Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Prosze trzymac jak najbardziej aby sprzedac mieszkanie, bo mam juz dosyc pucowania mieszkania za kazym razem jak tos ma przyjsc ogladac. :evil:

Wiadomo, ze tak na codzien nie pucuje wszystkiego, a tu co telefon, to latam po mieszkaniu.... i juz zmeczona tym jestem... ciagle obcy sie kreca po mieszkaniu....

Marudna jestem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...

he, he, ciezko bylo znalezc. Sama tez sie napracowalam. :lol:

U nas po woli przybywa tego i owego.

Troche mebli mamy, troche lamp, drzwi juz sa, ale bez klamek, bo w sklepie nie mieli takich jakie wybralam, trzeba bylo zamowic.., do pomalowania zostala nam jena sciana w sypialni, ta czerwona 8) , klatka schodowa, wiatrolap, spizarnia i kuchnia (na nowo) ....

Mamy juz wszystkie kontakty, :D jeden zamontowany. :lol:

Piec grzeje, ustawiony na minimum, a w domku cieplo jak tu w mieszkaniu. Troche parkiet zaczyna sie rozsychac, taki milimetrowe szparki gdzies tam sie pojawiaja... Mam nadzieje, ze nie bedzie to postepowac... Nie wiem czym ten parkiet wycierac na razie sama woda robie..., to znaczy wilgotna szmatka.., czy mopem, nie wiem jak to sie nazywa...

I tak po woli do przodu..., do wiosny....

Moze wkleje dzis czy jutro pare fotek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko, Ty nie patrz jak ja wkleje. 8) U Ciebie to wszystko superantsko, az, no slow brak, a u mnie tak po prostu normalnie jest. :p

Ale zielen w goscinnym pokaze, bo moj maz jak malowal powiedzial, ze nawymiotnie dziala. :lol: Jak wyschlo to mu przeszlo, teraz mowi, ze.., moze byc....

Wlasnie dzis malowalam tam ozdobny szlaczek.., nie dokonczylam, strasznie ciezko mi sie robilo, rece mnie bolaly i plecy.... Zdecydowanie wole malowac na stole, plasko... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko kochana, co Ty wypisujesz :o .

Toć u mnie jest więcej niż normalnie :roll: , powiem więcej - u mnie to jest w sumie bez składu i ładu.

Dużo różnych rzeczy już miałam i muszę z nimi żyć, a wiem że nie do końca wszystko u mnie pasuje do siebie.

I co? I nic :wink: , nie przejmuję się, bo przecież mój dom to nie wystawa.

 

Wklej fotki proszę, bo na pewno jest u Ciebie bardzo ładnie.

Jak ktoś ma takie WIELKIE serducho jak Ty, to nie może być inaczej - po prostu.

I kropka - o taka . :D

A jak na dodatek sama malowałaś, to ja tym bardziej chcę zobaczyć :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Soniko co Ty gadasz, Ty moj Guru jestes. Ja na prawde bardzo cie podziwiam za to jak zrobilas swoj dom.

pokazuje dzis ta sciane w goscinnym

http://i219.photobucket.com/albums/cc199/brigamene/DSC04623.jpg?t=1196454632

No i jak??? :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:o :o :o , nooooo - PIęKNIE jest, wiedziałam :D .

Zdolniacha z Ciebie Zeljko :D .

A kolory ściany bardzo przyjemne dla oka. Nie wiem co w niej niby jest nawymiotnego :roll: ? Mnie się bardzo podoba.

 

Czekam na c. d. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szablon zrobilam sobie na zwyklej kartce papieru, potem zafoliowalam, potem wycielam malutkimi noziczkami aby byl wzor...

Maluje pedzlem i gesta farba, nie nakladam duzo farby

Trzeba sie pilnowac aby sie nie spieszyc i szybko cos zepsuc...

Dla mnie ciezkie jet to, ze ten szablon musze trzymac na scianie caly czas az pomaluje na nim calosc wzoru, a reka juz czasami nie wytrzymywala.... :-?

Daletgo dzis zrobilam 4 i musialam przerwac.., bede robic na raty....

Co zrobic, :roll: ja do silowni nie chodze... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szablon zrobilam sobie na zwyklej kartce papieru, potem zafoliowalam, potem wycielam malutkimi noziczkami aby byl wzor...

Maluje pedzlem i gesta farba, nie nakladam duzo farby

Trzeba sie pilnowac aby sie nie spieszyc i szybko cos zepsuc...

Dla mnie ciezkie jet to, ze ten szablon musze trzymac na scianie caly czas az pomaluje na nim calosc wzoru, a reka juz czasami nie wytrzymywala.... :-?

Daletgo dzis zrobilam 4 i musialam przerwac.., bede robic na raty....

Co zrobic, :roll: ja do silowni nie chodze... :wink:

Nawet do glowy mi nie przyszlo , ze mozna samemu zrobic takiszablon.

No ale wiadomo Ty potrafisz.

Popatrze jeszcze nie za dlugo , bo mi mowe odejmie.

Teraz to jeszcze bardziej mi sie podoba ,lubie takie wlasnie ozdoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko! Ja to myślałam, że takietamy to gotowe się kupuje! :o

Ja bym nie dała rady tak pieknie zrobić, a potem jeszcze pomalować bez zacieków. Gratuluję - dobra robota!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...