Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt KLEMENTYNKA pracownia ARCHIPELAG


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Pozdrawiam dzielnych klementynkowiczów. Ja musiałam zweryfikować swoje potrzeby i możliwości. Przez jakiś czas przyglądałam się Miłce czyli mniejszej siostrze Klementynki, a teraz - i tak już może zostanie - myślę o jednym z nowych projektów Horyzontu - Jeżynce. Tym niemniej podglądam Was raz po raz i kibicuję Waszym budowom. Życzę dobrych fachowych ekip i przyszłorocznych świąt już "na swoim". Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszelkiej pomyślności oraz radosnych chwil spędzonych w kręgu rodziny i przyjaciół oczywiście we własnych Klementynkach. A tym co budują (plaga czyli tobie i mi :D ) zapału i sił oraz cierpliwości do wszelakich majstrów. Wesołych świat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Zrób wywiad, bo cieśle u mnie mówili, żeby to skonsultować z kierownikiem budowy (zanim to zrobie chciałbym wiedzieć jak inni zrobili). Bowiem dach może pracować a jak będzie na sztywno ze ścianą szczytową to może ona hmm.. pęknąć.

 

Inni już tu chyba nie zaglądają, coby mogli się wypowiedzieć na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 4 weeks później...

Witaj Plaga!

Nie zaglądałam, bo nie mogłam tego forum znaleźć. Dziś przez przypadek na nie ponownie trafiłam. Zimę przetrwaliśmy. Teraz na działce mamy sporo wody. Polska pod wodą to i u nas też jej jest ździebko więcej niż zwykle. Więc czekamy z pracami. W najbliższym czasie kanalizacja i inne prace. Pozdrawiam, a co u ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam

Chociaż u nas powodzi nie ma to jednak i nas w jakiś sposób dotkneło. W pracy podniesli nam stany osobowe, część z nas wysłali na powódź.

Ja trafiłem do Sztumu, dokładniej do Piekła. Taka miejscowość. Przez to nie miałem czasu na budowę.

Dach u mnie skończony ( narazie, deska i papa ). Nie zdążyłem na zimę ze ścianami szczytowymi i teraz je kończe, ale co chwilę mi coś przeszkadza.

 

Jednak najlepsze jest to, że już w tym miesiącu się przeprowadzamy na działkę na lato. :) Już nie możemy się doczekać. :)

 

Monikaidaniel, Jak u Was postęp prac? Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years później...

Cześć wszystkim !

Odkopuje temat z przed lat, ale inaczej się nie da :) Zastanawiamy się nad zakupem domu w stanie surowym zamkniętym proj. KLEMENTYNKA. Czy ma ktoś może z was zdjęcia jak to już wygląda jak jest wszystko skończone ? Jakoś nie potrafimy sobie wyobrazić wielkości tych pomieszczeń. W obecnym budynku zastawione jest wszystko styropianem i widać tylko trochę linii po podłodze.

A może ktoś z was zaadaptował poddasze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...