Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY -NAJNIŻSZE CENY GAZU


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Witam ale tu dyskusje prowadzicie .

Jest tu może ktoś z Bydgoszczy?

Możecie polecić jakiegoś taniego dostawcę gazu na rejon bydgoski .Oczywiście wraz z montażem butli.

 

Pytałem niedawno o firmę N.EN.

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=91440&highlight=

ale niestety nikt mi nie odpowiedział .

A tutaj na ten temat troszkę widzę . Możecie mi ten temacik rozjaśnić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przyszłym użytkownikom nie zalecam podpisywania umowy bez analizy z prawnikiem."

 

to cytat z wcześniejszych wypowiedzi

 

 

no cóż mam tą przyjemność poczytać umowę NEN, fajna nie powiem żadnych limitów zużycia tak jak w Shell, Gaspol, Progas itd, tylko jedna kwestia - w Gaspolu np po wykupieniu 4000 m3 gazu płacę za demontaż instalacji kilkaset złotych (chyba 400 zł) i koniec mam ich z głowy, w Shellu podobnie a w NENIE? żadnego limitu zużycia więc po co rabat? pytam handlowca. eeeeee no cóż tak jest (odp handlowca)

 

podejrzewam takie trochę psychologiczne podejście - żadnych limitów, zobowiązań itd PO PROSTU MIODZIO, ale jak chcesz rozwiązać umowę to zawsze musisz zwrócić rabat - niezależnie ile wykupiłem gazu.... (w moim przypadku 2700 zł) + transport zbiornika (tak naprawdę nie wiadomo gdzie go zawiozą i ile za to zapłacę) + demontaż zbiornika (zgodny z cennikiem NEN - tylko jak ten cennik będzie wyglądał za 3 lata???? i ile to kosztuje dzisiaj?????) + odessanie pozostałości gazu (nie mają cystern, wynajmą firmę i JA zapłacę podwójnie????)

 

powiem szczerze męczy mnie ten temat, zawziąłem się i nie odpuszczę ale muszę mieć na umowie zapisane wszystkie płatności bo diabeł tkwi w szczególe czyli skąd się biorą różne ceny gazu? wiadomo że są różne tricki aby zdobyć klienta, żeby tylko się podpisał mały druczek na kolejnych stronach umowy a później OSTRZYMY NOŻE I PRZYCINAMY PRZY SKÓRCE jak mówił Chyra w "Komorniku"

 

na placu boju zostało trzech -

Gaspol - marka, rzetelność i solidność

Progas - ciekawa i tania oferta

NEN - jw ale mam zastrzeżenia do umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@johan148

strasznie długo wybierasz już firme gazową

Pierwszy Twój wpis w tym ogłoszeniu z maja 2005 r.

Poprzednim razem jasno poprosiłem kilku userów o opiniowanie mojej oferty vs konkurencji w innych miejscach . Tak jak Ty byś sobie nie życzył żeby przy sprzedaży Twojego domu ktoś inny kwestionował w ogłoszeniu to tamto -czy podawał inne oferty.

Dziś jednak "popłynąłeś"

Nie dość ze reklamujesz tu usługi konkurencji to dotego piszesz nieprawdę :

Meritum nieprawdy ponizej:

podejrzewam takie trochę psychologiczne podejście - żadnych limitów, zobowiązań itd PO PROSTU MIODZIO, ale jak chcesz rozwiązać umowę to zawsze musisz zwrócić rabat - niezależnie ile wykupiłem gazu.... (w moim przypadku 2700 zł) + transport zbiornika (tak naprawdę nie wiadomo gdzie go zawiozą i ile za to zapłacę) + demontaż zbiornika (zgodny z cennikiem NEN - tylko jak ten cennik będzie wyglądał za 3 lata???? i ile to kosztuje dzisiaj?????) + odessanie pozostałości gazu (nie mają cystern, wynajmą firmę i JA zapłacę podwójnie????)

pozdr ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Redrum

przeczytałem jeszcze raz umowę i jakoś nie dopatrzyłem się nieprawdy, jeżeli ma Pan wątpliwości proszę skontaktować się z handlowcem Markiem Z. i zapytać czy jest limit zużycia gazu na ofercie/umowie którą mi zostawił (pewnie nie tylko mojej osobie) i kto ponosi koszty demontażu, rabatu i dodatkowych płatności o których pisałem wyżej

 

Tak jak pisałem wcześniej nadal biorę pod uwagę Waszą ofertę, decyzja będzie w marcu/kwietniu (prywatnie znam jednego z Waszych pracowników i poczekam spokojnie kilka tygodni - jeśli sprawdzi się plotka to nie wejdę z Wami w kontrakt)

 

teraz mniej kulturalnie:

na Twoim miejscu trzymałbym pampersa baaaardzo blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżbym miał inną umowę? no tak to zrozumiałe są klienci i klienci

 

 

rada z pampersem: widzę że wiem więcej niż pracownik firmy, cóż zdarza się nie każdy przedstawiciel musi wiedzieć o tym co się dzieje na górze

 

na razie powstrzymam się z pisaniem na jakieś kilka tygodni aby przypadkiem nie zniechęcić potencjalnych nabywców wspaniałego i taniego produktu, szczególnie tych którzy zalogowali się i w pierwszym poście na forum poprosili o oferty

RE-WE-LA-CJA

(jak szybko ludzie reagują na dobre newsy czyt. gaz? a może koledzy... aby nakręcić kolo zamachowe owczego pędu u innych czytelników?- a może szybciej i łatwiej wejść na stronę NEN i wypełnić formularz zgłoszeniowy lub po prostu zadzwonić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...