Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

mebelki do kuchni


Gradziu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

On 2002-11-14 13:36, Snowdwarf wrote:

edzia a ty skąd forumujesz?jeśli to nie tajemnica? ja mieszkam w zabrzu...

Oczywiście, że nie tajemnica forumuję z Rybnika.

pozdrawiqm Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gradziu, meble ze sztancy sa naprawdę okropne, te wszystkie okleiny, folie, fe! Ja mam kuchnię z Cepelii z 1989, drewno i super sklejka (półki), jest niezniszczalna i piękna .(Była dość droga; ale nie "na ludowo&quot:wink:. Myślę, że lepiej pokombinować i mieć coś własnego, wymyślonego, niż te drogie kuchnie, które są ładne tylko parę lat. Potem się rozłażą. Udanych łowów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Planuje wymurowac kuchnie w moim domu i jestem ciekawa, czy ktos z was spotkal sie z czyms takim albo jeszcze lepiej sam juz murowal. A co do mebli "drewnopodobnych" to chyba nie da sie tak ogolnie mowic, ze sa do niczego. Mam osobiscie takie od wielu lat i do tej pory wygladaja calkiem niezle.

Pozdrawiam

Edzia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 4 months później...
  • 3 weeks później...

Edziu - mam wymurowaną kuchnię możesz ją sobie obejrzeć tu:

 

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=6414&grupa=0&kat=2&a=zelazny1

 

jestem z niej bardzo zadowolony. zdecydowałem się na nią z dwóch powodów: wygląd i koszt. ta kuchnia wyniosła mnie w sumie ok. 3000 zł. bez sprzętu AGD. myślę, że jeśli ktoś chce mieć kuchnię rustykalną to kuchnia murowana jest tu najlepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scianki sa wymurowane z betonu komorkowego i to wszystko. szafki maja swoje skrzynie z plyty meblowej i sa tylko lekko przykrecone do wymurowanych scianek, bo drzwiczki przykrecone do bet. kom. nie trzymaly by sie za dobrze. scianki murowane sa zaciagniete klejem z siatką, zagipsowane i pomalowane farba zmywalną,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie potwierdzam, co mówi Teska - BlackRedWhite do niedawna kojarzył mi się z tanią tandetą, ale mocno zmienili jakość, a mebelki kuchenne to już pierwsza liga. Ceny zaś niższe niż u konkurencji. Należy jednak osobno doliczyć 10% (o ile pamiętam) za montaż i we Wrocku jakieś 500zł dla projektanta i za pomiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...