Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY -NAJNIŻSZE CENY GAZU


Recommended Posts

Witam.

Jedyną datą która wskazuje na moment zakończenia prac jest lipiec 2006 -pierwsza strona umowy.

Odnoszę wrażenie ze klient nie był do końca świadomy co leży w naszej gestii tzn. mapa, projekt, zgłoszenie i ile na to potrzeba czasu i kiedy tak naprawdę można rozpocząć montaż.

Umowa została podpisana 15.03.br, a zmontowana 23.05.2006r , UDT – 29.05, Tankowanie odbyło się 10.06.

Wynik 3 miesięcy na wykopnie mapy do celów projektowych ,projektu,odpowiednich pozwoleń , wykonania instalacji ,odbioru UDT,zatankowania - uznaje za niezły wynik.

14.04 czyli miesiąc po podpisaniu umowy - wykonanie instalacji byłoby niezgodne z prawem .

 

Jeżeli chodzi o prace ziemne. – po odbiorze UDT zbiornik został zasypany a nadmiar gruntu złożony w jednym miejscu na działce (klienta nie było wtedy w domu), po telefonie od klienta i jego prośbie o rozplantowanie gruntu instalator ponownie pojechał na działkę i rozplantował grunt. Niestety klient w tym czasie kontaktował się nie z naszą firmą a z podnajętym operatorem koparki.

 

PS. Chciałbym dodać że terenem mojego działania jest dolnyśląsk i odpowiedz skonstruowałem na podstawie dokumentów i relacji działu instalacji . Gratuluje wyboru i życzę dużo zadowolenia w korzystaniu z naszych usług.

pozdrawiam

redrum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

BZDURA!

1. Przy podpisywaniu umowy dokładnie omawialismy z handlowcem ostateczny termin zakończenia prac do końca maja,ponieważ mieszkanie już było sprzedane i pod tym warunkiem podpisaliśmy umowę. Jeżeli uważa Pan , że wynik 3 miesięcy to niezły wynik , to JASNE, ŻE PRZY PODPISANIU UMOWY ZOSTALIŚMY OKŁAMANI, że nie ma problemu z dotrzymaniem terminu do końca maja.

2.Klienta nie było w domu przy zasypaniu zbiornika , ponieważ MIMO LICZNYCH PRÓŚB, podwykonawca firmy Nowa Energia -NIGDY NIE UPRZEDZIŁ o godzinie przyjazdu. nie zrobił tego również nikt z Nowej Energii, dowiedziałam się o przyjeździe podwykonawcy od malarza :))

Zaznaczam , że wcześniej trzykrotnie termin był wyznaczony i niedotrzymany , nie było też informacji z firmy, że termin znowu uległ przesunięciu. cisza.

3.Klient , czyli ja, zawsze kontaktował się z Waszą firmą , a numer operatora koparki otrzymał z Waszej firmy na zasadzie spychologii-niech Pani zadzwoni-pan od koparki zresztą stwierdził, że firma nie zapłaciła mu za wyrównanie terenu, ale to już nie mój problem.

4. Może to dla Pana niezły wynik czasowy, ale my mieszkaliśmy bez ciepłej wody, dobrze ,że ogrzewanie nie było potrzebne , bo to lato.

5.Do dzisiaj nie ma tzw.telemetrii, o której tak szeroko handlowiec opowiadał przy podpisaniu umowy, bo -na moje pytanie-podobno są jakieś problemy z firmą podwykonawczą. ale to już na szczeście nie wpływa na użytkowanie.

6.Data lipcowa , jeżeli przeczyta pan dokładnie umowę wskazuje na zabezpieczenie ceny gazu, w przypadku opóźnienia prac ze strony inwestora. to zabezpieczenie Waszej firmy,ale sytuacja wprowadzenia do końca maja, znana była od początku.

 

pozdrawiam

joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy na umowie jest termin wykonania prac?

 

Nie chciałbym rozwiazywać problemu który niedotyczy mnie bezpośrednio i który znam z opisów klienta i osób pośrednich (pan Piotr juz nie współpracuje z N.EN. NOWA ENERGIA).

Natomisat mimo wszytko sądze że 3 miesiące na taki zakres prac jest niezłym wynikiem ,konsekwencje i odpowiedzialność nie spisania terminu zakończenia prac w takim samym stopniu rozkładaja się na osoby które widnieja pod umową .

pozdrawiam

redrum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może ktoś wreszcie napisze po ile jest w tej firmie gaz i inne opłaty bo opreowanie terminami typu najtaniej na rynku, 50% upustu i tego typu banały to o kant można wytłuc., A pan dyzma to jakoś nic nie chce zdradzić publicznie. To trochę podejrzane. Więc ludziska jeśli nie składaliście ślubów milczenia to podzielcie się informacjami i doświadczeniami dla dobra ogółu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę podejrzane

W żaden sposób nie jest podejrzane - traktuje klienta indywidualnie i też oferta dla niego jest taka.Pomysł i "moderowanie" tego ogłoszenia jest moim półprywatnym przedsięwzięciem . Jest klub użytkowników gazu płynnego - jest tam kolega @Pablo i są inni użytkownicy instalacji N.EN NOWA ENERGIA .@marcin714 podaj na priv swój nr. telefonu - napewno przedstawię Ci ofertę.

pozdr ol

redrum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

witam,

może czasami pisałem negatywne opinie o waszej firmie, ale były one obiektywne, znam też przykłady oczekiwania Klienta na zbiornik kilka miesięcy (handlowiec obiecał szybciej) i widać nie są one wyssane z palca, co potwierdziła Pani z Poznania, a śmieszą mnie teksty o zadowoleniu Klientów, którzy uzytkownikami są raptem kilka miesięcy, czekam z niecierpliwością na pozytywne opinie po zimie, oraz od Klientów, którzy będą kiedyś rezygnować, słyszałem że koszty demontażu zbiornika to czyste zdzierstwo

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gj123 dziękuje Ci za wypowiedź - ale do znudzenia powtarzam kolejnej osobie to nie jest ten temat - jest klub użytkowników gazu płynnego - są inne tematy , to jest moje ogłoszenie - mojej działalności i reklamowanie konkurencji - jest nie na miejscu.

pozdr ol

Ja po podpisałem umowę na propan na 10000 litrów , montaż instalacji 99 zł netto z Progazem , załatwili wszystkie papiery i uważam to za super !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gj123 Widzę że przypadłość @mat1 jest zaraźliwa.

