Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Własny dom a uprawianie sportów


Redakcja

Ja i uprawianie sportu:  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ja i uprawianie sportu:

    • Uprawiam rekreacyjne, za to systematycznie
    • Nie mam na to czasu
    • Uwa


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 94
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sporty siłowe : bieganie z obciążeniem ( kosiarką ) , rozwój tricepsów ( drewno kominkowe obróbka i transport juczny ) , inne grupy mięśni -szpadelkowanie, dziabkowanie, rycie, podkopy i okopy

 

sporty extremalne : jazda samochodem na czas po Warszawie

 

sporty higieniczne : pływanie waleniem ( czyli unoszenie się leniwe ze wspomaganiem odnóży ) , strzelanie z broni krótkiej oraz dłuższej , wędkowanie ( ile się da i kiedy się da )

 

A w nowym domku ma być obowiązkowo pole do plażówki z racji wielkiej odwzajemnionej miłości mych dzieci do tej dyscypliny sportu.

 

Po cichcu marzę o squash :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd zaczęliśmy budowę a potem zamieszkalismy nasze ukochane rowery poszły w kąt. Urządzanie i pielęgnacja ogrodu to cały wysiłek na jaki nas stać.Teraz doceniam to, że mamy niewielką 850-metrową działkę. Przy większej bym sie załamała...albo posiała więcej trawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Ja dopiero zaczynam zabawe na moich 12 arach, razem z dziewczyną oczyszczamy naszą dżunglę z najrozmaitszych krzewów - można się zmęczyć, siłowni nie trzeba. Poza tym jednak 3 razy w tygodniu śmigamy na basen. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez sportu, a już na pewno bez pływania, nic lepiej nie robi po ciężkiej pracy! Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Ja na czas budowy czyli przez ostatnie 1,5 roku to prawie zapomniałem o przyjemnościach typu sport. Miałem własną gimnastykę z bieganiem po hurtowniach i sklepach, z przerzucaniem, worków, płytek, gruzu i desek.

Ale teraz jak już jestem na swoim to czas ponownie zadbać o kondychę fizyczną.

Tylko niestety jak to po budowie bywa brak kasiory więc na razie planuję głównie chodzić na basen (tak ze 3 razy w tygodniu). Na wyjazdy narciarskie na razie mnie nie stać, no chyba że znowu będą wyjazdy weekendowe dofinansowane przez firmę.

A jak już przyjdzie wiosna to trzeba będzie odkurzyć rower i od nowa poznawać Kampinos.

A jak przyjdzie lato to może i na deseczkę się czasami wyskoczy:)

 

A w domu mam na strychu ok 90m2 do wykorzystania i planuję powiesić kilka worków do kopania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...

Odswiezam temat :D

Szukam inspiracji na urzadzenie pokoju hobby - mini silownia i relaks

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=80452

W miejscowosci, gdzie bedzie nasz domek, oprocz latem jazdy rowerem, zima na nartach, nie ma innych mozliwosci uprawiania sportu. Aha, biegac nie lubie.

Za to uwielbiam wode - na studiach min 2x w tyg sekcja plywacka - teraz bardzo mi tego brakuje :( Rozwazalismy budowe basenu ale koszt ogromny.... No i jest basen w miescie obok - odleglosc 15km.

I lubie tanczyc.... http://www.fancysplace.com/smileys/bunny2.gif

:oops: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswiezam temat :D

Szukam inspiracji na urzadzenie pokoju hobby - mini silownia i relaks

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=80452

W miejscowosci, gdzie bedzie nasz domek, oprocz latem jazdy rowerem, zima na nartach, nie ma innych mozliwosci uprawiania sportu. Aha, biegac nie lubie.

Za to uwielbiam wode - na studiach min 2x w tyg sekcja plywacka - teraz bardzo mi tego brakuje :( Rozwazalismy budowe basenu ale koszt ogromny.... No i jest basen w miescie obok - odleglosc 15km.

I lubie tanczyc.... http://www.fancysplace.com/smileys/bunny2.gif

:oops: :D

Na rurze...? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja sie nie obrazilam!

Na forum bywam duzo to i rozne tematy przegladam... 8)

Odpowiedzialam na pytanie.

A'propos rury, to na rurze nigdy nie "trenowalam", prywatnie tak pocwiczyc to pewnie mozna, w koncu ruch to zdrowie. Na poddaszu bede miec trzy...... ale belki 4ro stronnie strugane (wlasnie w pokoju do cwiczen ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

u Nas jeśli idzie o sport, to:

- paralotnia - Mąż

- wspinaczka skałkowa - wspólnie

- pływanie - wspólnie

- rower - wspólnie

- narty - wspólnie (uzupełnienie dla braku możliwości jazdy na rowerze)

- kurs tańca - 2 x w tygodniu jesień i zima

 

generalnie paralotnia, rower, narty, skałki - w weekendy;

dodatkowo skałki - 3 x w tygodniu

 

ufff, a kiedy czas na dom?????? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Paralotnia :o Jesli tylko bede mial kase - czyli moze za dwa lata - robie kurs a potem zbieram na wlasny sprzet. Najbardziej chcialbym paralotnie z motorkiem :) I moze moja zone uda mi sie przekonac do tej rozrywki, fajnie bylo by razem polatac :)

 

Poza tym w naszym ogrodzie koniecznie musi znalezc sie miejsce na trenowanie kenjutsu - japonskiej szermierki. Oboje jestesmy zainteresowani japonskimi sztukami walki. Obecnie cwiczymy troche mniej, ale mozliwosc pomachania mieczem tuz przed swoim domem, bez koniecznosci jazdy przez cala Warszawe do dojo, w ktorym cwiczymy, powinno nam ulatwic sprawe :)

 

Samuel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 6 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...