Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt KLEMENTYNKA pracownia ARCHIPELAG


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pozdrawiam wszystkich milosnikow Klementynki!

Jestem na poczatku drogi do własnego domu -

na etapie szukania projektu.

Po przejrzeniu setek rysunkow, Klementynka to jeden z 2 projektow, ktore powaznie biore pod uwage.

 

Bardzo pomoglo by mi w decyzji zobaczenie tego domu w naturze.

Z postow w grupie wywnioskowalem, ze jest duza grupa Klementynek

na Slasku, znalazlem 1 w lodzkiem (dominoxs)

a czy ktos wie o okolicach Warszawy ?

 

Z drugiej strony nie jest dla mnie problemem przejechac sie po Polsce ;)

 

MichalS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powróciłem jestem i będę pisał. Chałupa nam urosła do stanu surowego otwaartego,panowie tomeczki kończą w przyszłym tygodniu dachówke,mamy też taras i schody i kupe innych rzeczy.Zapraszam do Gdańska pogoda jeszcze całkiem niczego to można choćby pospacerować nad morzem.Pozdrowienia dla wszystkich budujących
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powróciłem jestem i będę pisał. Chałupa nam urosła do stanu surowego otwaartego,panowie tomeczki kończą w przyszłym tygodniu dachówke,mamy też taras i schody i kupe innych rzeczy.Zapraszam do Gdańska pogoda jeszcze całkiem niczego to można choćby pospacerować nad morzem.Pozdrowienia dla wszystkich budujących

 

Byłam we Władysławowie w weekend. Faktycznie miło. :)

Pochwal sie jakimis zdjeciami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu widać koniec sezonu - forum się ożywiło! W przeciwieństwie do naszych planów, niestety. W ubiegłym tygodniu, po wielu perypetiach złożyliśmy papiery o pozwolenie na budowę, z nastawieniem, że ten stan zerowy w tym roku nam się jeszcze uda. No i nie ma jak nasze szczęście. Okazało się 3 dni temu, że nasza gmina nie dostała dotacji z UE na modernizację oczyszczalni ścieków, a to był warunek przyłączania nowych użytkowników, bo stara jest przeciążona i nie za bardzo sprawdza się w obecnej sytuacji. No i zawiesiliśmy się. Bo co nam po budowie, jak nas nikt do sieci wod-kan nie podłączy? Trzeba poczekać, aż się coś wyjaśni w tej kwestii, bo przeież gmina nie może nagle zastopować wszystkich zaczętych i nie zaczętych inwestycji.

Dla nas w każdym razie oznacza to czekanie z budową do następnego sezonu :((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączamy do grona Klementynkowiczów. Naszą budować będziemy pod Zduńską Wolą.

Dzięki wszystkim za wcześniejsze wpisy. :)

Przemek Sz.

 

 

OO , Zduńska Wola , rodzinne miasto mojego męża !

Jeśli chcielibyście gotową Klementynkę zobaczyć , zapraszamy do nas pod Łódź ,drodzy Krajanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z radością donoszę, że w czwartek staliśmy się posiadaczami pozwolenia na budowę, które zaległo na razie na półce w domu i czeka na uprawomocnienie. Postanowiliśmy, co prawda, nie zaczynać jednak budowy w tym roku, bo pogoda już nie jest taka pewna (przysporzyło nam to sporo frustracji:( ), ale sam fakt przebrnięcia przez te wszystkie upiorne papierki jest dla nas sam w sobie źródłem nie lada satysfakcji.

Dalej jest nie rozwiązana kwestia kanalizacji, ale za to Zakłed Energetyczny już się wypowiedział w kwestii doprowadzenie prądu do naszych działek mimo braku wymaganych 5 chętnych klientów. I będziemy mieli prąd!!! Najpóźniej w maju będzie już stałe przyłącze.

Więc tyle wieści z placu boju z Polski Północno - Wschodniej :), rzecz odroczona, ale nie zawieszona w próżni.

A, mam jeszcze jedno pytanie. Kto, oprócz Magmi zamieszkał w domu budowanym w jeden rok (nie licząc fundamentów z poprzedniego sezonu). Chodzi mi o wprowadzenie się do domu nie schnącego przez cały sezon. My mamy taki zamiar, bo już chcemy za wszelką cenę jak najprędzej iść do siebie, nasz budowlaniec mówi, że to możliwe, jeśli zastosuje się odpowiednio suche technologie. Ale ja jestem niedowiarek i chcę usłyszeć opinie o takich możliwościach od odób, które tak zrobiły. Czy rzeczywiście jest to takie uciążliwe???

Dzięki za wszystkie wypowiedzi. A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO , Zduńska Wola , rodzinne miasto mojego męża !

Jeśli chcielibyście gotową Klementynkę zobaczyć , zapraszamy do nas pod Łódź ,drodzy Krajanie .

 

 

Wielkie dzięki za odzew. Jest nam bardzo miło i chętnie byśmy obejrzeli waszą. Nasz domek będzie stał w Bilewie i chyba w podobnym miejscu(przy brzozach). Proszę o tel lub adres i termin na priv. :) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne zdjęcia ,mniej więcej tak sobie wyobrazam swoją klementynkę .

Pewnie też będę ją chciał trochę '' odchudzić'' tak jak to zrobiła magmi.Na razie kończę sprawę zakupu działki ,którą sobie upatrzyłem .Przedemną pewnie fura roboty ale się nie przejmuje, po lekturze waszego forum widzę jak czas szybko leci patrząc

na zdjęcia wszych poczynań :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...