Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzis byly ostateczne porachunki z boorgiem. :wink: znaczy sie rozliczanie...

Ale co ja mam slabosc do tego goscia. :roll: No, nie umiem sie na niego gniewac i juz.

boorg zalatwyl tym razem wszystko jak prawdziwy facet. Przeprosil, dostalam koszyk z rozami. :D Matko, nawet na slub tyle kwiatow nie dostalam. :o A maz dostal piekna flaszke wodki. No i sie rozliczili. :roll:

Szkoda mi, ze tak wyszlo. Chcialam aby boorg skonczyl ten parkiet, bo ma do tego serce..., no ale.., jest jak jest....

Niech sobie chlop zyje szczesliwie i dlugo, nie mam do niego zalu. Bylo, minelo. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej podoba mi sie ten ostatni :)

chcesz malować sama?

a widziałaś to http://www.freski.pl/index.php?what=gallery&id=1 jak dla mnie rewelacja ! szczególnie tygrysy ;-)

 

bajkowe stworzonka co mają magiczną moc?....hmmmm...podpytam się córki, bo samej jakoś nic nie przychodzi do głowy aby Ci pomóc :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka, spieszę z pomocą ;)

 

Wszystkie zbyt długie adresy, które rozciągnęły Ci stronę, umieść po kolei tu:

http://www.tiny.pl/ i otrzymany nowy adres wklej na stronę.

Zaraz wróci do normy :)

 

Ivonesca, super te freski :)

 

Mogłabym mieć takie tygryski, ale bez krat i plaża z morzem też mi się podoba, ale sama, bez żadnych kamiennych bram, czy innych ozdób. Może kiedyś zrobimy coś takiego?

Dzięki za adres :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka - no cena mała nie jest :-( ale pooglądac można ;-)

papierowe wycinanki niezłe - można z tego zrobic sobie szablon ;-)

 

Słoneczko - cieszę sie że adres freskowy może się przydać :-) ja myślałam co by tu dać na białe metalowe drzwi do kotłowni i do garażu, które są w przedpokoju i nie wyglądają pięknie. szukałam fototapet i natknęlam się na ich stronę (chyba nawet gdzies tu na forum).....

firma jest z Wrocławia - czyli do mnie mają z 15, no max 20 km ;-) tylko nie wiem czy taki rysunek sie nie zgubi w małym przedpokoju :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko - właśnie o czymś takim myślałam :D

np. http://multizakupy.pl/images/16727952.jpg

 

tylko mam 2 pary drzwi na ścianach do siebie prostopadłych - i co - dać 2 takie same?? 2 różne?? sama nie wiem :-?

 

ciekawił mnie też ten koń - wchodzisz do kogoś do domu a tu naprzeciwko koń sie Tobie przygląda :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...