Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Miło jak pojawia się nowa jednostka- budująca!! :D :D Będę kibicować Wam z całego serca, tym bardziej że to co zdążyłaś napisać jest bardzo zbliżone do naszych marzeń, założeń i powolnej realizacji!!( Dziś otrzymaliśmy pozwolenie) :p :p Projekt również mamy indywidualny_ żaden nie chciał sprostać naszym wymaganiom_ :cry: :cry: Dom o podobnych parametrach, założeniach......Powodzenia w działaniu!!Będę z uwagą śledzić postępy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka wrote

 

Poprawka - robocizna + materiały = 3000.zł

zawsze cos zapominam

czy to tylko starość

 

Nie starość - tylko syndrom budowlańca :wink:

 

A tak szczerze mówiąc - to lepiej nie pamiętać wszytskich wydatków budowlanych, bo szybko może głowa rozboleć.

 

My zapisujemy każdą złotówkę i już mi łęb puchnie, choć jeszcze nawet nie mamy połowy za sobą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedł projekt ... przepraszam, że nie pisałam od razu – ostatnio troszkę goni mnie praca . Zerknęłam na rozkład – jest chyba o.k. ... tylko ciasnawo jakoś przy tym wejściu - tak na pierwszy rzut oka ....ale, może to tylko takie wrażenie ...

 

Pozdrawiam bardzo słonecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ciasnawe? Nie wiem, pewnie zależy dla kogo. Dla orientacji podam wymiary.

Wiatrołap jest tutaj w tej szerszej części szeroki 2.52m a tam przy szafie, do szafy ma 1.70m

Potem dalej za drzwiami wejście do holu szerokie jest1.92m

Wysłałam nie najlepszą kopię, może dlatego tak „ciasnawo” wygląda. No chyba, że masz inne pojęcie ciasnawości, czego tez nie wykluczam. My mamy nadzieję, że wystarczy tyle ile jest.

Pozdrawiam i dzięki, że zerknęłaś pomimo braku czasu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfreda, dziękuje Ci serdecznie. Oglądałam zdjęcia Waszej działki, jest piękna. Jak te drzewa urosną będzie ładny widok z okna i trochę cienia. :p U nas pusta działka bez drzew. :( Dlatego też taras będzie zadaszony, aby było gdzie się schować w upalne dni.

Czy gdzieś można zobaczyć Wasz projekt? Mój będzie w albumie razem ze zdjęciami ale później, na razie zdjęć nie mam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...