Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt KLEMENTYNKA pracownia ARCHIPELAG


Recommended Posts

Shiiit!!!

Nie moge wsadzić zdjęcia. Konto mam na fotosiku ze zdjęciami. Wprowadzili opłaty i nie moge dodać zdjęcia jak nie zapłace. Musze poszukać jakiegoś innego portalu.

Może powiecie gdzie można wrzucać zdjęcia?

 

http://x.garnek.pl/ga6092/09891e02b94b33a7318102a2/7318102.jpg

 

udało się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No proszę masz już pierwsze okno i poddasze pnie się do góry. Tak trzymaj. Dzięki za zdjęcie. Oczywiście następne mile widziane. Trzymam kciuki za dzisiejsze murowanie, by pogoda nie spłatała psikusa. Zauważyłam, że w czasie poszczególnych etapów budowy wiecznie prosiłam by ... jutro nie lało! A jak strop zalewali to ... padaj deszczyku, jeszcze padaj! Człowiek jest przewrotny :wink: Miłej pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś mam przerwe, pracuje, ale i tak pogoda do d....

W sobote chce wylać wieniec na tej wysokości jak widać, a jak nie w sobote to napewno w poniedziałek.

W przyszłym tygodniu wchodzą ciesle i bedą stawiać więźbe. Wreszcie :)

A ja bedę w tym samym czasie murował szczyty. :)

Aby do zimy... :) W zimie odsapniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

siedze w domu i się nudze. Szlag mnie trafia, bo pogoda nie pozwala nic zrobić. Wieńca nie moge zaszalować i wylać, a tu za kilka dni mają wejść ciesle.

Wszystko się sprzysięga, abym nic nie robił. :(

 

Może jednak od poniedziałku coś się ruszy? Mam taką nadzieje. Do zimy kupa roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na grzyby, fakt czas na grzyby. Ale My nie mamy czasu :)

Dziś wylałem wieniec pod murłate na jednej ścianie. troche się zeszło.

Jutro druga ściana. :) Cieśle będą mogli wejść i robić co do nich należy.

Wreszcie pogoda pozwoliła coś zrobić, choć wiało niemiłosiernie. Jutro ma być lepiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nasz daszek czekają niewielkie poprawki. Deszcz padał dwa dni i przy koninach troszkę woda się sączy (przy 2 znikome ilości, ale ten między kuchnią i małym WC ma większe zacieki). Dekarz umówiony. Zresztą tak się umówił, by po pierwszym deszczu dać mu znać czy wszystko jest w porządku.

A u plagi pewnie dziś więźbę zakładają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :( a myślałam, że dziś jakieś zdjęcia zobaczymy. Trzymam kciuki za cieśli. Oj człowiek musi mieć ogromne pokłady cierpliwości do wszelakiej maści majstrów. Każdy budujący zna ben ból. Nasz dach został uszczelniony przy kominach. Ale jak na złość deszcz przestał padać. Musimy czekać na następny by sprawdzić czy nie ma przecieków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...