Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam. Poszukuję wszelkich opinii na temat drzwi zewnętrznych firmy Lestol z Rudy. Wcześniej jakoś o nich nie słyszałem, ale bardzo się podobają żonie:) Miałbym do Was forumowicze wielką prośbę, jeżeli mieliście/macie z nimi "kontakt" bardzo prosiłbym o podzielenie się jakimiś uwagami odnośnie drzwi tej firmy, jak się sprawują, ile przeciętnie wytrzymują itp. Z góry dziekuję za wszystkie odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi marza sie takie drzwi jak tutaj na pierwszym zdjeciu: http://www.mkk-budownictwo.pl/galeria-obiektow-wybudowanych.html moze ktos takie widzial gdzies? baardzo szerokie i z okienkami po bokach kwadratowymi. Dla mnie cudne.. jesli widzieliscie gdzies to prosze dajcie znac w jakiej firmie, rozmiar dla mnie jeszcze nie jest tak do konca istotny bo dopiero bedizemy precyzowac wszystko z ekipa:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi marza sie takie drzwi jak tutaj na pierwszym zdjeciu:

Praktycznie kazda firma takie zrobi. Podstawowy, niemalze najprostszy model drzwi, do tego doswietla podzielone poprzeczkami.

Szacunkowy wymiar jaki jest potrzebny by osiagnac zakladany wyglad to 200x250cm.

Koszt drzwi - w zaleznosci od firmy i wyposazenia - szacunkowo od 5 tys (bardzo tanio) do kilkunastu tys (wyzsza polka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie/prośbę odnośnie podzielenia się Waszymi opiniami, doświadczeniami (itp) z drewnianymi drzwiami zewnętrznymi firmy LESTOL z Rudy. Pozdrawiam forumowiczów:)

 

witam,a czy ktoś słyszał o drzwiach Ł&K mają bardzo dobre parametry i cena jest niezła ok 4500 z montażem ale nie ma opini i niewiem czy warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie ucichło coś to forum..a ja w dalszym ciągu poszukuję odpowiedzi na nurtujące mnie pytania:) Miał ktoś z Was styczność z firmą Lestol? Bo bardzo nam się podobają jedne drzwi od nich, ale żeby znaleźć o nich jakieś opinie w internecie to już jest strasznie ciężko... Także ponawiam swoją prośbę sprzed kilku postów. PS ewentualnie drugą opcja są również drewniane drzwi z firmy Wiatrak. Obie marki wyglądały bardzo solidnie pod względem technicznym, "wyglądowo" żonie bardziej spasował akurat Lestol, tylko kurcze nigdzie nic o nim nie możemy znaleźć..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

pytanie podobne jak kolega wyżej: jakieś doświadczenia z Stolbud Presa?

Do wstawienia jako wejściowe do mieszkania w bloku.

Kontrkandydat to Porta Opal, ale Stolbud wygrywa izolacją akustyczną, co dla mnie jest ważnym kryterium wyboru.

 

Ewentualnie opinie, wskazówki, albo inne propozycje mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję firmy w Lublinie, gdzie będę mógł kupić całe wyposażenie tzn. drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, okna oraz bramę. Zależy mi na dobrej jakości, nie chcę drzwi z marketu. No i przydałaby się dobra, fachowa obsługa, bo w tym temacie jestem laikiem. Byłem ostatnio w sklepie na Rusałce, żeby zorientować się w temacie, ale Pani, z którą rozmawiałem miała wg mnie jeszcze mniejszą wiedzę niż ja w tym temacie. Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...