec nic nie pokazywał, bo bałam się, ze cos z podłogowym ogrzewaniem się stało...

dobrze, ze to był tylko kran. Glazurnik tak przymocował, ze popękało...

Teraz trzeba specjalnym gruntem zagruntować to mokre aby moc kłaść parkiet na takie wilgotne...

Boorg w przyszłym tygodniu ma zacząć przygotowywać wylewki pod parkiet. Musi zeszlifować i zagruntować głęboko penetrującym gruntem. Potem jak to wyschnie, zabiera się za parkiet...

A schody tez zamówione, maja być jakoś początkiem maja...

To wszystkie nowości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...