I trzeba łopatologicznie - zajmij się sprzedażą swojego aristona może nikt Ci nie napisze ze znacznie lepsiejszy jest taki czy taki.

I podejrzewam że brak wyczucia i taktu spotkała Cię nagroda w postaci dobrej firmy instalacyjnej - nie to żeby mnie to cieszyło.

Pozdrawiam i jeśli masz trochę przyzwoitości to zmień swoje posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gj123 Widzę że przypadłość @mat1 jest zaraźliwa.

I trzeba łopatologicznie - zajmij się sprzedażą swojego aristona może nikt Ci nie napisze ze znacznie lepsiejszy jest taki czy taki.

I podejrzewam że brak wyczucia i taktu spotkała Cię nagroda w postaci dobrej firmy instalacyjnej - nie to żeby mnie to cieszyło.

Pozdrawiam i jeśli masz trochę przyzwoitości to zmień swoje posty.

I vice versa.Zostałem ostrzeżony przed N.E.N. przez kilku przedstawicieli ; podobno nawet nie macie swoich cystern do gazu ... Hee,hee ... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podciągam do góry - sezon idzie - zapraszam .

Super niskie ceny na instalacje także we wrześniu. Zapraszam.

Cena gazu 5,47 brutto za m3. Zapraszam

Poproszę na priv o konkrety jeśli chodzi o samą instalację. Jakie zasady, na ile umowa, jakie warunki ew. rozwiązania, jakie koszty całkowite instalacji. Z góry dziękuję.

j.w. polecam Progaz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RDRUM,

To że masz kłopoty z myśleniem to jest dla mnie oczywiste, to że nikt nie wyczekuje Twoich wypocin to też oczywiste - to że nie potrafisz poprawnie napisać mojego nica w 100% potwierdza moje przypuszczenia. Dopuki sie nieujawnisz- rozmowe merytoryczną z Tobą wykluczam . Twoje wypociny i tak niezmienią sytuacji - jesteśmy najbardziej dynamicznie rozwijajacą się w Firmą w tej branży - mógłbym także do tego dołożyc także moje sukcesy na podległym mi rynku - ale nie jesteś i niebedziesz nigdy partnerem w rozmowie. Jesteś jak ten pryszczaty 12-latek podszywający się na czatach za super-blondi .

pozdr ol

Idąc Twoim tropem:

1. nie nic a nick!!!

2. Ortografia!!! DOPUKI?? Nie znam słowa?

A teraz normalnie: Mnie zniechęciła do Waszej firmy Twoja wypowiedź. Odpowiedź na mojego posta. Wybacz, ale Ty z swoimi tekstami także dla wielu nie jesteś partnerem do rozmowy.

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaqbek

ad1 ,ad 2 zapraszam na forum ortografii i interpunkcji . Zawsze powałały mnie na kolanch przytyki do ortografii - świadczą jedynie o Twojej małostkowości - braku merytorycznych argumentów - równie dobrze mógłbym stwierdzić że nie masz racji bo jestes brzydki.

Natomiast błąd w niku lub jak chcesz w nicku - jest kardynalny tak jakbym znajac Ciebie od dłużego czasu - przekrecał Twoje nazwisko czy imię.

Jeżeli nie widzisz że akcja @mat1 i @ gj123 - polega na dyskredytowaniu mojej firmy i mojej osoby to może dobrze ze nie zostałeś naszym klientem. Wystarczy poparzeć na date zarejestrowania @gj123 i ilość postów w moim ogłoszeniu na tle ogólnych wypowiedzi -zadaj sobie troche trudu i zobacz wypowiedzi @mat1 - co pisał o @Pablo1979 i jak czesto pojawia się w moim ogłoszeniu i co wnim pisze .Wnioski przychodzą same.

A co do odpowiedzi na Twojego posta :

 

@MateuszCCS ,@jaqbek - Dziękuje za zainteresowanie.

Odpowiedź na priv.

pozdr ol

 

Cytat:

a ile kosztowałoby kupno zbiornika? Tak aby uniezależnić się od dostawcy?

Może mat1 to jest pomysł na obniżenie kosztów? Raz płacisz, a potem już tylko tanizna

 

@jaqbek są odpowiednie tematy na tak postawiony problem.

Jakoś dziwnym trafem nie przychodzi mi do głowy że w ogłoszeniu @Zdziebdzio o stemplach napisać że może lepiej zrobić sobie je samemu np na drutach

To była nasza korespondencja - Powiedzmy dwie linijki niżej sprzedaje(w dziale ogłoszenia drobne) ktoś dom a inny ktoś mu odpisuje że po co kupować jak teraz wynajem jest taki tani etc. Jest to działanie nikczemne i jeszcze podłapałeś kwestie podniesioną przez @mat1 - który 50% czasu na forum spędza na oczernianiu mnie i mojej firmy - a pod innymi nikami 100% czasu.

pozdr ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...