Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zelijko, ta przygoda z rurką musiała Was mocno zaniepokoić. Całe szczęście w tym nieszczęściu, to to, że przyczyną była "tylko" pęknięta rurka od kranu 8) .

 

Pozwolę sobie wrócić do Twojego kominka.

To wyjątkowy kominek, taki zjawiskowy. Anioły unoszące się nad drzewem..., listki, ... kora. PIĘKNY!

Serdecznie Ci gratuluję ! :D

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki za resztę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Aga. :p

W miedzyczasie pozmienialy mi sie gusta co do urzadzania... :lol:

Jak zaczynalismy mialam jakas koncepcje..., a teraz juz sama nie wiem...Najgorzej, ze pohaftowalam obrazki a taeraz mam watpliwosci co do tego czy z nich skorzystac... :D

Te do sypialni sa w kolorach czerwieni i bordo.., a mi sie juz odechcialo bordo sypialny... :lol: Ale cos pokombinuje... Najwyzej tylko dadoatki beda bordo....

Czy Wam tez tak sie odmienia?

Aha i kuchnie juz tez bym chciala inna... :o Ja jak pogoda... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to tak w sumie chciałam powiedzieć, że bardzo mi brakuje Twojego dziennika Zeljko :( .

Lubiłam Ciebie czytać, a i jakaś fotka trafiła się od czasu do czasu :wink: , a tak to co :roll: .

Nawet oczysków moich nie nacieszę

głęboko penetrującym gruntem

:wink: - buuuuu.

Soniko, moze dolacze kiedys do Ciebie w Galerii :wink: tylko musze sie troche chociaz urzadzic...

A to buuu, to za co to ? :D

 

Adriano ciesze sie, ze kominek sie podoba. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio tak z tymi decyzjami jest 8) :o :roll:

U mnie najgorzej jest z łazienkami na te mam ciągle nowe pomysły na szczęście wszystkich nie jest to wykonalne 8)

Za to wersja kominka zmienia się jak w kalejdoskopie i pewnie za nim w końcu będzie kasa na obudowę nie będę wiedziała czego chcem :o :roll:

Widocznie tak musi być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zeljiko,

odnośnie fachowców, to wiem co czujesz :-? My ostatnio też mamy trochę "przygód". Doszło do tego, że Radek stwierdził, że resztę prac wykończeniowych będzie robił sam. Jak ma się już wkurzać to będzie się wkurzał na siebie a nie na ..hm..paproków.

Ale za to macie przecudny kominek! Powiedz, czy same anioły szamotowe można zamówić u Forresta?

A jeśli chodzi o urządzanie, to... powiedz sobie że Twój gust się nie zmienia ino..ewoluuje :D

Jeszcze tylko chwilka do przeprowadzki, zobaczysz.

Serdeczności

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, jak najbardziej mozna zamowic same aniolki. Nie wiem czy u Foresta, ale warto zapytac. To na prawde dobry chlopak. mlody i pelen energii do pracy, pelen pomyslow, wiadc, ze kocha swoja prace...

Ostatnio napisalam do niego aby podal nam nazwe tynku na naszym kominku, bo potzrebujemy poprawic dol.., poniewaz maz kladl kafelki i zribil taki cokolik...A forest odpowiedizal, ze zaraz nam ten tynk wysle. :o No wyobraz sobie! kots inny juz by sie wcale nie przejmowal, podal by nazwe i juz...

Warto go zapytac o te aniolki. Jesli nie bedzie mogl sam zalatwic, bo to w Krakowie jest a on ma troche kilometrow do Krakowa, to na pewno Ci odpowie jak zamowic z tej kaflarni. Ja polecam bardzo. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ja nie pamietam prawie kiedy ostatnio tam bylam. :-? Najlepiej to zapytac kogos kto nie dawno tam byl. Tak jak Agnes..,na pewno duzo ludzi tam jedzie...

Ja ze wzgledu, na mojego synka nie decydowalam sie jeszcze. My mozemy tylko samolotem i tak aby od lotniska nie bylo daleko do miejsca pobytu... :roll:

Ja zawsze polecam Plitvice. Dla mnie to jak raj na ziemi...Ale jest tam duzo pieknych miejsc. Nad morze gdzie bys nie pojechala wszedzie jest pieknie. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam!!! Plitvice to nasz kolejny cel!! :D

A my byliśmy na wyspie Vir, w przecudnym apartamencie za 40 Euro ino za wszystkich, z tarasem wychodzącym prosto na plażę (chyba zaraz tu Zelijce zdjęcie wkleję, jak pozwoli:)) i było...pięknie!!! I taniej nas wyszło wszystko niż pobyt nad Bałtykiem.

A z tym przepisem Zelijko, to na priva już wydukam..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelijka -pięknie u Ciebie :D Mam nadzieje ,że Dobre Anioły będą nad Wami czuwać .....serdecznie Ci kibicuję :D

 

ps.....polecam Vieli Losinij i Mala Losinij .....cudne wyspy -można sie na nie dostać z wyspy Krk ....są tam delfiny :lol:

sezon zaczyna sie od 1 lipca- więc w czerwcu ceny były bardzo przyzwoite :D

 

http://kulturna-dobra-pgz.posluh.hr/losinj/41v.jpg

 

http://kulturna-dobra-pgz.posluh.hr/losinj/susak.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy z 200 zdjęć, ciężko wybrać, więc tak na szybko:

 

widok z naszego tarasu (przechodziliśmy przez ogród i byliśmy już na plaży)

 

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/040a7318a8a7f7b6485d9578b5b1e7c3,5,19,0.jpg

 

A tu widok na stały ląd z wyspy:

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/c8b6b7aff927c902d4a07882393f0da1,5,19,0.jpg

 

i jeszcze jedno z Zadaru:

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/1251eed24d18c1a790f6c25290410ba2,5,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...