Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

depsiakupuje sie gotowe, kupuje. :D ale ja oszczedzalam na co innego... :wink:

Froszka warto probowac, nasze tynki tez sa nie rowne.

Soniko nikt nie uierzy ci, ze nie masz talentu! To znaczy, nikt kto widzial zdjecia Twojego domciu. :p :wink:

Dzis malowane bylo w sypialni kolorem bordowym. Rane co ja sie nasluchalam na poczatku tego malowania...

No bo wybralam w sklepie najbardziej bordo jaki byl, a okazalo sie, ze to farba lateksowa. Faktycznie troche inaczej sie nia malowalo. Jest bardziej gesta i szybciej wysycha czy co. Ciagnie sie jakos.

No i jak juz masz reszte pomalowane tak jak u nas, to bardzo ostroznie trzeba malowac aby nie upaprac poprzedniej roboty.

Jutro jedziemy tam znowu cos porobic. Ja sadze, ze drugi raz nie bedzie trzeba malowac, tak dobrze kryje ta farba, ale zobaczymy, bo maz sie uparl, ze na pewno bedzie trzeba jeszcze raz malowac.

Zobacze jutro. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzieki Agus. :p Beda zdjecia beda, jak tylko cos ruszy do przodu.

Dzis zamowilismy stol i krzesla do salonu. Beda pocz. lutego, moze troche wczesniej. Wielkanoc moze juz w domku, kto wie? :p

Mam klopot z karniszami, nie wiem co wybrac i jak zrobic aby bylo dobrze i nie drogo. :roll: Dawac podwojne, czy pojedyncze? Od sciany do sciany, czy tylko troche poza okna? Sama juz nie wiem. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym dała podwójne karnisze, ale nie wiem, jak chcesz ubrać okna. :D

Może jak w Skandynawii - same zasłony dla ozdoby, absolutnie żadnych firanek...? Ale oni tam mają piękne okna - szerooooookie, niskie, z szerokimi parapetami, na których stoi zawsze lampka i różne takietamy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tak gadam, żeby bez firanek, ale sama też mam wszędzie firanki, bo by mi z ulicy wszyscy zaglądali. :D

A w Szwecji te okna to inne są i zwykle od ulicy jakoś daleko. Oni zresztą przyzwyczajeni tak. Bardzo lubię wieczorem iść tam (jak jadę) na spacer po wsi, można sobie pooglądać jak mają urządzone, bo niczym nie zasłaniają. :oops: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dpsia my podobne rzeczy lubimy. :wink: Ja wlasnie dumkam gdzie jakas wyszywanke powiesic. Jak tylko dzialke kupilismy to ja zaczelam wyszywac do domku. a moj maz teraz mowi, tylko nie mysl, ze ja ci to wszystko tak od razu oprawie i powiesze. :-? Te duperele dopiero jak juz wszystko inne bedzie. :evil:

Ja mu dam duperele! Pare lat ciezkiej pracy. Clop jeden, no! :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty może galerię sobie gdzieś zrób, tak jak ja w jadalni. :D A oprawcą musi mąż zostać, czy chce, czy nie! :lol:

Fakt - to jest kilka lat pracy. Lubianej, relaksującej, ale pracy. I człowiek chciałby móc sobie na rezultat czasem popatrzyć, a nawet czasem się pochwalić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...