Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nowosci od dzis po poludniu...

Zadzwonil boorg. Mial wypadek, skradziono mu oba telefony kom. i kluczyki...

Chce skonczyc robote... Teraz to my juz nie chcemy... :evil:

wlasciwie tutaj juz powinnam przestac pisac, przeciez sami umiecie wnioski wyciagac...., ale dodam tez....

Marzudzil, ze nie dostal za robote co zrobil po polozeniu parkietu, czili cyklinowanie i polerowanie... Zapomnial o tym, ze wedlug umwoy ktora sam z reszta spisa,l jemu jeszcze caly czas leca karne odsetki po 5% od ceny za dzien... Wiec wychodzi na to, ze nie tylko, ze nie powinien dostac zadnych pieniedzy ale jeszcze winien nam zrobic roboye do konca za darmo i zaplacic reszte odsetek za opuznienie...

On, nie winien, :-? ze sprzet mu sie u nas zepsul (wspomnial, ze nam nie doliczal za naprawe.., (jakby mial do tego prawo.., ) kto mu winien ze ma taki sprzet.., wszyscy sie smieja jak pytam, czy to moze byc od slabego pradu, jak on twierdzi), no i nie winien ze mial wypadek i ukradli mu to i owo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, nie ma byc mi zal, ze chlop byl w szpitalu...., :roll: bo mi jakos zal... :-?

I telefonow tez mi zal, ladne byly... :roll:

A najbardziej to mi zal, ze roboty nie skonczyl, bo jakby skonczyl, nawet to po terminie, to gadalam z mezem i dostal by calosc pieniedzy...,eh, nigdy sie nie dowie jacy mi dobrzy jestesmy.., nie dal nam zadnej szansy.... wolal nas miec gdzies i no, wkurzyl nas troche.... :roll:

 

dzieki za poparcie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko - nie możesz go żałować bo zaraz będziesz go miała z powrotem u siebie i pewnie znów bedzie sie wykręcał....sorki, może jestem okrutna, ale jego czas minął....i tak już nadwyreżył Twą dobroć :D

a tak w ogóle to wierzysz mu w tę chorobę, kradzież itp? - bo ja raczej nie :(

 

trzymam kciuki za nowego parkieciarza :-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nic mu nie wierze.., :evil: wiesz jak to jest, jak juz kogos zlapiesz na klamstwie z pare razy, to potem jak prawde mowi, to tez masz watpliwosci....

A on juz nas tak robil, mowil (jeden z przykladow) ze cos tam - cos tam.., a robil u piskoora, akurat, wiem, bo mialam z nim w tym czasie staly kontakt na priv...

Wtedy nic mu nie mowilismy, bo byla nadzieja ze u nas tez skonczy.., ale teraz po tym jak ostatnio nas potraktowal i zostawil bez slowa dwa tygodnie.., to juz nawet nie chce aby on konczyl....

Z reszta u nas to liczy sie slowo, a juz slowo dalismy innemu wykonawcy...

Z jakosci robot boorga, jak na razie jestem zadowolona.., ale i tak znowu bym go nie wziela.., juz nigdy w zyciu....

Dobroc u mnie ma swoje granice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Melduje, ze kostka skonczona jest. Juz mozna do garazu wjechac i do domu po normalnemu isc. :lol: Reszta jeszcze gorki i dolki pokryte trawa do bioder - ups, chwastami raczej. :D

Drzwi czesciowo tez mamy. :D Teraz tylko parkiet, potem te drzwi dokonczyc i ruszac z malowaniem.... :D

Troche nie chce sie wracac do bloku, ale nie ma jeszcze gdzie zostac... :roll:

Fotki bedom jak zapodam.

p.s. Jutro moj aniolek ma 13 urodzinki. Torta zrobilam. :D Zyczcie mu zdrowia! :D

Buziaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZeljkoDuzo sie u Ciebie zmienialo od kiedy bylam u Was.

Pieknieje zdnia na dzien jak widac :D

To sie bardzo ciesze.

 

Przyszlam do Ciebie w szczegolnosci ,zeby Stefkowi najlepszego pozyczyc :p :p :p

Zycze zebyscie mieli jutro wspanialy dzien :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...