Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY -NAJNIŻSZE CENY GAZU


Recommended Posts

Obietnica, obietnicą.sen zimowy minął.

A zatem sytuacja jest taka w czerwcu 2008 Gaspol kupił udziały N.EN.

Zapewnienia były takie działamy jako dwie firmy dwa brendy, pracownicy mają pewne stabilne zatrudnienie.

Część pracowników nie uwierzyła i znaleźli zatrudnienie w firmach konkurencyjnych. Mnie opuścił instynkt samozachowawczy i trwałem na posterunku do końca.

To jest do stycznia 2009 gdzie nowy właściciel :evil: dotrzymał słowa :evil: likwidując firmę, dział handlowy , biuro etc. Podziękował za lojalność czyniąc mnie klientem UP.

No właśnie z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim współpracownikom, kolegom z działu handlowego, projektantom, instalatorom innych firmom z którymi działaliśmy za współprace, moc pracy i doświadczeń.

Dziękuje także klientom N.EN. myślę ze pomijając niedociągnięcia i grzechy wieku młodzieńczego mogą być zadowoleni z N.EN.

Forumowiczom także dziękuje życząc rozsądnych wyborów.

Dyskusja co robić toczy się w wątku @ppp.j tu:

http://forum.muratordom.pl/gaspol-przejmuje-n-en-co-dalej-z-gazem,t151241.htm

Z uwagi na to ze nie jestem już pracownikiem N.EN. ani innej firmy z branży LPG.

Moja propozycja dla Nowych klientów i oczywiście klientów N.EN. jest prosta.

----WŁASNY ZBIORNIK ----- korzyści można mnożyć

żadnej umowy, zero limitów, zero kosztów demontażu i innych związanych z rozwiązaniem umowy.

zero kosztów dzierżawy.

Gaz kupujemy gdzie chcemy zwykle kilkadziesiąt lub kilkaset % taniej.

Dla porównania (06.11 cena gazu wolny rynek informacja od klienta mojej firmy strona 30- tylko jedyne 1,34 netto - w tym czasie dzierżawcy żądają od swoich klientów 2,8 do 3,5 netto)

Jeżeli decydujemy się nierzadko na piec za 12 tys to czego nie kupić sobie zbiornik za połowę tego.Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt czy na priv czy tel. 790 87 88 44, [email protected].

Na razie tyle

pozdr ol

Edytowane przez redrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ej kolego moze najpierw opisz siebie jak ty sie zachowałeś wobec pana zenona i dlaczego wypisujesz o nim takie bzdury ekipa jest bardzo solidna i to co o nim piszesz to stek kłamstw a jak sie nie chce płacić za usługe bo wydaje ci sie ze to za duzo to juz nie jego wina on zaoferował swoją cene za metr a ty sie na to zgodziłeś wiec nie wypada takiego czegoś robić po prostu jesteś nie powazny.

dla mnie pan zenon wykonywał usługe i złego słowa nie moge o nim powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogus_lidka

po pierwsze jakoś sobie nie przypominam żebyśmy byli kolegami

po drugie tymbardziej nie przypominam sobie zebyśmy byli na Ty (zresztą z dużej )

po trzecie to nie jest miejsce na Twoje teksty wychwalne ZP

po czwarte na wszystkie zarzuty do niego mam dowody - zdjęcia,świadków zniszczeń min elektryków czy ekipa od komina - pisanie o kłamstwach czy bzdurach niesprawdzajac tego jest pomówieniem.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany zapraszam do siebie , z przyjemnoscia pokaże dowody.

po piąte nikt Tobie nie broni być z niego zadowolony

po szóste jeżeli ja jestem uprzedzony polecam podjechać do sąsiada obok może u niego nie było zniszczeń instalacji elektrycznej czy zamurowanego jajka przy kominie ale czy wykonali je dobrze czy chociaz przyzwoicie - polecam pogadać.

po ostatnie

 

http://forum.muratordom.pl/post2829486.htm?highlight=#2829486

 

Piszesz raz o Krystianie póżniej o Zenonie 4 posty na forum nie wygląda to wiarygonie

pozdr ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Ja własnie dostalem info z BP, tez gaspol przejmuje. Nie chce miec Gaspolu, warunki w BP mialem niezle a te moga ulec zmianie w Gaspolu po 12m-cach. Mysle o własnym zbiorniku. Jedyny minus to ze jestem z pomorskiego a ty z poludnia. Jaki jest koszt zbiornika, instalacja pozostaje dotychczasowa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrzej100 Dziękuję za zainteresowanie odpowiedź na priv.

@Frodo-pl Witam przy obecnym dyktacie cenowym z firmy która monopolizuje rynek - jedyne sensowne wyjście to posiadanie własnego zbiornika powyżej opisałem korzyści z tym związane.W razie czego Zapraszam>>>>>>>

pozdr ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poniżej fotki zbiornika podziemnego(oczywiście na właśność) zamontowanego w zeszłym tygodniu w okolicach Wrocławia.

