Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY -NAJNIŻSZE CENY GAZU


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

@Pyrgon . Wielokrotnie wskazywałem odpowiednie miejsca do dyskusji np. Klub użytkowników gazu płynnego i parę wątków w Dziale Wymiana doświadczeń. To jest moje ogłoszenie mojej działalności i nie mogę się zgodzić na szkalowanie mnie, mojej firmy przez osoby które maja nieczyste zamiary Pod przykrywką ochrony interesu ogółu lub udając potencjalnego klienta szkodzą mi mając w tym swój własny interes . Wyzwiska musiały się pojawić - po ignorancji, prośbach, nawoływaniach, apelacjach. Czasem trzeba moim zdaniem konkretne zachowanie nazwać po imieniu, czasem emocje biorą górę.Każdy wie czytając te ogłoszenie w której firmie pracuje i jeżeli jest zainteresowany napewno z mojej strony może liczyć na ofertę oraz na merytoryczna rozmowę o rynku i ofertach konkurencji oczywiście na priv.

pozdr ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazio, dziękuję za odpowiedż. Dziękuję za rady jak rozwiązać problem ze zbiornikiem na gaz płynny. Może jednak inni Inwestorzy z nich skorzystają.

Moja koleżanka, która ma zamiar budować dom w Żyrardowie, zdecydowała się jednak na ogrzewanie olejowe. Zależy jej na zaczęciu budowy jeszcze w tym roku i nie ma czasu na czekanie na odstępstwo, które jednak w Żyrardowie trzeba uzyskać. Być może w innych gmianach jest inaczej, ale tu nie. Być może później wystąpi o pozwolenie na zmianę ogrzewania z olejowego na gazowe.

Może ktoś napisze mi czy jest to możliwe.

Redrum, nie odbieraj wszystkiego jak osobisty atak na Ciebie, przynajmniej z mojej strony tego nie było. Być może ktoś wcześniej na wątku to robił (nie śledziłam aż tak całej dyskusji), ale ja nie miałam takiego zamiaru. Poprostu denerwuje mnie bałagan w przepisach lub ich brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pyrgon . Wielokrotnie wskazywałem odpowiednie miejsca do dyskusji np. Klub użytkowników gazu płynnego i parę wątków w Dziale Wymiana doświadczeń. To jest moje ogłoszenie mojej działalności i nie mogę się zgodzić na szkalowanie mnie, mojej firmy przez osoby które maja nieczyste zamiary Pod przykrywką ochrony interesu ogółu lub udając potencjalnego klienta szkodzą mi mając w tym swój własny interes . Wyzwiska musiały się pojawić - po ignorancji, prośbach, nawoływaniach, apelacjach. Czasem trzeba moim zdaniem konkretne zachowanie nazwać po imieniu, czasem emocje biorą górę.Każdy wie czytając te ogłoszenie w której firmie pracuje i jeżeli jest zainteresowany napewno z mojej strony może liczyć na ofertę oraz na merytoryczna rozmowę o rynku i ofertach konkurencji oczywiście na priv.

pozdr ol

 

:oops: sorki nie zauważyłem że trafiłem do działu Ogłoszenia drobne - a to czyni różnicę; masz rację najgorsi są konkurenci podszywający się pod niezadowolonych klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro jesteśmy przy NENie. Co powiesz na taki "zarzut" że NEN nie ma własnego źródła gazu - kupując go od któregoś z konkurentów jest od niego uzależniony, i w razie rozwiązania umowy klienci mogą przez jakiś czas mieć problem z dostępem do gazu?

Nie pytam złośliwie tylko merytorycznie; jestem zainteresowany gazem płynnym i nawet wybierałem sie niedawno do NENu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pyrgon .Nikt na rynku LPG nie jest producentem gazu może poza 1 firmą - każdy gdzieś kupuje - najczęściej z kierunku wschodniego. Jeżeli chodzi o N.EN. dostawy są w pełni zdywersyfikowane. Dlatego stopień obawy o :

i w razie rozwiązania umowy klienci mogą przez jakiś czas mieć problem z dostępem do gazu?

jest taki sam jak u konkurencji.

Pozdr ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory wypowiadałem się tylko pozytywnie o NEN do czasu kiedy otrzymałem podwyżkę cen gazu po pierwszym roku grzewczym.

i szokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

stara cena 5,3m3

nowa cena 8,1m3

 

przy czym ceny na rynku gazu wzrosły przez ostatni rok o 20gr za litr.

 

na m3 wchodzi jak się nie mylę 3,4litry gazu.

 

 

daje to podwyżkę 68 groszy.

 

czyli można tylko mówić o oszukaniu klienta.

 

 

 

myślę o rozwiązaniu umowy i nie znalazłem w niej stawki za demontaż zbiornika.

 

rozczarowany i oszukany klient

sobótka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

redrum:

Komórkowa pisze się przez - ó. Moja żona jest nauczycielką, polecam korepetycje.

Jeśli chodzi o cenę - trzeba przecież nadrobić niskie ceny obowiązujące dotychczas. Kiedy muszą zacząć wychodzić na +. czyli tak jak pisałem wcześniej.

redrum - nie mam uprzedzenia, lecz znam sie na stronie finansowej takiej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gazio Dziękuje za propozycje z korepetycjami , nie dziękuje .

Zawsze do bólu bawili mnie kolesie na forach czepiających się o ortografie jak Cię to tak pasjonuje to zapraszam na forum ortografii i interpunkcji.

Zwykle nie mając argumentów merytorycznych piszą takie głupoty ---rewelka.

Idąc tym tropem idjotyzmu mogę powiedzieć że @sobotka nie ma racji bo np: jest brzydki i znam dobrego .....

 

@sobotka

Jeżeli mówisz o "oszukaniu klienta" i chcesz by Twoja wypowiedź chociaż trochę zachaczała o obiektywizm to podaj cenę konkurencji dla klientów w kolejnych sezonach grzewczych. Jeżeli posiądziesz tę wiedze Twoje oburzenie będzie znacznie mniejsze.

O oszustwie możemy rozmawiać jeżeli umowa stanowi inaczej niż wynika to z nowej stawki za gaz. A tak nie jest.

pozdr ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Do góry ceny do góry ceny.

Najpierw przez 3 miesiące nie chcieli mojego stanu licznika a teraz przysłali mi rachunek po nowej cenie.

W pobliskiej gazowni gaz podrożał 9% a Nen podniósł 25% zmuszając mnie do przygotowywania CWU nie gazem a prądem. Na szczęście moje rozwiązania na to pozwalają :D

Tak dalej panowie i pomyślę nad drugą taryfą i kociołkiem elektrycznym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam redrum

Mam pytanie czy cos moze Panu wiadomo co sie dzieje z Pania Anna Macutkiewicz, potrzebuje sie z nia skontaktowac w sprawie montazu zbiornika i skrzynki gazowej. Od paru dni probuje sie z Pania Ania skontaktowac i zero odzewu .... Czy mam ominac Pania Anię i dzwonic bezpośrednio do firmy ?? Prosze o pomoc.

 

pozdrawiam

Piotr Pobikrowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...