Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia!


Recommended Posts

Brawo, nareszcie coś !

 

Powielanie tego samego wątku jest wobec innych uczestników forum zachowaniem niegrzecznym !!!

 

Wszyscy tracimy niepotrzebnie czas na czytanie powielanych tematów, które nie dość, że są powielane kilkakrotnie w tym samym dziale, to częstokroć znajdują się w innych działach.

 

Wystarczy tego działania w myśl :

".... wiem, że to nic ważnego, ale jak za darmo, to napiszę jeszcze ze 30 razy to samo !"

 

NIE ZAŚMIECAJMY FORUM !

 

Pozdro

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 months później...
  • 2 months później...
  • 2 months później...
  • 5 months później...
  • 1 month później...
widże że redakcja zaprzestała nadzorowania aby osoba nie emitowała nadmiernej ilości ogłoszeń :(

juz dawno zaprzestała

to przykład

http://forum.muratordom.pl/search.php?search_author=tomasztkacz

Gresy Nowa Gala - Najtaniej

Sprawdz ceny glazury!zapytaj!

Zapytaj o cene glazury,gresu,terakoty.

Gresy z Nowej Gali - najtaniej

Gresy polerowane z Nowej Gali - najtaniej

Gresy polerowane z Nowej Gali - najtaniej a także inne..... Glazura,terakota,gres-zapytaj o cene...

 

a ten temat powinien byc przeniesiony do lamusa ... do piwnic z nim ...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
  • 2 months później...
  • 4 months później...

Witam,

 

mam propozycje by ogłoszenie były kasowane po okresie 14 dni (max. 30 dni). Obecnie na stronie 152 ogłoszenie istnieje z 2002 r.!!! Jaka jest idea by trzymać tak stare ogłoszenia?

 

Po 14 dni już ogłoszenie jest przeważnie nieaktualne. Każdy kto jest zainteresowany napisze jeszcze raz na kolejne okres (14 dni). W przypadku kasowania starych ogłoszeń mamy w zawsze ogłoszenia aktualne. W automatycznym trybie dopuszczone byłoby jedno ogłoszenie od jednego użytkownika w tym okresie.

 

Bardzo dobry pomysł by użytkowicy mogli jedno dać ogłoszenie, ale lepiej z zastrzeżeniami jak wyżej.

 

 

Pozdrawiam

 

Ryszard Bielecki

 

ryanb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Redakcjo,

 

czy w takim razie mogę utworzyć jeden wątek o nazwie, np. DISCOUNT A.G. - Z NAMI NAJTANIEJ WYPOSAŻYSZ SWÓJ DOM

 

i podawać w nim dane teleadresowe,

 

czy to będzie już przekroczenie zasad ?

 

Mogę tam podawać wszystkie swoje oferty i mieć nawet 10000 postów z nimi, bo rzeczywiście może to i lepsze rozwiązanie gdy każdy będzie mieć własny "kącik"

 

Aczkolwiek pytam, bo zawsze gram w otwarte karty :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Szanowna Redakcjo,

 

czy w takim razie mogę utworzyć jeden wątek o nazwie, np. DISCOUNT A.G. - Z NAMI NAJTANIEJ WYPOSAŻYSZ SWÓJ DOM

 

i podawać w nim dane teleadresowe,

 

czy to będzie już przekroczenie zasad ?

 

Mogę tam podawać wszystkie swoje oferty i mieć nawet 10000 postów z nimi, bo rzeczywiście może to i lepsze rozwiązanie gdy każdy będzie mieć własny "kącik"

 

Aczkolwiek pytam, bo zawsze gram w otwarte karty :)

 

Pozdrawiam

 

Odpowiadamy: nie. forum nie służy takim celom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby sie upewnić:

 

Redakcjo,

czy skoro juz mam jeden wątek ogłaszający moja firmę to moge dać drugi na inny temat? A mianowicie np ogłoszenie że szukam elektryków do współpracy? Czy to musi byc w jednym wątku?? Mam nadzieję, że nie musi bo po tytule ogłoszenia wtedy nikt nie trafi...

Zostało napisane , że każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia na dany temat i z tego wnioskuję, że o poszukiwaniu elektryków moge stworzyc nowy wątek.

Ale wolałbym sie jednak upewnić..

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...
Każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia na dany temat, tam też może aktualizować swoją ofertę. Mnożenie ogłoszeń handlowych może być powodem usunięcia użytkownika z Forum.

 

Czy w takim razie mogę dać nowy wątek, np. szukam elektryka, jeśli wcześniej dałem ogłoszenie na kierownika budowy? nie spowoduje to usunięcia konta? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia na dany temat, tam też może aktualizować swoją ofertę. Mnożenie ogłoszeń handlowych może być powodem usunięcia użytkownika z Forum.

 

Czy w takim razie mogę dać nowy wątek, np. szukam elektryka, jeśli wcześniej dałem ogłoszenie na kierownika budowy? nie spowoduje to usunięcia konta? Proszę o odpowiedź.

Ograniczenie z punktu 5d >>> Regulaminu Forum dotyczy głównie ofert i reklam firm - chodzi o to, by reklama nie zaśmiecała działów Forum.

W przypadku ogłoszeń inwestorów zastosowanie ma tylko zasada, by nie tworzyć więcej niż jednego wątku w danej sprawie, lecz dopisywać się do już utworzonego, oraz by nie umieszczać takich wątków poza działem ogłoszeń.

Ogłoszenia nieaktualne można zgłaszać np. do mnie na priw, celem usunięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 1 month później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...