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/20090506087.jpg

 

a tutaj przyłącze troszkę kolizji i deszczu

 

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/20090506083.jpg

 

@pobik odnośnie nowej sytuacji podejrzewam ze nenogaspol wypowiada umowy klientom którzy nie podpisali z nimi do tej pory umów. Jest to w moim odczuciu niejako presja do podpisania nowych owocnych z limitem 20tys litrów umów. Rozsądne wyjście z sytuacji to Własny ZBIORNIK.

 

pozdr ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frodo-pl proszę nie wprowadzać @pobika w błąd . @Podbik pytał o zbiornik,TY w swojej kalkulacji oprócz zbiornika jeszcze masz pewien zakres prac także rodzaj zbiornika( w Twoim wypadku chyba podziemny) i oczywiście odległość (koszty transportu) wpływają na indywidualną kalkulacje. Czy droga sprawa? - po prostej kalkulacji cen gazu , dzierżawy, kosztów"wejścia i wyjścia" w przeciągu 4 lat u firm oferujących zbiornik w dzierżawę taką kwotę wydasz - tylko nic z niej nie masz po rozwiązaniu umowy nie masz instalacji zbiornika a jak kontynuujesz umowę to z każdym zakupionym litrem tracisz ok 1zł. Wybór jest prosty albo zainwestujesz taką kwotę w swój dom albo w ciągu 4 lat kupisz ten zbiornik firmie z która podpiszesz umowę.

@ Podbik szczegóły na priv

pozdr ol

redrum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem zamiaru nikogo wprowadzać w błąd. We wszystkim są plusy i minusy. Mając własny zbiornik trzeba mieć na uwadze wszelkie koszty związane z awariami instalacji no i czas reakcji.

Otrzymałem ofertę z Dragon Gaz 1,4 zł przy pierwszym tankowaniu następne 1,8 zł bez umowy czasowej montaż 2200 zł dzierżawa 68 zł (podziemny zbiornik) ograniczenie w umowie że trzeba kupić min 2000 l gazu za pierwszym razem. Niech mi ktoś to przeliczy w jaki sposób 11500 netto spłaci mi się w 4 lata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frodo-pl

Kalkulacja jest bardzo prosta .

Założenia:

1. zużycie roczne na poziomie 3 tys. l

2. różnica w cenie gazu(jeżeli w umowie będzie zagwarantowane 1,8 brutto -następne tankowania to i ja będę namawiał na Dragona) -zwykle oferta a umowa to nie to samo.

Cena gazu -zwykle jest niższa na wolnym rynku od 0,6-1,2zł na litrze - przyjmijmy 0,8zł.( I tutaj mała dygresja nie wiem dlaczego tak frapujące i obiecujace jest uzyskanie oferty a mało kto zada sobie trud porozmawiania z sąsiadami i uzyskania informacji jak traktuje się klienta cenowo i i nie tylko- po okresie pierwszego promocyjnego zbiornika, czy po pierwszym roku(trzeba być tylko czujnym bo za namówienie nas mogą dostać bonus w Dragonie chyba 500l).

Kojarzę takie osiedle pod Wrocławiem z samymi zbiornikami tej firmy po 3 latach albo podlewanie się lewizną , albo zmiana firmy albo własny zbiornik albo kotłownia w salonie. Czym wyższa cena gazu tym konsumpcja spada i kominek staje się koszmarem.Oczywiście wszystko to z uwagi na cęnę gazu lub i/dzierżawy.Nie jest niczym nadzwyczajnym przy małej konsupcji gazu dzierżawa i 100zł nettomiesięcznie.

3. po 4 latach rezygnujemy .

Czyli liczymy

Cena wejścia i wyjścia(warto dokładnie wiedzieć tz mieć zapisane ile na wyjściu) od 4 do 5tys + 3000x0,8 x4(różnica w cenie gazu x zużycie x 4 lata) +( 68X12x4-dzierżawa-pytanie czy nie pójdzie do góry) minus(opłaty udt przy własnym zbiorniku tutaj mogę się mylić ale chyba 400 rocznie czyli 400x4+ pierwszy UDT ok 500zł).

Mnie jeżeli chodzi o złotówki wychodzi znacznie więcej a trzeba pamiętać że przy własnym zbiorniku to my jesteśmy właścicielami zbiornika , instalacji i wrazie rezygnacji z takiego ogrzewania możemy to odsprzedać.Dodam że cena wejścia to to co zaplacimy za postawienie instalacji a cena wyjścia to wszelkie koszty zwiazane z rozwiązaniem umowy(zwykle ze 3-4 pozycje).

@Frodo-pl Na wszelkie pytania lub wątpliwość odpowiem chętnie na priv lub telefonicznie - nie chce tym ogłoszeniem konkurować w działem wymiana doświadczeń .

pozdr ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...