Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki kupić komputer???


Poznanianka

Recommended Posts

z mego doświadczenie napędy LG dobrze czytają płyty, nawet mocno porysowane, nie raz wziąłem cifa, przetarłem płytę i jazda, na niczym nie chodziło tylko na LG. Wszystko się psuje, jak sprowadzaliśmy masowo LG, to psuł się LG, jak Lite ON, to psuł się LITE ON, podobna historia z Samsungiem, według mnie jednak serwis LG lepiej działa od LITE ONa. A wyrobami Sonego ?, za mocno flopka śróbką nie dokrecać, bo źle działał, Napędy Panasonica (raczej Matsushita), też dobre krzaki się trafiały. Co do innych wyrobów LG, monitory Flatron sprzedawało się olbrzymie ilość, zdarzało się owszem reklamacje, ale przy tej ilości to naprawdę przyzwoita firma. Dużo gorsze są Philipsy, dobre monitory są Samsunga. O dziwo mało reklamacji mamy na AOC i NEC'a. Pojawił się też nowy gracz chiński BENQ, i to poważna sprawa, bo pomału wykupuje Siemensa (już dział z telefonami jest jego), a jakościowo jest O.Ki. Swego czasu zaczeliśmy sprowadzać tanie płyty Asrocka, działały stabilnie, jak wzieliśmy się dobrze za Ascrocka, (mówie tutaj o ilościach liczonych w paletach, a nie sztukach), to dzisiaj zbieramy żniwa, koszmar. Wiec powiedziałem dość i przeskok na Asusa. Jaki wynik, ? np. Asus na chipsecie KT880, to jeszcze gorsze niż prawie identyczny Asrock, padaka, problem z kompatybilności pamięci. Mam dobre zdanie o płytach Solteka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 9 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...