Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Hi, hi, hi.... Zdjecia moze i bedom ale jak pomalujemy raz drugi... Nie trzymalam pedzel (no do poprawek tylko i w rogach), to byl walek na dlugim kiju. Jak byl dobrze namoczony farba, to troche sie po pokojach przewracalam. :lol: :wink:

A kolor zolty troche za bardzo swieci jak na moj gust i na drugi raz dodam bialej aby lekko zbladl.... bo jak krzyczalam, ze kurka za mocny, to sie nie bal i nie zbladl..., wiec trzeba srodki zaradcze zastosowac..., ale pstrykne zanim bedzie ten drugi raz, to bedzie mozna porownac przed i po...

Poza tym bordowy mi przeszedl ale farbe mam i trzeba malowac..., moze sie przyzwyczaje..., z reszta jak do meza sie przyzwyczailam to i do kawalka sciany sie przyzwyczaje... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No patrzcie gdzie przylazly sie hihotac! :lol: Az na mnie przeszlo.

Z tym bordo to nie jest, ze mi sie nie podoba, tylko moj facet powiedzial ze to kolor lekko bur.el przypomina..., i aby nie weszly do nas o 6 lub 7 rano i kazali nam to przemalowac... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje, ze malowania ciag dalszy. Kurka malujemy prawie codziennie, a tu ciagle jeszcze nie koniec pierwszego malowania.

Dzis malowalam na lezaco. :D Pod schodami... No i tylko pedzlem mozna bylo.., co teraz niestety odczuwam....

Wlasnie wylazlam z cieplej wody....

Starosc, nie radosc...

Jutro przerwa w malowaniu, :D bo maz po pracy jutro ma zajete.

On musi drugi raz sufit w salonie pomalowac, a ja poczekam chyba nawet we wtorek i wtedy sciany.

tynki gipsowe to pestka w porownianiu do cemet/wapiennych :roll:

duzo latwiej sie maluje...., no i duzo lepiej wyglada....

mamy takie niestety tylko w salonie, kuchni i wiatrolapie.., reszta to pociapkane c/w.., w zaleznosci skad sie na nich patrzy ..,wyglada jakby mialy plamy..., tu welur, tu gladkie, znowu welur, znowu gladkie... :-?

ale nas to juz nie rusza..., chcemy juz zamieszkac i pokochac wszystkie wady :lol: nowego domku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus, Ty umiesz pocieszac! :D

 

Ja tylko piszę to co myślę, bardzo się wściekałam kiedy mój Sławuś zakomunikował że jedank będą tynki gipsowe, sytuacje uratował nas Śp.Mistrz robiąc je ręcznie więc nei jest idealnie gładko i o to chodziło, choć jak dla mnie tynk jest za miękki 8) Ale i tak kocham swój domek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko, chcialbym podziekowac :D w imieniu mojej zony jak i swoim, za bardzo piekny prezent. :p :D :p

 

http://img111.imageshack.us/img111/1890/p1030185cr2zl6.jpg

 

Jak narazie jest oprawiony tymczsowo, ale w tygodniu jedzie do profesjonalnej oprawy. :p

 

Dziekujemy jeszcze raz . :D

 

PS. bardzo mi przykro :cry: , ze sie nie spotkalismy. Braklo czasu, jak zwykle jest jego najmniej. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mysle, ze jeszcze kiedys bedziecie a ja juz bede mieszkac w domku i bedzie gdzie ugoscic... :roll:

Ciesze sie strasznie, ze zonie sie spodobalo. Jesli corcia, chce to tylko daj znac jaka literke mam zrobic. Zima sobie usiade i bede sie uspokajac :wink:

ps. to my z Stefkiem dziekujemy za zabawki dla niego. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie przejmuj Zeljko, na początku to się wszystkie niedociągnięcia widzi, a po czasie i tak wsio rawno :wink: .

Wiem, wiem Soniczko. Tylko zastanawia mnie skad Ty o tym wiesz, przeciez twoj dom, to juz na prawde ma rece i nogi. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mysle, ze jeszcze kiedys bedziecie a ja juz bede mieszkac w domku i bedzie gdzie ugoscic... :roll:

Ciesze sie strasznie, ze zonie sie spodobalo. Jesli corcia, chce to tylko daj znac jaka literke mam zrobic. Zima sobie usiade i bede sie uspokajac :wink:

ps. to my z Stefkiem dziekujemy za zabawki dla niego. :p

 

No i wszystko sie samo rozwiazalo. :p

Ja sie rowniez ciesze :D , ze Wy sie cieszycie. :p Chetnie skorzystam z Twojej oferty 8) i w jej ramach, zrobimy taka sama wymianke jak ostatnio. :p

 

PS. literke wysylam na Twoja skrzynke. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to tym bardziej się cieszę. :D Podaj tez czy kolory są istotne, czy ma być tak jak ta? No i nie wiem ile lat ma, bo może cos bardziej dziewczęcego poszukam , choć ten rodzaj jest moim zdaniem bardzo piękny, no i wielkość tez gra swoja role. :p

kurka biznes internetowi zaczynam, zara mnie stad wywala na zbyty pisk... :lol:

A tak powaznie, to nie trzeba juz nic dla Stefcia, ja i tak zrobie literke. Na prawde, nie ma sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to tym bardziej się cieszę. :D Podaj tez czy kolory są istotne, czy ma być tak jak ta? No i nie wiem ile lat ma, bo może cos bardziej dziewczęcego poszukam , choć ten rodzaj jest moim zdaniem bardzo piękny, no i wielkość tez gra swoja role. :p

kurka biznes internetowi zaczynam, zara mnie stad wywala na zbyty pisk... :lol:

A tak powaznie, to nie trzeba juz nic dla Stefcia, ja i tak zrobie literke. Na prawde, nie ma sprawy.

 

Jesli mozna, to wszystko tak samo jak ta co wisi teraz u nas w sypialni. :D

Kolor ,wielkosc i wszystko jest suppperrrrrrrrrr. :p

Literke wyslalem , tylko skrzynka muratora to jakas "czarna dziura" i wiadomosc jest z reszta innych w jednym z okienek.

 

PS. stwierdzam rowniez , ze nie ma sprawy :p i tym samym wszystko znowu sie samo rozwiazalo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...