Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY -NAJNIŻSZE CENY GAZU


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...

Witam

 

Chciałbym się dowiedzieć jaka będzie cena kompletnego zbiornika podziemnego na gaz płynny 6700 dm3 wyposażonego w zawory bezpieczeństwa, zawór poboru fazy gazowej, zawór do napełniania zbiornika, wskaźnik stopnia napełniania zbiornika i reduktor I-go stopnia.

 

Prosiłbym o odpowiedź

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

Mam pytanie dot. rury łączącej zbiornik naziemny gazu płynnego z domem.

Rozumiem, że jest ona pod ziemią?

Jesli tak, to czy można tą rurkę poprowadzić w ten sposób, żeby "zahaczyć" po drodze o granicę frontową działki w ten sposób, żeby tą rurę wykorzystać później do podłączenia gazu ziemnego, który za parę lat ma być doprowadzony?

Jeśli taki myk byłby możliwy, to nie byłoby wtedy potrzeby na nowo przekopywać działki, żeby podłączyć gaz ziemny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DrBrat przyłącze należy prowadzić zgodnie z projektem , od gazowni trzeba uzyskać info o średnicy rury .Jeżeli jedno i drugie mamy to działamy Ewentulanie przyłącze do gazu płynnego swoją drogą , pe do ziemnego doprowadzic do wejścia przy domu i za jakiś czas połączyć.

pozdr ol

redrum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej praktyki :

jak do nitki gazu macie mniej niz 200 -250 m to istnieje możliwosć że gazownia pociagnie sieć na swój koszt.

Warunek : musi się znaleźć conajmniej 3-4 inwestorów stawiajacych dom ( lub w niedalekiej przyszłości do 2-3 lat)i chcących te domy ogrzewac gazem.

 

U mnie tak było i nitka sieci jest podprowadzona do działki . Od złożonych oswiadczeń pozostałych właścicieli działek mineło 18 miesiecy do wybudowania sieci.

 

Zeszły sezon " opędziłem " ogrzewanie na 30 kg butlach gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

 

Poprosze ofertke na zbiornik podziemny i naziemny, dzierżawa i na własnosc, oraz ceny gazu. Dom buduje się w Legionowie pod Warszawą. Ofertkę prosze razem z kosztem postawienia (wkopania) zbiornika i dociągnięcia instalacji do domu. (około 10m). Prosze tez o informacje o warunkach umowy. Liczę na to że w ciagu kliku lat doczekam się tam gazociąu.

 

Dzięki.

PS. Zapomniałem doda. Rozliczenie miesięczne i opłata z góry za tankowanie. Czy jest różnica w cenie gazu a jak tak to jaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...