Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mohag, ja sie ciesze jak male dziecko... Tak mysle, ze z tej okazji zaszaleje i wypije sobie z 5 lykow czegos dobrego.

Dodam, ze toleruje tylko 4. :lol:

Ja jeszcze na zywo nie widzialam, ale jak pojade to pstrykne, a jak! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mial byc brazowy, ale na taki kolor trzeba bylo poczekac, a nam sie czekac nie chcialo. Stwierdzialam wtedyk, ze braz bedzie za ciezki i wpadlo na ten. :D

Aha i mialy byc sztachetki drewniane ale wybralam ten otwarty plot, aby bylo bardziej zgodnie z feng-shui. :lol:

W koncu jak juz pan skonczyl to nam sie spodobalo... Czasami przypadkowo tez wychodzi dobrze. :wink:

A ta cegla tansza jest od brazowej wiec to tez dobrze wyszlo... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelijko,

wspaniały tort upiekłaś dla STEFKA i jak pięknie udekorowany :D .Serce dajesz mu nie tylko od święta, ale i na co dzień. Stefek ma wielkie szczęście, że ma taką mamę :p

[b]Gorące życzenia dla synka[/b]

 

Jak to dobrze, że macie już ten parkiet skończony . Długo to trwało, ale jest na pewno ślicznie .

A ogrodzenie wyszło PIĘKNIE !!! Bardzo mi się podoba. Ten kolor klinkieru świetnie pasuje do całego domu. W zasadzie nie mogło być lepiej :wink:

Moje gratulacje, domek prezentuje się super ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No brawo Miki , świetny płot :D

Ten żółty klinkier jest moim zdaniem lepszy od brązu . I wypełnienia też w moim stylu , proste , bez udziwnień . Będziemy mieć bardzo podobne tylko zakończenia u góry proste a nie faliste jak u Was . Mam pytanie do bramy garażowej , ale że pewnie gadać nie potrafi to poproszę Ciebie o odpowiedź :wink: Jaką ma szerokość i czy jest podwieszana czy jeździ po dolnej szynie ?

 

Naprawdę świetnie Wam to wyszło :D

Gratulki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...