Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zakład Stolarski Zbigniew Kozłowski. Erkado to nazwa grupy produktów: drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Trochę ich już sprzedałem. Moim zdaniem bardzo dobra jakość w rozsądnej cenie. Skrzydło o gr. 72 mm. Wypełnienie pianką, skrzydło wzmocnione profilem alu, solidna budowa.

I najważniejsze: do tej pory brak reklamacji. Także szczerze polecam.

 

Dzięki. Pójdę sobie jeszcze je pooglądać do sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No wlasnie i tu sie zaczynaja schody gdyz uwazam iz Urzedowski nadal boryka sie z problemami zwiazanymi z terminami... ..

Dylematów kolorystyczych nie rozwiążę. Są w Urzędowskim nowe kolory typu DB3 (podobny do winchestera) DB6 (taki zimny, "surowy" dąb, i Db2 - bielony.

A jeśli chodzi o terminy to słowo "boryka" nie jest odpowiednie. Terminu fabryka nie traktuje jako świętość. To po pierwsze: za duża firma by pilnować pojedyńczych sztuk (chyba, że za nich to zrobi dealer i da się we znaki telefonicznie wszystkim ludziom). Po drugie - jak znajdą coś złego, to drzwi wracają na poprawki o nawet 2-3 tygodnie do tylu. Po trzecie - jak brakuje materiału to Urzędowski nie puszcza drzwi na zamiennikach nie spełniających jego oczekiwań (tak było ok roku 2006) tyko czeka na dobry surowiec.

Na tą chwilę mam w produkcji sporo zamówień i wygląda, że część będzie przed czasem (a klientom podałem terminy dłuższe od fabrycznych o miesiąc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam,

Szukam solidnych drzwi zewnetrznych, lecz nie drewnianych. Z drewnianymi mam przykre doświadczenie, wypaczyły się konkretnie pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych. Zwaracałbym sie ku osobom, które użytkują już pewien czas dobre drzwi i nie narzekają. Oczywiście w przystepnych cenach. Z góry dziekuję, Daro R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...