Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Gerionowy - komentarze


Gerion

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 472
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

HMMM,Dzikie Pola :evil: :evil: :evil: wypraszam sobie :-? wszyscy tak brzydko mówia tylko ciekawe dlaczego tak im ciężko wyjeżdżać i czemu wszyscy tak chętnie tu wracają????Jak byłam ostatnio słuzbowo w Krakowie to facet tez sie dziwił jak mozna tu mieszkać,a ja bym sie nie zamieniła na jego paskudne 3 pokojowe mieszkanie przy Rynku ,za nic w swiecie.W miastach to sa dopiero dzikie pola,strach wyjśc wieczorem.Smród,wieczna bieganina,ludzie jacyś tacy niemili,zamknięci w sobie brrr .A tu jak wracam o 4 nad ranem z imprezy to nikt mnie nie zaczepi,nie da w łeb a jak miałabym trudności z trafieniem do chaty to mnie zatargają na próg :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja... Ludzie tu inne, milsze i gościnniejsze. I śpiewnie zaciągają z lwowska ;-)

 

A Dzikie Pola to wcale obraźliwa nazwa. Wręcz historyczna ;-) Mnie nie kojarzy się ze zdziczeniem obyczajów, a z dzikością przyrody, której "piękne okoliczności" możemy podziwiać na całej połoninie...

 

pozdrawiam

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziękuję, ale się porobiło. W pierwszej chwili myślałem, że AGNIESZKA31 jest żoną Geriona (jak przeczytałem o tym, że wyprasza sobie Dzikie Pola) :oops:

Poza tym Dzikie Pola to bardzo pozytywna nazwa. A Bieszczadów to mi nie trzeba zachwalać. Bywałęm tam i latem i zimą. Kiedyś przyjechałem zimą w Bieszczady. Końcówkę podróży odbyłem PKS-em z Ustrzyk Dolnych do Górnych. Autobus był nabombany niezmiernie, ale z czasem jakoś dziwnie pustoszał. Na końcu w Górnych był tylko kierowca i ja z kumplem. Jak wysiedliśmy to nie było w śniegu widać żadnych śladów. Całkowita pustka. Sklep spożywczy był otwarty ale tylko w środy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, stopniowanie napięcia to podstawowy chwyt fabularny ;-)

 

A z tymi przygodami bieszczadzkimi - faktycznie jest co opowiadać. Ja nie zapomnę historii żonki, jak w równie napakowanym Ogórku znalazło się dwóch zagrabanicznych turystów i nikt ni czorta nie rozumiał co oni chcą od kierowcy... A oni chcieli tylko "Łan tu Leskoł!" ;-D

 

pozdrawiam

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienik rzeczywiście super pisany :p Masz talent pisarski nie z tej ziemi :wink:

HMMM,Dzikie Pola wypraszam sobie wszyscy tak brzydko mówia tylko ciekawe dlaczego tak im ciężko wyjeżdżać i czemu wszyscy tak chętnie tu wracają????

AGNIESZKA31 na moje tereny rodzinne a to tylko 14 km od obecnego miejsca zamieszkania mawiaja tam gdzie wrony zawracają ale mi to bardzo się podoba i nie mam z tego powodu do nikogo pretensji :wink:

Także bądz dumna z Dzikich Pól :p :p :p :p :p

Takie dziweicze tereny są już rzadkością i możemy tylko sie cieszyć że tak blisko ich mieszkamy :p Choć ma to czasami i swoje wady ale zalet chyba znacznie więcej :roll: :roll: Zresztą co kto lubi

:roll: :roll:

Podzielam twoje zdanie co do miast 8)

Pewnie dostanie mi się od niektórych :oops: ale co tam :wink:

Jednym slowem niech żyje natura :p

 

 

Czekam na ciąg dalszy, zdjecia fajne :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz już wiem jak wygląda :D

 

A nie mówiłem, że będzie łatwo? ;-)

Kurcze, czytam Twój dziennik i po raz kolejny widzę regułę... to KOBIETA dzwoni/informuje swojego faceta, że jest fajne miejsce...;-D

Oj coś w tym musi być...czyżby reguła?

 

Panowie, a może jakieś wyjątki?

 

pozdrawiam

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
I teraz mój ulubiony cytat z Sindbada: „Ale o tym co było dalej, opowiemy Wam w następnym odcinku”

no nie............ :( :( , a ja się tak rozczytałam :D .

Ale z Ciebie ostry i nieustępliwy inwestor, super http://www.olkalybowa.republika.pl/Gify/Buzie/00036%5B1%5D.gif.

Co do Enei Gniezno, mąż popędzał ich jak umiał i do dziś nie wiem czy bez tego i tak zrobiliby w takim okresie jak zroblili czy nie :-? . Umowę podpisaliśmy pod koniec grudnia 2004, a prąd mamy od jakiś 2 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerion, ale sie zaczytałam.. i uśmiałam :D :D :D opis tego goscia co to ma fjancuski kominek w ktorym i tak nie palić mnie powalił na łopatki!! :D :D :D pisz dalej , dużo i często! a i nawet bym się wprosiła na krótkie szkolenie "jak być twrdym negocjatorem" :) podziwiam szczerze!! oby tak dalej!! ale super... :D :D :D

 

Mundzia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...