Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY -NAJNIŻSZE CENY GAZU


Recommended Posts

Ale w takim razie dlaczego obrażasz innych?

Mówiąc:

To że masz kłopoty z myśleniem to jest dla mnie oczywiste, to że nikt nie wyczekuje Twoich wypocin to też oczywiste - to że nie potrafisz poprawnie napisać mojego nica w 100% potwierdza moje przypuszczenia

robisz dokładnie to samo co innym zarzucasz.

Nie mam czasu na pisanie o takich głupotkach.

Chcesz się od takich ludzi odczepić? Nie daj się ponieść emocjom. Bądź ponad to.

EOT.

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

@jaqbek

Chcesz się od takich ludzi odczepić? Nie daj się ponieść emocjom. Bądź ponad to.

EOT.

Miłego dnia

Staram sie nie poddawać emocjom - Twoja radę wezme sobie do serca .

robisz dokładnie to samo co innym zarzucasz.

Tu sie nie mogę zgodzić - walcze z takimi praktykami w taki sposób może niewłaściwy - ale stawianie mnie w roli "oprawcy" jest grubo przesadzone.

pozdr ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redrum,

nie wiem dlaczego jesteś tak nagatywnie nastawiony do mojej osoby, nie obraziłem Ciebie (nie napisałem, ze jesteś brzydki, głupi, nie myslisz itp.),

wyraziłem tylko obiektywną opinię na teman Twojej firmy, jak w poprzednim poście potwierdziłem to przykładami, mogę tylko dopisać, że przeczytałem również negatywne opinie dotyczące firmy Dragongaz, ach i jeszcze gdzieś czytałem żę jako jedyni montujecie u Klientów używane zbiorniki

Jeżeli Cię uraziłem to naprawdę przepraszam, ale forum służy wymianie informacji, przepraszam również że niepoprawnie napisałem Twojego nicka

pozdrawiam

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mat1 Wielokrotnie prosiłem Cię abyś nie rozpisywał się w moim ogłoszeniu że nie jesteś tu mile widziany.

A to tylko , tylko z jednego względu -szkalując moją firmę i mnie oraz moich klientów nazywasz takie praktyki obiektywizmem.

Wymieniasz się nieprawdziwymi informacjami w niewłaściwym do tego miejscu . Próby przywołania Cię do porządku - skutkują tylko jednym nowe oszczerstwa , nowe kłamliwe informacje - następne nikczemne zachowanie.

pozdr ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Krótko pisząc - duuuużo kasy, mało pomysłu i fachowości. Mogę się mylić jeśli chodzi o wiedzę pojedynczych pracowników, lecz zbyt wiele nie należy się po tej spółce z Poznania spodziewać. Gdyby nie zastrzyk kasy od Helmuta (czyt. VNG) na zasadach gospodarki rynkowej firma ta padłaby po zakupie samochodu prezesa.

Pozdrawiam i służę opiniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gazio - już się przyzwyczaiłem że 1 post na forum u mnie w ogłoszeniu.

Także już się przyzwyczaiłem że opinie(często nieprawdziwe) są wymieniane w niewłaściwym do tego miejscu. :D

Także się przyzwyczaiłem że konkurencja mówi -tłumacząc własna słabość niestworzone rzeczy o mnie o firmie.

To że piszesz o VNG żadna rewelacja http://www.nen.pl/index2.php?pg=ofirmie. :D

To że struktura własności i geneza tworzenia firm z tej branży w zasadzie podobna to jakoś przemilczałeś.

pozdr ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitorię powstania LPG Petrico (teraz N.EN) znam dobrze. Życze Wam powodzenia. Klienci moga skorzystać na tym, że N.EN chcąc wejść na TRUDNY rynek LPG musi działać poniej kosztów, a kapitał jaki stoi za firma pozwala na to. To jest plus bo wiadomo, że na skutek nietrafnych i kosztownych decyzji firma nagle się nie zwinie. Stać Was na generowanie kosztów, ale w gospodarce rynkowej nie o to chodzi. Zobaczymy za kilka lat, czy uda sie wam uzyskać przychód - bo przeciez o to chodzi !!! Nie reprezentuję Waszej konkurencji - interesuje mnie rynek gazowy i sporo wiem na ten temat.

Pan Ian Larsen prowadził na zachodzie firmę tej branży - zoriętuj się

z jakim skutkiem .........

Nie każada firma tej branży podobnie powstawała.

Poza tym VNG to hurtownik gazu ziemnego, który ma wręcz kilku potężnych klientów w Niemczech, a detalicznej sprzedaży gazu ziemnego uczył się po przejęciu Petrico S.A. od pracowników pierwszej prywatnej spółki w Polsce zajmującej się dystrybucją gazu ziemnego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gazio (MO) Widzę że jak w wydatku @mat1 i innych- temat i firma nie daje Ci spokoju .

Czy może w związku z sytuacją zawodową narzekasz na nadmiar wolnego czasu ?

Co do Twojego ostatniego pytania rozpisywałeś sie o tym w innym temacie

Dobrze wiesz że żle wybrałeś adresata tego pytania .

A złośliwości i tak sa niepotrzebne .

 

pozdr ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
REDRUM, ja już odpuściłem, a Ty nadal negatywnie o mnie piszesz, jeżeli chodzi o N.EN to rozumiem, że na wiele gaf (opisanych wcześniej, i o których można wiele pisać) tej firmy na rynku, ty osobiście nie masz wpływu, ostatnio miałem przyjemność poznać p. Grzegorza z terenu wielkopolskiego, który stawał na głowie żebym podpisał umowę bez jej przeczytania i spokojnej analizy, ale niestety nie udało się. I nie chcę tu pisać o jej wielu negatywnych punktach i opini prawnika, który na moje zlecenie ją przeanalizował. Przyszłym użytkownikom nie zalecam podpisywania umowy bez analizy z prawnikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do PROGASU też słyszalem wiele opini pozytywnych, ale Pan powiedział, że na Poznaniu nie mają handlowca, a z innego terenu może przyjechać do mnie ktoś za około 2 tygodnie, czekam jeszcze na ofertę GASPOLU i jakiegoś LAMPOGAZU czy coś takiego, apropo Lampogazu, słyszeliście coś o nich, mój znajomy z pracy ma od lipca i narazie nie narzeka, ale to chyba też jakaś nowość

Mój instalator chce mi okazyjnie sprzedać używany kocioł na olej opałowy, ale chyba dam sobie na wstrzymanie z olejem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mat1 Wielokrotnie prosiłem Cię abyś nie rozpisywał się w moim ogłoszeniu że nie jesteś tu mile widziany.

A to tylko , tylko z jednego względu -szkalując moją firmę i mnie oraz moich klientów nazywasz takie praktyki obiektywizmem.

Wymieniasz się nieprawdziwymi informacjami w niewłaściwym do tego miejscu . Próby przywołania Cię do porządku - skutkują tylko jednym nowe oszczerstwa , nowe kłamliwe informacje - następne nikczemne zachowanie.

pozdr ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za szybko odpowiedz na moje pytania na priva .

Pan z naszej okolicy a z Waszej Firmy,

przyjechal tak szybko jak chcialam , opowiedzial wszystko :D

Zostawil umowe do przeczytania i poczeka na nasza decyzje kilka dni .

Zrozumial dlaczego nie szybciej , widzial jak zajeta jestem .

:wink:

Moje decyzje zapisze w dzienniku budowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...