Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 506
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Uff - dawno nie pisałem, a wiele się wydarzyło.

No to tak - dziś ekipa kończy tynki zewnętrzne + parapety.

Pierwsza część centralnego położona, woda prawie cała, elektryka prawie cała (była cała :( ).

W zeszłym tyg. włamali nam się do domu - łomem ramę okienną potraktowali. "Czesać" poszło się kilka elektronarzędzi, resztki kabli w rolkach i część kabli ze ścian. Na szczęście kable mocowane na spinkach więc łatwo będzie uzupełnić.

 

Ehhh - nerwowy ten ostatni czas u nas :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam wszystkich,

 

Szczęściarze my dopiero z mężem jesteśmy przy szukaniu projektu, spodobał mi się Z12 z wykorzystanym poddaszem, które chcielibyśmy zrobić odrazu. Ciekawi mnie gdzie kupowaliście projekt? czy możecie polecić kogoś? i Czy ktoś mógłby podesłać kosztorysy budowy na adres [email protected]

Za wszelkie rady , uwagi i wsparcie będziemy bardzo wdzięczni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zainteresowany to mogę podrzucić zrobione przeze mnie kosztorysy do trzech banków na kwotę 160.000pln. (KB, Alior i Get in Bank). Może się komuś przyda, a może ktoś zweryfikuje moje obliczenia.

 

Witam,

 

Wiem że to już długo okres czasu ale możesz mi podać ten kosztorys na [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
tak z ciekawości... gdzie masz jakieś wejście dla kominiarza?

 

Ja u mnie zastosowałem stopnie kominiarskie od rynny i ławeczkę obok komina.

Przeszło pozytywnie przez obydwa odbiory kominiarskie.

Pouczono mnie, że powinienem mieć drabinkę aby w razie czego udostępnić ją kominiarzowi.

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/c/801/s5000153.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/c/401/s5000151a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam tak samo. Pytam, bo mi się rzuciło w oczy że kolega ma komin, a brak włazu czy stopni. I może być problem z odbiorem.

 

Dziękuje za zwrócenie uwagi. Trzeba będzie o tym pomyśleć. A tak przy okazji to ile wam wyszły odbiory? Ja niedługo będę się szykował..

Edytowane przez ŁukaszZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam wlasnie z zona wybralismy projekt domku z12 nasza rodzinka to 2+2 i raczej sie to nie zmieni bardzo. Prosze oodeslanie kosztorysu na [email protected]. mam jeszcze pytanie co myslicie o przezuceniu schodow w miejsce pg a samo pgrzeniesc na prawo od wejscia. Czy buduje sie ktos w okolicy bielska bo chetnie obejzelibysmy domek w realu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...