Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W GROSZKU pracownia ARCHON


Recommended Posts

Agakz a widziałaś kolekcje z Paradyża? Mają bardzo dobre płytki i kilka kolekcji drewnopodobnych:

 

http://www.paradyz.com.pl/?s=17&a=7&lang=pl&collID=92

http://www.paradyz.com.pl/index.php?s=20&a=7&lang=pl&collID=296

http://www.paradyz.com.pl/index.php?s=20&a=7&lang=pl&collID=207

 

Co o nich sądzisz? Znalazłam sklepy sprzedające płytki od najróżniejszych zagranicznych producentów, ale na ich oferta jest przedstawiona jako odnośniki do oryginalnych, obcojęzycznych stron. Trudno sie na nich szuka, niestety :(

 

A może inni "Groszkowi Przyjaciele" chcieliby się wypowiedzieć na temat płytek drewnopodobnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Basia i Sławek, te paradyżowe płytki nie zachwyciły mnie. Woodentic wygladał jeszcze najlepiej, ale jeśli dobrze kojarzę jest taki bardzo szorstki i chyba też nie najtańszy.

Pilne pytanie do tych, którzy już mają dach :D

Dziś szef dekarzy mnie zabił pytaniem czy robić tak dużo rur spustowych od rynien z obu stron kuchni :o Zostawialiście tak jak w projekcie? Chodzi o Groszka 2 i pochodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agakz nie zwróciłam uwagi na rury spustowe, ale teraz patrzę, że mamy tak jak w projekcie. Szkoda, ponieważ, jeśli byłoby to możliwe, lepiej zrobić mniej. Jeśli chodzi o płytki to sadzę podobnie, ale zachęca mnie cena katalogową 60-70 zł (oprócz woodentic - 120 zł). Nie widziałam ich na żywo, niestety. Nie uda mi sie pochodzić po sklepach prędzej niż w piątek :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o płytki to sadzę podobnie, ale zachęca mnie cena katalogową 60-70 zł (oprócz woodentic - 120 zł). Nie widziałam ich na żywo, niestety. Nie uda mi sie pochodzić po sklepach prędzej niż w piątek :-(

Cena niewątpliwie jest zachęcająca... w takich sytacjach żałuję, że nie mieszkam w Warszawie, wszystkie salony na miejscu, Opex i Bartycka itp. W innych sytacjach nie żałuję :wink: Dużo zależy od sposobu ułożenia płytek - czy prosto czy w jodełkę, jaki kolor fug i jakie szerokie. Od tego wszystkiego zależy efekt finalny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agakz, tak naprawdę to podobają nam się najbardziej płytki za 300 zł za metr kw., więc odpadają. Nigdzie nie mieli na wystawie Woodentic z Paradyża, a reszta z tej fabryki jest nieciekawa. Na drugim miejscu naszej klasyfikacji jest Cerim, ale na niego czeka się do końca września. Pozostanie, więc chyba Halcon. Jutro musimy podjąć decyzję.

 

Pozdrawiamy wszystkich upalnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agakz, tak naprawdę to podobają nam się najbardziej płytki po 300 zł za metr kw., więc odpadają. Nigdzie nie mieli na wystawie Woodentic z Paradyża, a reszta z tej fabryki jest nieciekawa. Na drugim miejscu naszej klasyfikacji jest Cerim, ale na niego czeka się do końca września. Pozostanie, więc chyba Halcon. Jutro musimy podjąć decyzję.

 

Pozdrawiamy wszystkich upalnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agakz, tak naprawdę to podobają nam się najbardziej płytki za 300 zł za metr kw., więc odpadają. Nigdzie nie mieli na wystawie Woodentic z Paradyża, a reszta z tej fabryki jest nieciekawa. Na drugim miejscu naszej klasyfikacji jest Cerim, ale na niego czeka się do końca września. Pozostanie, więc chyba Halcon. Jutro musimy podjąć decyzję.

 

u nas Woodentic jest w Leroy Merlin, w piątek byłam po coś innego i specjalnie się przeszłam przez dział płytkowy. Co to jest Halcon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Dobra rada dla wszystkich, którzy są jeszcze przed płytkami, nawet na etapie zbierania pozwoleń!

W każdej wolnej chwili wybierajcie płytki, panele, parkiet itp. do nowego domu! Im szybciej wybierzecie tym będzie lepiej!

Mam nieustanny ból żołądka, ponieważ nie możemy dostać płytek na cały dół. Jak już coś wybierzemy to, albo w naturze jest nie takie, albo czeka się długo (np. na Cerim 2 miesiące). Wszystkie inne już czekają w magazynie na nasz odbiór, ponieważ wybraliśmy je dużo wcześniej. Te drewnopodobne tez wybraliśmy dużo wcześniej na podstawie zdjęć z katalogu oraz widoku jednej płytki w sklepie. Niestety, po ujrzeniu kilku złożonych razem okazały się już nie takie piękne!

 

Agakz widzieliśmy Woodentic w L.M. Też jest dużo brzydszy niż w katalogu... Czytałam o Polcoloricie, ale nie mogę go nigdzie znaleźć.

 

Kończą nam już odwierty do pompy ciepła. Ciekawie to wygląda. Postaram się wieczorem zamieścić zdjęcia.

 

Słoneczne pozdrowienia dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zaawansowanych i początkujących groszkowych wielbicieli.Czy waszym zdaniem 32 tyś za postawienie stanu surowego zamkniętego groszka 4 podpiwniczonego to dobra cena?Roboty ziemne wykonujemy sami i materiały też sami kupujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko do osób, które już postawiły GROSZKA2 a mianowicie jak zakończyliście piony kanalizacyjne. Czy wyprowadziliście ponad dach czy zastosowaliście zawory napowietrzające.? U mnie kanalizacja jest podpięta do sieci kanalizacyjnej. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...