Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY -NAJNIŻSZE CENY GAZU


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sprawdziłem ofertę waszej firmy NEN i stwierdziłem że nie macie najniższych cen gazu, a do tego jesteście na rynku od niespełna roku

@mat1 Prosiłem Cię wielkorotnie o nie wypisywanie bzdur w moim ogłoszeniu.Tym razem w tym co napisałeś są aż dwa kłamstwa - proponuje każdemu sprawdzenie wypocin @mat1 na forum.

pozdr ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RACZEJ WYSTRZEGAŁBYM SIĘ OFERTY NENU, Z KILKU ZNACZĄYCH POWODÓW:

- JEST TO FIRMA, KTÓRA NA RYNKU GAZU PŁYNNEGO JEST NIESPEŁNA ROK

:o - STAWIAJĄ UŻYWANE ZBIORNIKI

:o - A PRZEDEWSZYSTKIM NIE MAJĄ MAGAZYNÓW GAZU, CZYLI SĄ POPROSTU POŚREDNIKIEM, ZBIERAJĄ OFERY NA ZAKUP GAZU OD RÓŻNYCH FIRM (GASPOL, BP, PROGAS ITP.)

:o - NIE MAJĄ WŁASNYCH CYSTERN, A W 'GORĄCYM SEZONIE' (OD GRUDNIA DO MARCA JEST NAPRAWDĘ CIĘŻKO WYNAJĄĆ CYSTERNE) A JAK JUŻ UDA IM SIĘ WYNAJĄĆ TO WIECIE JAKIE SĄ CENY TRANSPORTU PALIW, A KTO ZA TO ZAPŁACI...WIADOMY KLIENT W CENIE GAZU :roll:

NA POCZĄTKU JAK KAŻDA FIRMA DAJĄ NISKĄ CENĘ NA PIERWSZE TANKOWANIE, A PÓŹNIEJ SIĘ ZACZNIE

AHA I PYTAJCIE HANDLOWCA O REFERENCJE I SPRAWDZAJCIE JE, BO MOŻE SIĘ OKAZAĆ ŻE BĘDZIECIE JEDYNYM KLIENTEM W PROMIENIU 50-100 KILOMETRÓW, A WTEDY MOŻECIE SIĘ DOMYŚLEĆ JAKA CENA WAS CZEKA GWARANTOWANA NA CAŁY ROK

A OGÓLNIE NIE POLECAM INSTALACJI Z LICZNIKEIM, PODPISANIE TAKIEJ UMOWY TO COŚ W RODZAJU CYROGRAFU, FIRMA USTALA CENY, A WY BULICIE

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYSTRZEGAŁBYM SIĘ W 100% DORADCÓW SIEJĄCYCH JAD - WYSTARCZY PRZEJRZEĆ JEGO POSTY -od najgłupszych irracionalnych do szkalowania i obrażania moich klientów np @Pablo 197* - twierdził że to ja sam.

Jestem przekonany że Działność osobnika @mat1 ma związek z jego pracą na rzecz konkurencji . Przypuszczony atak w tym terminie wskazuje że się boi, zaczyna nerwowo przebierać nogami i czuje naszą sile na rynku.

Jeżeli tak nie jest to jedynym wytłumaczeniem może być choroba psychiczna.

To co dla niego jest zarzutem dla mnie i moich klientów jest zaletą

W MOJEJ FIRMIE KLIENT W CENIE GAZU , DZIERŻAWY NIE PŁACI ZA KOSZTOWNE MAGAZYNY, ROZLEWNIE GAZU, SKŁADY PODATKOWE , DZIESIĄTKI CYSTERN , ROZBUDOWANY APARAT ADMINISTRACYJNY.

Do wykonywania tego typu biznesu nie są one potrzebne - konkurencja działająca "starą metodą" ponosi z tego tytułu o wiele większe koszty i z odpowiednia marżą dolicza do swoich cen.

pozdr ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkurencja ma koszty, dolicza marżę i z tą marżą sprzedaje Klientom między innym NEN, który ponownie dolicza marżę i sprzedaje swoim Klientom, dokładnie tak jest

pozdrawiam

ps. nie jestem z konkurencji, poprostu szukam najlepszej oferty na dzierżawę zbiornika i konkurencyjne ceny gazu i nie wiem dlaczego razem z pablem mnie tak atakujecie, to tylko forum i każdy może wyrzić swoje opinie i obawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam,

 

Kontaktowałam się już z Państwem poprze e-maill z Paniš Annš Macutkiewicz - ale od jakiegoœ czasu nie odzywa się. Bardzo proszę o kontakt pod nr telefonu 668837463 jestem zainteresowana Państwa oferta zbiornika naziemnego (a w zasadzie dwóch zbirników do dwóch domów wybudowanych obok siebie w Mińsku mazoiweckim). Prosze o pilny kontakt, bo Państaw oferta jest dla mnie interesujšca.

 

Pozdrawiam

Dorota Lipińska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...