Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Gerionowy - komentarze


Gerion

Recommended Posts

Gerion to życzenia szybkiego powrotu do pełnej sprawności małżonce przekaż :)

Ano - niestety taki nas los, że wykonawcy robią nas w bambuko a później próbuj coś odzyskać. Ciekawam twoich potyczek bo sama z jednym uderzam do sądu - straty na pare tysięcy są już tego warte a poza tym może głupio - ale chcę po prostu ludzkiej sprawiedliwości i pokazanie, że za nieuczciwość spotyka kara.

Tylko pytanie jak z tą karą będzie :wink:

A z tym piecem to skandal! A nie może ci tego ustawić instalator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 472
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
Gerion co slychac? Mam nadzieje, ze zonka juz doszla do siebie i wszystko u Was ok.

 

Dziękuję za pamięć. Jak na razie wszystko u nas w porządku, czekam na wiosnę ;) Płot trzebaby zrobić w wreszcie budowę zakonczyć oficjalnie.

 

Żonka doszła do siebie i od stycznia wróciła do pracy. Teraz raczej odreagowujemy po dwóch latach budowy, niż zgłębiamy tematy budowlane. Obywamy się bez firanek, nowych mebli i upiększania wnętrz. No ale były inne priorytety. Mieszka się fajnie, choć przydałyby się dłuższe, jasne wieczory, żeby coś porobić....;)

 

pozdrawiam

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 months później...
Wielka szkoda,że nie kontynuujesz juz swojego dziennika.Ciagle mam nadzieję,że pojawią się nowe wpisy.Moja PLEJADA jest na etapie wykończeniówki.Z przyjemnością obejrzałabym Twoje prace wykończeniowe.Gratuluję domku i czekam na więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Obiecuję,że zdjęcia pojawią się.Chętnie opwiem o zmianach jakie z mężem przeprowadziliśmy w naszej PLEJADZIE.

1.okno w miejscu wyjścia tarasowego w sypialni.

2.w miejscu garderoby mała łazienka.

3.w miejscu wc,schody prowadzące na poddasze.

4.zlikwidowaliśmy wiatrołap,dzięki temu mamy przestronny hol.

5.okna dachowe na poddaszu.

Z 1/3 poddasza planujemy zrobić strych,a reszta zostanie otwartą przestrzenią.W przyszłości będzie tam pokój rekreacyjny lub playroom dla dzieci.

Zmiany były bardzo dobre,jesteśmy z nich zadowoleni.Mamy dużo otwartej przestrzeni,no i dwie wygodne łazienki.Dach podnieśliśmy o dwa pustaki więc zewnątrz PLEJADA jest nadal symetryczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Mieszka się coraz lepiej. Trochę uciążliwe dla mnie są dojazdy do pracy, ale dzięki autostradzie jedzie mi się szybko :)

 

Nareszcie przestaniemy mieszkać na stepie, w zeszłym tygodniu zrobili mi nawodnienie, w przyszłym zaczynamy zakładać ogród...wreszcie ;)

Już się nie mogę doczekać, kiedy dookoła domu zacznie wyglądać zielono i pięknie.

 

Wnętrza - został nam salon do urządzenia (bo wzięliśmy z mieszkania stare meble i czas je schować do innego pokoju ;) ), trzeba też wybrać jakieś firanki, bo na razie zadowalamy się roletami.

 

pozdrawiam

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, ze jest pieknie! :wink: :p

Oj ogrodu Ci zazdroszcze. U nas wciaz zielsko rosnie. Malo tego, teren z lekkim spadkiem w kierunku domu, wiec cala woda po deszczu stoi przy domu. Aby firmie zlecic robote - brak kasy, aby samemu zrobic - brak czasu. :-?

 

p.s. jak juz zielono bedzie to pstrykny pare fotek. :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...