Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY -NAJNIŻSZE CENY GAZU


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niestety na wolnym rynku cena gazu nie jest tak jak pisze tutaj kolega. Przynajmniej nie w WLKP a dodatkowo mniej jak 3000 l nie przywiozą. Obecna cena za propan to 1,68 zł netto na wolnym ryku. Chętnie kupię propan po 1 zł tylko kto go sprzedaje. Na pewno nie żadna legalna firma.

Jeden z moich potencjalnych klientów donosi że duża i znana firma oferowała mu wlew do jego zbiornika(jeszcze go nie ma - podzwonił sobie) za 1,5 brutto bez negocjacji w WLKP - tak jak poisałem wystarczy szukać.

pozdr ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

A skąd dokładnie jesteś, że nie możesz żadnej firmy znaleźć. Ja jestem z pomorskiego i mam tyle ofert, że nie wiem co wybrać. Czekam właśnie na tankowanie propanu za 1,40 brutto litr, więc można.

Oczywiście, że zdarzają się firmy które nie chcą tankować albo im się nie opłaca.

 

Nie mówie, że było łatwo znaleźć dobrą firmę. Siedziałem po nocach i przeszukiwałem cały internet, wszystkie książki telefoniczne, spisywałem numery z cystern, które widziałem na drodze itd. trochę mi to zajęło, ale udało się. Dobrze jest też pytać się firm które robią instalację zbiornikowe, oni często mają dobre namiary. Ja swoją firmę znalazłem po 10 telefonach :)

 

Ale chyba zdaję mi się, że wysyłałem na priv namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redrum, Twoja firma została przejęta przez Gaspol, czy możesz na priv podać ofertę? Jaka cena gazu, miaszanka czy propan? Jaki koszt dzierżawy/zakupu zbiornika? Czy cena gazu jest inna jeśli płacę przy tankowaniu za cały zbiornik, a inna jeśli rozliczam się miesięcznie wg.stanu licznika? I jaki jest koszt całej instalacji ze zbiornikiem podziemnym na plycie?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...