Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Własny dom a uprawianie sportów


Redakcja

Ja i uprawianie sportu:  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ja i uprawianie sportu:

    • Uprawiam rekreacyjne, za to systematycznie
    • Nie mam na to czasu
    • Uwa


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 94
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 5 years później...
  • 3 weeks później...

Przed urodzeniem syna i rozpoczęciem budowy zajmowałam się jeździectwem.

Teraz z czasem krucho więc staram się regularnie uprawiać nordic walking(regularność utrudniona przeziębieniami). Jak warunki pozwalają to narty biegowe. Próbuję wygospodarować czas aby wrócić do jeździectwa ale w tym mi też przeziębienia przeszkadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...
  • 4 months później...

U nas przydomowy "wybieg" służy właściwie tylko do zabaw, rekreacji. Na razie nie planujemy profesjonalnych czy półprofesjonalnych boisk. Wyrównany teren trawiasty służy do kopania lub rzucania piłek, ringo, badmintona bez siatki, gramy w bule, namiastkę golfa.

Za to mamy 150m do gminnego stadionu z orlikiem, boiskiem do kosza, torem rolkowym i siłownią oraz 50m do otwartego boiska treningowego, gdzie można postrzelać na bramki i świetnie puszcza się latawce.

Na stadionie korzystamy na razie tylko z toru (my z mężem rolki, dzieci mamy małe, więc one na hulajnogach lub rowerkach), na boisko treningowe dość często idziemy z piłką lub latawcem.

Ja zaczełam codziennie biegać a właściwie truchtać, 1,5 - 2km, jak tam mi się trasa ułoży. Wcześniej ćwiczyłam w domu - sama, z laptopem albo z konsolą. Konsola z czujnikiem ruchu to było coś, czego zupełnie nie planowaliśmy budując dom, a wymaga trochę wolnego miejsca przed telewizorem. U nas stolik i jedna kanapa poszły nieco w bok i miejsce udało się wygospodarować. Zabawa jest niezła zarówno dla dzieci jak i dorosłych, a i gier treningowych, sportowych i tanecznych jest już jakiś tam wybór. W każdym razie można się wesoło spocić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
U nas przydomowy "wybieg" służy właściwie tylko do zabaw, rekreacji. Na razie nie planujemy profesjonalnych czy półprofesjonalnych boisk.

 

profesjonalnych boisk to ja też nie planuję ;)

tyle, że w miejscu gdzie dawniej były grządki teren był nie równy, więc musiałem przekopać i wyrównać (mniej więcej). teraz nazywam to boiskiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
profesjonalnych boisk to ja też nie planuję ;)

tyle, że w miejscu gdzie dawniej były grządki teren był nie równy, więc musiałem przekopać i wyrównać (mniej więcej). teraz nazywam to boiskiem ;)

A - to tak jak i u nas "wybieg". Lepiej, żeby nie było dołów do skręcania nóg w kostkach. ;)

 

majst3r - jakie dyscypliny preferujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...