Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dziekuje kobitki za poparcie :p

przyda sie na te moje nerwy..., bo malo tego, ze takie spuznienia, to teraz w ogole sie nie odzywa..., czuje sie jak glupek, ze tak dlugo wierzylam w to, ze dotrzyma slowa... :-?

No bo tutaj na forum taki mily i w ogole, nie.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez internet to nawet ja jestem miła :wink: :)

Może życie go przerosło :o :roll: co jednak nie tłumaczy jego zachowania, bo takie zachowanie to lekka gównarzeria :evil: :evil: :evil:

Nie potrafi się facet przyznać do tego że nei daje rady, ale jak wiadomo trudno się przyznawać do własnych błędów. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zeljka dlaczego to na ciebie padło :o :o :o :roll: :roll: :roll: ktoś na górze przyspał trochę, hmmm :roll:

na twoim miejscu już dawno wzięłabym innego parkieciarza, kosztem nawet utraconych pieniędzy.

najważniejsze dla ciebie to ruszyć znów do przodu, weź tego polecanego fachowca, niech skończy robotę. tylko patrzeć jak będzie wrzesień, a wy nie możecie pozwolić sobie na dalsze czekanie. takie życie, nie zawsze wygrywamy

 

trzymam kciuki i czekam na zdjęcia parkieciku :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, nie padlo, nie padlo.., :wink: samy na to pozwalamy, jakby.... :roll:

My ciagle grzecznie, cierpliwie, a to trzeba za pierwszym razem kiedy zawala wywalic na zbyty pisk.... :evil:

......

......

......

Nie umiem sie zloscic.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianno mialo byc ogrodzenie z brazowego klinkieru i do tego brazowe deseczki, czy sztachetki jak na to mowia...., ale trzeba bylo czekac na klinkier 2 m-ce, wiec jest jasny klinkier, taki zolty - sahara sie nazywa, do tego metalowe przesla, na koncowkach tylko ozdobione i w kazdej czesci - od slupka do slupka jest jedna ozdoba po srodku, taka bombka....

Mysle, ze do elewacji pasuje i dodaje troche wesolosci..., w koncu, tutaj przez wiecej niz pol roku jest ciemno i pochmurno, to niech chociaz na jasne ogrodzonko sobie popatrze przez okno.... :wink:

Zelijko,

mimo tej przykrej , nerwowej i stresującej współpracy z boorgiem bardzo dobrze, że znalazłaś tyle siły i samozaparcia, by zająć się ogrodzeniem. Przynajmniej można choć na trochę zapomnieć o tej niemiłej sprawie i cieszyć się z efektów "ogrodzeniowych" 8) .

Myślę, że piaskowy klinkier bardzo ładnie pasuje do Twojej jasnej elewacji , a "bombka" jako ozdoba przęseł bardzo mi się podoba. Sama o takiej myślę :wink:

Może się jednak zdecydujesz na wklejenie choć jednej fotki ? :roll: 8)

 

Pozdrawiam cieplutko ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda byla, ale ja aparatu nie wzielam... :oops:

Tak przejelam sie rozmowa z nowym wykonawca parkietow, czy wezmie robote czy nie, tak, czy nie, tak czy nie..., ze zapomnialam...

Wzial!!! Troche trzeba na niego poczekac ale zrobi. Z reszta bardzo byl zdziwiony, bo mowi, ze tak jest jeszcze z trzy dniu roboty.., nie moze zrozumiec czemu ten tego nie dokonczyl...

Wiec mu mowie, ze wedlug umowy to, on musial by to zrobic za darmo i jeszcze nam doplacic za opuznienie..,aha, to juz zmienil mine...

Trzymajcie teraz kciuki aby drzwi byly tego 16.07. i aby nowy parkieciarz spisal sie dobrze.

a ogrodzenie zrobie, obiecuje... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...