Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY -NAJNIŻSZE CENY GAZU


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
witam,

w związku z przejęciem firmy N.EN przez Gaspol mam pytanie do klientów NENu, czy podpisujecie nowe umowy z Gaspolem? A może macie inne rozwiązania, oferty?

Wybacz redrum że w Twoim temacie ale jest to myślę sprawa interesująca wielu forumowiczów. Jeśli będziesz wyrzucał innych to wyjdzie że ten wątek jest tylko Twoim kącikiem reklamowym. A myślę że tak nie jest :wink: :lol: .

Na początku tygodnia zadzwonił do mnie przedstawiciel nowego właściciela, zapewniał że z mojego punktu widzenia nic się nie zmieni tylko nagłówek na fakturze, umówił się na podpisanie dokumentów na dzisiaj i nie przyjechał. Tak więc trochę się zmienia bo NEN był słowny.

Jeżeli są jakieś bardziej korzystne rozwiązania to jestem otwarty na sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ppp.j . Zawsze ten kącik tak traktowałem -odpowiedni dział, odpowiednie miejsce. Myślę że administracja forum ten wątek tolerowała właśnie ze względu na jego półprywatny charakter. Natomiast co do wypowiedzi

@butelka (mogę się mylić) ale data rejestracji na forum i treść sugeruje co nie co .A jak wiesz skoro taka a nie inna jest konwencja - działalności konkurencji obecnej ,byłej, przyszłej lub osobom życzliwym mówimy w tym miejscu zdecydowane NIE!!!.

pozdr ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ppp.j . Zawsze ten kącik tak traktowałem -odpowiedni dział, odpowiednie miejsce. Myślę że administracja forum ten wątek tolerowała właśnie ze względu na jego półprywatny charakter. Natomiast co do wypowiedzi

@butelka (mogę się mylić) ale data rejestracji na forum i treść sugeruje co nie co .A jak wiesz skoro taka a nie inna jest konwencja - działalności konkurencji obecnej ,byłej, przyszłej lub osobom życzliwym mówimy w tym miejscu zdecydowane NIE!!!.

pozdr ol

Sorry redrum masz rację.

Dyskusję nad przejęciem N.EN-u przez Gaspol przenoszę do nowego wątku "Gaspol przejmuje N.EN. Co dalej z gazem?" w Wymianie doświadczeń.

A swoją drogą czy mógłbyś w nim zabrać głos i wyjaśnić trochę kulisy tej operacji i jak się ustrzec nabicia w (nomen omen) "butelkę" bo jak widać rzeczywiście konkurencja ostro działa. Zwracam się do Ciebie bo to Ty przekonałeś mnie do N.EN-u. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... co do wypowiedzi

@butelka (mogę się mylić) ale data rejestracji na forum i treść sugeruje co nie co .A jak wiesz skoro taka a nie inna jest konwencja - działalności konkurencji obecnej ,byłej, przyszłej lub osobom życzliwym mówimy w tym miejscu zdecydowane NIE!!!.

 

Nie jestem z konkurencji a tylko zwykłym klientem NENu ( teraz już byłym klientem ) A zabrałem głos bo dziwi mnie cisza w tym temacie-ogłoszeniu co do przejęcia przez Gaspol. Czy ty Redrum szukasz klientów dla NENu czy dla Gaspolu? A swoją drogą miałem telefony od firmy konkurencyjnej do obu w/w tak więc na pewno czuwają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Ja miałem dziś spotkanie z Panem z Dragon Gaz i przedstawił mi ofertę na butle podziemną 2700 L. Cena montażu wraz z butlą itp. 2200 zł (- 700 zł przy umowie na 3 lata bez limitu gazu), koszt gazu na obecną chwilę 1,85 L /netto brak limitu ilości gazu, dzierżawa 68 zł na miesiąc, demontaż zbiornika 1400 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dziś spotkanie z Panem z Dragon Gaz i przedstawił mi ofertę na butle podziemną 2700 L. Cena montażu wraz z butlą itp. 2200 zł (- 700 zł przy umowie na 3 lata bez limitu gazu), koszt gazu na obecną chwilę 1,85 L /netto brak limitu ilości gazu, dzierżawa 68 zł na miesiąc, demontaż zbiornika 1400 zł

 

 

to kiepska propozycja .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałtyk GAZ dał mi 3 wersje

 

1. 1100 zł limit 15000 L, dzierżawa 50 zł gaz po 1,89 wszystko z VAT

2. 1830 zł Limit 6900 L, dzierżawa 50 zł gaz po 1,89 wszystko z VAT

3. 3900 zł Limit BRAK, dzierżawa 50 zł gaz po 1,89 wszystko z VAT

 

Demontaż zbiornika 600 zł

 

Pochwalcie się swoimi propozycjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dziś spotkanie z Panem z Dragon Gaz i przedstawił mi ofertę na butle podziemną 2700 L. Cena montażu wraz z butlą itp. 2200 zł (- 700 zł przy umowie na 3 lata bez limitu gazu), koszt gazu na obecną chwilę 1,85 L /netto brak limitu ilości gazu, dzierżawa 68 zł na miesiąc, demontaż zbiornika 1400 zł

 

 

to kiepska propozycja .......

 

 

A ja myślę że to ciekawa oferta.

Osobiście robiłem inne wyceny tzn z zakupem zbiornika, ale w gruncie żeczy to licząc okres trzyletni z dzierżawą i zużyciem gazu to czy kupię zbiornik czy go bym wydzierżawił to zapłacę przeliczjąc na miesiąc te same pieniądze. Płacąc odpowiednio mnieszą stawkę za litr gazu (bo taką mam możliwość). Różnica polega tylko na tym że po 3 latach mi zostaje zbiornik na własność i dalej mogę szukać konkurencyjnego dostawcy gazu, a wtym przypadku albo nowa umowa nie zawsze na lepszych/takich samych warunkach, albo koszty demontaż i montażu nowego zbiornika i inne koszty związane z nową umowa. Tylko jedno nie jest pewne czy za 3 lata ja będę miał potrzebę dalej mieć zbiornik na własność może gaz z butli będzie nieopłacalny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witam!

 

Interesuje mnie koszt instalacji zbiornika na gaz płynny ( obok nowego budynku - 150 kwadratowych - po podłogach ) na terenie śląska

 

- cena instalacji i montazu oraz dzierzawy zbiornika naziemnego i podziemnego

 

- czy moze mi ktos doradzic godnego zaufania dystrubutora gazu na terenie śląska - oczywisicie w konkurencyjnej cenie

 

- jakie jest porownianie - dzierzawa czy kupno zbiornika na okolo 3-5lat - co jest bardziej oplacalne?

 

pozdr

 

info na priv

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

redrum przypominam Ci co napisałeś w wątku "Gaspol przejmuje N.EN. Co dalej z gazem?". Było to 11.02.2009 czyli jutro będzie miesiąc.

 

@ppp.j opisze całą sytuacje w tematach dotyczacych N.EN. już niebawem. Mam swoje powody.Wstrzymaj się z decyzja jeszcze chwilkę.

pozdr ol

Ja nadal czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

redrum przypominam Ci co napisałeś w wątku "Gaspol przejmuje N.EN. Co dalej z gazem?". Było to 11.02.2009 czyli jutro będzie miesiąc.

 

@ppp.j opisze całą sytuacje w tematach dotyczacych N.EN. już niebawem. Mam swoje powody.Wstrzymaj się z decyzja jeszcze chwilkę.

pozdr ol

Ja nadal czekam.

 

ja tez chetnie poczytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...