Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY -NAJNIŻSZE CENY GAZU


Recommended Posts

kolego mat1 juz którys raz z kolei posługujesz sie mna i wypowiedziami które pisze (w dodatku wyssanymi z palca) do tego by wprowadzic innych uzytkowników w błąd jednoczesnie mnie oczerniajac

 

Dobre wychowanie nakazuje mi najpierw prosic Cie a dopiero potem ostrzec zebys przestał. Regulamin jest taki ze jezeli uzytkownicy napisza do admina ze utrudniasz to cie skresli.

A jezeli jestes z konkurencji firm sprzedajacych instalacje to zrób sobie swoj własny wątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jeżeli chodzi o ten post to faktycznie jest to czysta reklama i jest ok, jeżeli was uraziłem to sorki, chodzi mi tylko o obiektywne opinie w innych postach, aktualnie też przymierzam się do założenia instalacji, ale uważam wasze opinie w innych postach, za czysto subiektywne, a ja i inni użytkownicy chcą wybrać to co najlepsze

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
podciągam do góry - sezon idzie - zapraszam .

Super niskie ceny na instalacje także we wrześniu. Zapraszam.

Cena gazu 5,47 brutto za m3. Zapraszam

Poproszę na priv o konkrety jeśli chodzi o samą instalację. Jakie zasady, na ile umowa, jakie warunki ew. rozwiązania, jakie koszty całkowite instalacji. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
  • 1 month później...
Witam. Czy wykonujecie Państwo kompletne instalacje gazowe do domków jednorodzinnych?? Interesowałaby mnie butla podziemna/naziemna (zależnie od ceny) z całym podłączeniem do domu. Jaką butlę polecacie? Z jakimi trzeba się liczyć kosztami? Dom będzie miał 90m2 i jego budowa rozpocznie się na wiosnę (okolice Jędrzejowa k. Kielc). Czy na taką instalację potrzeba jakieś specjalne zezwolenia? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziękuje za zainteresowanie @uciu .

Wykonujemy kompletne instalacje gazowe zarówno zew. i wew.

Jeżeli chodzi o cenę instalacji , w mojej firmie cena naziemnej i podziemnej jest jednakowo niska także taka sama kwota dzierżawy.

Na instal. zew i wew potrzebny jest projekt .

Zew . instal. - zgłoszenie

Wew. instal. pozwolenie na budowe.

W nie których starostwach przy zbiornikach podziemnych wymagają zrobienie warunków środowiskowych(sanepid) i cała procedura wydłuża się o jakieś 2-3 miesiące.

@uciu podaj na priv swój telefon zadzwonię i omówimy szczegóły.

pozdr.

redrum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...