Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ja zamierzam kupic drzwi firmy KMT Plus z oszkleniem ok. 2000 zl (metalowe, klasa antyw. B)

Też myślę o takich i chętnie przyłączę się do postu:

a czy ktoś posiada drzwi firmy KMT? i może się podzielić wrażeniami.

Pozdrawiam.

 

na Allegro znalazłem coś takiego, cena naprawdę kusząca tylko ciekawe jak z jakością: http://allegro.pl/item335852420_drzwi_zewnetrzne_kmt_plus_z_szyba_promocja_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a czy ktoś z was posiada drzwi chińskie,takie za 600-700zł,bo mąż się upiera przy nich a mi się jakoś to niewidzi.ciekawe jak wytrzymale one sa

 

Zakupiłem na Allegro drzwi chińskie z uszkodzoną ościeżnicą jako drzwi tymczasowe. Z moich obserwacji:

- bardzo łatwy montaż

- wygląd taki sobie tzn. okleina i tłoczenia OK, ale np. klamka tandetna

- trzeba uważać na zamki ponieważ są niestandardowe i jak ulegną uszkodzeniu będzie duży kłopot, a od sprzedawcy słyszałem że nie są one zbyt trwałe

 

Ogólnie nie polecam tych drzwi jako głównych drzwi wejściowych - nie będą one ładną wizytówką domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamierzam kupic drzwi firmy KMT Plus z oszkleniem ok. 2000 zl (metalowe, klasa antyw. B)

Też myślę o takich i chętnie przyłączę się do postu:

a czy ktoś posiada drzwi firmy KMT? i może się podzielić wrażeniami.

Pozdrawiam.

 

Moi rodzice od kilku lat użytkują KMT. Sprawują się dobrze, z jednym minusem: trzeba porządnie ciągnąć za klamkę, żeby zamknąć. Ta firma podobno tak ma :evil: Zdaniem sprzedawcy jest to "zasługa" ciepłych uszczelek zamontowanych i na ościeżnicy i na skrzydle drzwiowym.

Sama jestem na etapie wyboru drzwi do domku i zastanawiam się nad tą firmą, albo drewnianymi. W sumie za cenę jednych drewnianych będę miała dwoje drzwi stalowych (w tym do kotłowni - wejście od ogrodu).

Poczytuję więc sobie wątki o drzwiach i się "biję" z myślami co wybrać. Piszcie więc Wasze spostrzeżenia i ułatwiajcie decyzję niezdecydowanym takim jak ja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...
Posiadam drzwi drewniane z ociepleniem wewnątrz. Niestety drzwi mocno pracują na zmianę wilgotności. W sesonie grzewczym, kiedy w sieni jest ciepło i sucho, a na zewnątrz odwilż, drzwi doznają szoku i wyginają się w lekki banan w taki sposób, że nie można ich domkąć na zamku. Jest to bardzo uciążliwe. Drzwi są pomalowanę jedynie bejcą z obawy przed łuszczeniem powłoki lakierniczej w słoneczne dni. Są bowiem wyeksponowane w całości na południe. Czy ktoś mógłby coś doradzić, jak zabezpieczyć się przed tym wypaczaniem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy drzwi drewniane z Włoszczowej, wyglądają super, ale zaczynają się paczyć - są zamontowane już od ponad roku ale problem zaczął się dopiero tej zimy, jak zaczęliśmy grzać - na środkowy zamek zamykają się bez problemu, górny trzeba docisnąć. Jak znam życie, gwarancja tego nie obejmie :roll:

Też myślałem nad Gerdą GWX-20, ale wtedy nie mieli odpowiedniego koloru (teraz mają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie, gwarancja nie obejmuje także drzwi posiadających jakiekolwiek uszkodzenia, tzn. jeśli zostaną zarysowanie lub drapnięte przez psa lub kota - nie ma gwarancji.

 

Takich kwiatków w karcie gwarancyjnej jest sporo.

 

Czego się spodziewałeś? Jak wybijesz szybę to chciałbyś żeby producent oddał Ci pieniądze albo wymienił na nowe?

Nie spotkałem firmy, która by dała gwarancję na mechaniczne uszkodzenia :-?

 

Na marginesie w dziale "Wnętrza" jest bardzo fajny post na temat drzwi zewnętrznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

przeglądam forum i nie mogę znaleźć informacji na temat drzwi wejściowych. Może ktoś ma ciekawych producentów lub dobre bądź złe doświadczenia z drzwiami wejściowymi. Na drzwi wejściowe nie chcę wydać dużej kwoty. Chciałbym kupić drzwi wraz z montażem w cenie do 2500zł. Pozostają więć pewnie stalowe w okleinie. Interesują mnie jak najbardziej proste drzwi najlepij całkowicie płaskie bez przetłoczeń w kolorze orzecha lub tzw nowoczesne drzwi proste bez przetłoczeń ale z jakimiś ciekawymi wstawkami "okienek" szklanych pasów itp.

 

Dziękuje za wszelkie cenne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja schody,drzwi wewnętrzne i zewnętrzne zamawiałem u tego samego stolarza.Za 9 kpl pojedyńczych 1 podwójne,schody i drzwi wejściowe(dębowe) równo rok temu zapłaciłem 20kpln dał taki rabat że wejściowe prawie gratis :lol:

Jako reklama jego firmy.

A wzór na wejsciowe to szukaliśmy jeżdząc po budowach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...