Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No w morde, ni ma jeszcze bordo. :lol: Jeszcze w pudle siedzi. :wink: To my caly czas jeszcze pierwsze malowanko robimy. A bordo i groszek bedom juz na sam koniec, jak juz nawet listwy bedom i drzwi i w ogole piknie. :D

Jutro koncza szafy wnekowe. W sypialny wysokosc 2.75 dlugosc 4m, w korytarzu dlugosc cos ponad 3m. Obie razem 8200zl :D

A jak pierwsze poszukiwania byly to tylko w sypialni chcieli 14.000 8) He,he,he..., samemu mozna by jeszcze taniej zrobic ale czasu niet. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka - miałam Ci gdzies wkleić ten nasz groszkowy/oliwkowy pokój ale fotek jeszcze nie zrobiłam :oops:

 

ale za to wymyśliłam że z cyklu magiczne zwierzęta to jeszcze feniks jest ;-)

 

http://img405.imageshack.us/img405/7219/6feniks9ah.jpg

 

a szukając ładnego obrazka natrafiłam na taką stronkę http://lady-jenova.blog.onet.pl/

jest tam trochę zdjeć i obrazków róznych fajnych zwoerzaków do kompletu z jednorożcem :-)

 

powodzenia w malowaniu i pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka, podobają mi się te szafy. Obie :)

 

Czy wykonywała je jakaś znana firma, która ma np. przedstawicielstwo w Krakowie?

przepraszam, ze nie od razu odpowiedzialam ale dzis wrocilam dopiero.

Nie wiemslonko czy maja cosik w Krakowie.

Firma nazywa sie StanPlus.

Nam odpowiadalo to, ze w nie bylo drogo a wykonanie jest tez ok. Sprawdzili sie z terminem i w ogole wszystko poszlo dobrze, wiec moge polecic.

http://www.stanplus.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo niby nie jest zly ten kolor, tylko jakos dla mnie za bardzo swieci. :roll:

Maz mowi, za jak drugi raz sie pomaluje, ze bedzie dobrze, bo pod spodem jeszcze jakby przeswituje ten szary kolor tynkow, ale ja nie mam odwagi tego malowac drugi raz tym samym. Jednak dodam do farby bialej aby troche uspokoic wrazenia. Potem moze pokaze jak wyszlo, jak juz sobie tam w domu zalatwie internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma nazywa sie StanPlus.

Nam odpowiadalo to, ze w nie bylo drogo a wykonanie jest tez ok. Sprawdzili sie z terminem i w ogole wszystko poszlo dobrze, wiec moge polecic.

http://www.stanplus.pl/

 

Szkoda :( Przedstawicielstwa mają tylko w Warszawie i dopiero rozbudowują sieć.

Może za rok trafią w nasze strony? Dzięki za namiar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu się na fotki spóźniłam :cry:

 

A ja nie :wink: , tylko nie zdążyłam napisać, że bardzo mi się podobają i szafy i kolor pokoju, i że ja tam żadnej cytryny nie widziałam tylko bardzo miły i przyjazny dla oka krem :D .

 

Cieszę się Zeljko, że do przeprowadzki macie coraz bliżej i że zła passa minęła. :D

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga sa zdjecia znowu. Znasz mnie juz, ja nic extra nie robie. Szafy nie byly drogie i tyle, a zmiesci sie tam duzo rzeczy i na rescie nie bede musiala po szafach i pod lozkiem trzymac kartony. :roll:

Soniko ciesze sie jesli Ci sie podoba, Twoj dom to jeden z najpiekniejszych co widzialam, wiec milo mi, ze u mnie tez cos mozna uznac za ladne.

No do przeprowadzki coraz blizej. :p Ciekawe jakie to uczucie, zamieszkac w swoim domciu.... Na pewno bede musiala uczyc sie dzwiekow, skad dochodza i co to jest... teraz w mieszkaniu na pamiec juz znam wszystko i dobrze mi z tym, bo po dzwiekach znam gdzie jest moj synek i co robi, czym sie bawi... Tam bede na poczatku troche nerwowa jak zniknie mi z oczu..., ale naucze sie na pewno tak jak i tutaj sie nauczylam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko kochana

Nauczysz się szybciej niż myślisz! I nie denerwuj się niepotrzebnie - przecież Wasz domek jest zbudowany i urządzony z myślą o bezpieczeństwie wszystkich członków rodziny :p Pomieszkacie w domu parę chwil i będziecie zachwyceni przestrzenią, swobodą i pięknem wkoło Was. Twój synek też szybciutko poczuje się "u siebie" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...