Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY -NAJNIŻSZE CENY GAZU


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

@Justyna134 Tak jak mówiłem przez telefon co z tego że gaz mogę mieć za x zł jak w tym regionie mogę nie mieć cysterny i to jeszcze małej bo jak rozmawialismy duża nie wjedzie, temat przekazałem współpracownikowi z Trójmiasta - z tego co wiem telefonował z propozycją.

@AllFREDoo &Romin:) odpowiadałem juz wczesniej na mejla .

@admi69 Prywatna wiadomość

 

pozdrawiam

LiderGas

Edytowane przez redrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Justyna134 Tak jak mówiłem przez telefon co z tego że gaz mogę mieć za x zł jak w tym regionie mogę nie mieć cysterny i to jeszcze małej bo jak rozmawialismy duża nie wjedzie, temat przekazałem współpracownikowi z Trójmiasta - z tego co wiem telefonował z propozycją.

@AllFREDoo &Romin:) odpowiadałem juz wczesniej na mejla .

@admi69 Prywatna wiadomość

 

pozdrawiam

LiderGas

 

Kiedyś, z pół roku temu rozmawiał mąż z Panem przez telefon o kupnie on Pana butli i wtedy była rozmowa o ok 1,5 zł za litr gazu. Nadal jesteśmy zainteresowani kupnem własnej butli, ale w tym przypadku chyba to nie ma sensu jeżeli jest problem z zakupem gazu. Teraz potrzebowaliśmy tylko 1000l i nie mogliśmy kupic :( Ktoś dzwonił do mnie, nie wiem czy była to osoba od Pana, ale cena gazu była już ok 2,5 zł, więc jest trochę różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko się zgadza ;latem owszem gaz można kupić i nawet ponizej 1,5 , podobnie bedzie i w tym roku . Natomiast zimą cena kształtowała/kształtuje się od 2 do 2,5 zł. Obecnie cena powoli lecz systematycznie spada , jeżeli nie jest b. pilna warto zaczekać . Co do własnego zbiornika- zwykle doradzam i projektuje taką pojemnośc zbiornika aby jedno letnie tankowanie wystarczyło na cały rok i wtenczas mozna cieszyć się super tanim gazem za 1,5 cały sezon grzewczy .Problemu z zakupem gazu nie ma żadnego ,ale ofert na małą cysternę jest mniej.

pozdrawiam

LiderGas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

Proszę o ofertę na zbiornik naziemny 2700 litrów na własność wraz z wykonaniem instalacji zewnętrznej.

We własnym zakresie jestem w stanie wykonać wykop pod instalację oraz płytę pod zbiornik. Lokalizacja: okolice Wyszkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...