Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grzejniki Kotły Instalacje 100%


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 275
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

rafslusarczyk

wyslalem prosbe o wstepna wycene. Czy potrzebujesz wiecej informacji ?

Jesli tak -daj znac co bedzie potzrebne

 

pzdr

 

wyślij na [email protected]

 

bo mam małe zamieszanie ( nie wiem czy z tobą pisze na meil czy jescze z kim innym)

podpisz sie nickie i gdzie budowa?

 

tel do mnie 508-127-405

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

rafslusarczyk

 

Dzięki za info , jaka tam konkurencja jęśli ja mam płacić ???

U mnie trzeba powiesić grzejniki i zrobią mi za 40 zł od sztuki , chodzi o samo powieszenie , podpięcie , czyli montaż i tyle

 

A z tą Złota Rączka :lol: nie żle nie taki nick był wolny i nie powiem że bym coś z niego nie miał :wink: Całkiem zielony nie jestem ale oświecony w cenach jakie są w Polsce tez nie bom za granica przebywał przez to te moje pytania

 

Dzięki i pozdrawiam nie czuj się zagrożony wszak fachowiec strachu nie powinien mieć nawet przed konkurencją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam,

wlasnie zaczynam inwestycje pod wawa ... domek jednorodzinny 130 m uzytkowej. zaczynamy kopac fundamenty. Przymierzam się do instalacji co/cwu.

 

O pomyslach na ogrzewanie:

cala instalacja skladac ma sie docelowo z grzania podlogowego (kuchnia, lazienki, przedsionek, pomieszczenie gosp), ze standardowych kaloryferow w pozostałych pomieszczeniach i z dwoch kaloryferow kanalowych (salon przy drzwiach tarasowych i w sypialni od strony ogrodu)

 

A teraz troche o samym domu

- rzut znajduje sie tu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/79a74477ef0636b3.html

- domek bedzie grzany gazem ... poczatkowo plynnym, potem ma nadzieje ziemnym

- budowany z bloczka betonowego 24 cm + styro 15

- wszystko w parterze

- do zamieszkania przez młodych ludzi z dwojka dzieci

 

To co najważniejsze czyli pytania/prosby:

1. przede wszystkim na jaka firme/producenta grzejnikow się zdecydowac przy 3 rodzajach ‘grzania’?

2. jaki piec i zasobnik dobrac majac na uwadze ze chcialibysmy piec kondensacyjny z zamknieta komora spalania? … czy do naszego wyboru sa rozsadne alternatywy?

3. no wlasnie decydując się na rekomendacje z punktu 1 i 2 ile może mnie to kosztowac?

 

 

pozdrawiam i dzieki za odp,

pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

witam

 

opis zdarzenia ;)

zdarzy sie to w okolicach Warszawy

3 osobowa rodzina (docelowo czterosobowa)

 

dom 170m2 + garaż 30m2

tak sobie kombinuje:

 

ogrzewanie podłogowe (wiatrołap, kuchnia, łazienka + salon i jadalnia czyli praktycznie cały dół)

grzejniki (góra)

 

ogrzewanie: gaz ziemny + kominek z DGP (ale to grzanie dla przyjemnosci) do tego myslę o kotle kondensacycjnym + wentylacja mechaniczna. Sciany ocieplone 20cm styropianu, poddasze 30 cm wełny

 

i teraz pytanie:

jaki zastosować piec

jakie grzejniki

i ile by to kosztowało

 

termin wykonania - listopad

 

pozr.

Konrad

 

na maila wysłałem projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

sprzedam w dobrej cenie

1 szt

http://pl.eight.vaillant.com/stepone2/data/images/62/29/00/594_166_atmoTECexclusiv190.jpg

 

Kocioł wiszący z wbudowanym zasobnikiem warstwowym

 

Do ogrzewania mieszkań lub domów i poboru ciepłej wody w trzech punktach jednocześnie. Szczególnie zalecany w sytuacji braku miejsca na tradycyjny układ: kocioł-zasobnik.

 

W skrócie

Wysoki komfort poboru c.w.u.

Optymalne rozwiązanie dla standardowych zastosowań.

Łatwy i szybki montaż.

Przyjazny w obsłudze i podczas przeglądów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...