Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

http://www.mojastrona.photosite.com/~photos/tn/9286_348.ts1179405734000.jpg

Sa i schody.., jak ktos lubi takie starocie... :lol: :wink:

http://www.mojastrona.photosite.com/~photos/tn/9288_348.ts1179405994000.jpg

tu z bliska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

schody to dab, ten nasz wykonawca byl sprawdzony i nie drogi a robi tylko debowe schody, a u nas akurat pasuja bo kuchnia prawie taka sama, no i drzwi wewnetrzne maja byc tez takie - to znaczy sosnowe oblozone debem..., wiec sie zgodzilismy...Jesion jest raczej jasniejszy od debu.., ale pewnie boorg by powiedzial, ze zalezy jak go potraktowac i czym...., wiec nie wiem dokladnie..,tak tylko gadam... :roll: :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelijko, ja bardzo lubię starocie :wink: :lol: .

Schody mają piękny kolor i wydają się być starannie wykonane. Ciekawa jestem jaki był ich koszt :roll:

Też umówiona jestem ze stolarzem na stopnice, ale zawołał dość sporo 8) :roll:

 

Parkiet śliczny :D . Jak są już podłogi to można się wprowadzać :wink:

Jaki wybrałaś lakier - w połysku, czy w macie? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianno cale schody a jest ich 18, szerokosci 1m, do tego ta barierka i taka sama barierka do kuchni plus taka poleczka u gory nad schodami, kosztowalo nas 6650zl.

Ten facet robil u kolegi meza i tam schody juz rok stoja i nic sie z nimi nie dzieje, wiec to wszystko razem decydowalo, ze go wybralismy, zwlaszcza ta cena. Teraz juz jest troche drozej, nie wiem ile, ale jak sie z nami umawial to bylo w grudniu, wiec i cena inna.

a co do staroci, to ja bardzo lubie takie klimaty od wczoraj, z tym, ze im wiecej ogladam tych nowoczesnych rzeczy to bardziej mi sie podobaja... Czasami mysle, ze moze powinnam u nas miec bardziej nowoczesnie, ale jak znam siebie, zaraz by mnie kusilo kupowac jakies drobiazgi i zrobil by sie misz-masz... Wiec u nas mam tak jak mam, a z tesknota i podziwem patrze na nowoczesnosci w innych domach... :p

aha, parkiet jest dopiero cyklinowany. lakier wodny i polmat, jakis niemiecki, nie wiem, dzis boorg ma dopiero przywiesc, to zerkne co to jest, a jak juz bedzie po, to pstrykne fotke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo ! Cena faktycznie zachęcająca :wink: . U nas za same stopnice (bez barierki , balustrady i poręczy ) dużo drożej :-? :(

Co do nowoczesnego stylu to też mi się on podoba. Lubię także nieco sielskie i "babcine" klimaty , dlatego staram się w nie wpleść nieco nowoczesności . Chciałabym , by w moim domu te różne style polubiły się , wzajemnie się uzupełniały i "żyły" w harmonii :wink: .

 

Z niecierpliwością czekam na fotki dotowego parkietu :D

 

Pozdróweczka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Kobitki moje kochane, no co ja mam Wam pisac. Ogromne klopoty mam z boorgiem od parkietw, od pocz. marca nie moze nam skonczyc parkietu.

Z reszta jest tu do poczytania, moje nerwy i narzekania... :roll:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=104623&highlight=zeljka

Czekamy ciagle na niego, to znaczy juz zaczelismy szukac innego aby nam dokonczyl ta robote, bo juz nas po prostu nie stac na to aby dluzej czekac.... :-?

Drzwi wew, maja byc juz 16.., ale nie wiem czy do tego czasu parkiet bedzie, bo jak nie, to nici z drzwi, nici z malowania scian..., nici z przeprowadzki....

 

Co pozytywne, to to, ze ogrodzenie mamy zrobione. Szukamy teraz kogos od kostki aby zrobil nam podjazd do garazu i podejscie do domu, no i trzeba uporzadkowac okolice, bo trawa po kolana...

Wczesniej maz nie chcial pryskac i robic, bo boorg ma psa ktorego przywozil ze soba i bylo nam po prostu zal, aby psiak nie musial siedziec caly dzien w mieszkaniu.., a tutaj.., jak widac..., przedluzalo sie bardzo i teraz mamy strasznie wszystko zarosniete.....

Jak troche cokolwiek bedzie do przodu to pokaze, na razie wstyd fotografowac taki balagan.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki moje kochane, no co ja mam Wam pisac. Ogromne klopoty mam z boorgiem od parkietw, od pocz. marca nie moze nam skonczyc parkietu.

 

Hmm, Boorg ma chyba jakiś nobilitujący go tytuł na forum, który jak się okazuje, wprowadza ludzi w błąd...

Może Redakcja powinna coś z tym fantem zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki moje kochane, no co ja mam Wam pisac. Ogromne klopoty mam z boorgiem od parkietw, od pocz. marca nie moze nam skonczyc parkietu.

 

Hmm, Boorg ma chyba jakiś nobilitujący go tytuł na forum, który jak się okazuje, wprowadza ludzi w błąd...

Może Redakcja powinna coś z tym fantem zrobić?

Oj, nie pytaj mnie .... :lol: Ja bylabym bardzo stronnycza w tym sadzie.... :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelijko,

oj ! To współczuję Ci tych nerwów, tego czekania :-? .

Mnie takie sytuacje podcinają "skrzydła". A wiadomo chociaż dlaczego nie kończy i ewentualnie kiedy skończy ? Jeśli dał słowo - musi je dotrzymać. W końcu "tytuł" można odebrać ... 8) :wink:

 

Zelijko, ale serdecznie gratuluję ogrodzenia. Ciekawa jestem jakie zrobiliście i jak wygląda :roll:

 

Pozdrawiam cieplutko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianno mialo byc ogrodzenie z brazowego klinkieru i do tego brazowe deseczki, czy sztachetki jak na to mowia...., ale trzeba bylo czekac na klinkier 2 m-ce, wiec jest jasny klinkier, taki zolty - sahara sie nazywa, do tego metalowe przesla, na koncowkach tylko ozdobione i w kazdej czesci - od slupka do slupka jest jedna ozdoba po srodku, taka bombka....

Mysle, ze do elewacji pasuje i dodaje troche wesolosci..., w koncu, tutaj przez wiecej niz pol roku jest ciemno i pochmurno, to niech chociaz na jasne ogrodzonko sobie popatrze przez okno.... :wink:

 

Co do boorga, wszystko opisalam dokladnie w watku podanym powyzej, aby sie tu nie powtarzac... :roll:

A tytul niech ma, mi to nie przeszkadza, ja tylko mam go dosyc i nie chce juz go widziec.., no moze tylko na tyle aby powiedziec mu co o tym mysle....

Chce o tym zapomniec, bo mnie mdli na sama mysl.... be..... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...