Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TEKA - Wątek zbiorczy o sprzęcie. Opinie, modele, zdjęcia


Gość bimp

Recommended Posts

Gość bimp

Witam,

jestem na etapie wyboru urządzeń AGD do kuchni. W natłoku ofert różnych firm zwróciłem uwagę na sprzęt firmy Teka. Obejrzałem sobie sprzęt w jednym ze sklepów w Katowicach, wygląda nieźle. Były to kuchnia do zabudowy (piekarnik + płyta gazowa na ceramice, okap, zlewozmywak, bateria). Jeżeli ktoś ma sprzęt tej firmy prosiłbym o uwagi, zarówno co do jakości sprzętu i dostępności serwisu.

 

Pozdrawiam

bimp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • Odpowiedzi 317
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale TEKA to chyba niemiecka firma, produkująca różne wyposażenie kuchenne np. zlewozmywaki z rozdrabniaczem na odpady. Jeżeli o tej samej firmie piszemy to "wysoka półka, więc za taką cenę wzięłabym na 100% !

Za mojego FABERA (szerokość 60 cm) płaciłam 1.800 pln, więc szerokość 90 z szybką za 1.200 pln wygląda

naprawdę zachęcająco. Mam zatem pytanie w jakim to sklepie ? czy może z Allegro ? Pozdrawiam!

 

 

Nie jest to okap kominowy i w dobrej cenie 1200 zł, tylko nie wiem jak z jakością.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale TEKA to chyba niemiecka firma, produkująca różne wyposażenie kuchenne np. zlewozmywaki z rozdrabniaczem na odpady. Jeżeli o tej samej firmie piszemy to "wysoka półka, więc za taką cenę wzięłabym na 100% !

Za mojego FABERA (szerokość 60 cm) płaciłam 1.800 pln, więc szerokość 90 z szybką za 1.200 pln wygląda

naprawdę zachęcająco. Mam zatem pytanie w jakim to sklepie ? czy może z Allegro ? Pozdrawiam!

 

 

Nie jest to okap kominowy i w dobrej cenie 1200 zł, tylko nie wiem jak z jakością.

http://ewabymail.pl/product_info.php?products_id=7018&WebShopID=1b5c1846d86a4d40043a4dc75b7c36df

http://www.tekapoland.com/02/12/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam okap firmy Teka- tyle, że wpuszczany w szfkę za cene z promocji ok.300-400zł.- nie pamiętam dokładnie. Jest super przede wszystkim dlatego, że go wcale nie widać i nie muszę go coróż polerować ściereczką, żeby się lśnił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Też poleciałem na firmę z wyższej półki i się strasznie przejechałem.

Kupiłem przez net okap Teka DB 90.

 

Już przy montażu były problemy, bo obudowa zupełnie niesztywna, wszystko pływa na boki, a komin jedynie stoi na okapie zamiast być przykręcony do ściany.

Pierwsze uruchomienie i straszny ryk silnika.

Po 2 godzinach udało mi sięto ustrojstwo naprawić. Okazało się że spadła sprężyna dociskowa osłony łożyska ślizgowego na wale wirnika w silniku.

 

Teraz jest już ok, ale ogólne zdanie o firmie strasznie nadszarpnięte. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Wygrzebałam gdzieś ten stary wątek i z przyjemnością go odświeżę - bo sama teraz szukam agd - wg. opinii gościa ze studia kuchennego Teka jest całkiem niezła, a i ceny do przyjęcia - czy ktoś ma doświadcznenia z tym sprzętem (nie tylko zlewozmywaki i okapy ale i piekarniki, płyty ceramiczne itp...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja mam TEKI: zmywarkę, zlewozmywak (piaskowy taki niby kamienny), baterię pod kolor zlewu z wylewką. Od 5 lat dzialają i nic się nie dzieje. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zwłaszcza zlew który mimo szorowania nie traci faktury ani koloru, a widziałem takie rzeczy, że zlew z konglomeratu w miarę użytkowania traci kolor i fakturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam,

wpadł mi w rękę folder "oferta promocyjna" z następującym sprzętem:

- piekarniki HI659, HI657

- płyty ceramiczne TR620 i TT620

- okapy NC90, DG90 i in.

 

Czy ktoś posiada w/w lub inny sprzęt tej firmy i mógłby podzielić się wrażeniami? Obecnie mam agd Boscha, a od jednego sprzedawcy słyszałem że TEKA to podobny poziom. Czy faktycznie?

 

pozdr.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam okap z Teki, ale zamontowany króciutko, więc narazie nie mogę się wypowiedzieć bardziej szczegółowo o jego walorach - też słyszałam pozytywne opinie od sprzedawców, dlatego zdecydowałam się na zakup - choć jak raz zadzwoniłam na infolinię Teki żeby dowiedzieć się o jakiś szczegół to poraziła mnie niekompetencja kobitki która odebrała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja tez bede miała coś z Teki- okap i zlewozmywak (oferta promocyjna ) ale piekarnik, zmywarke i płyte Ariston .(to dopiero może być porażka !!!!!!!!!)

jeszcze nie mam zamontowanych mebli kuchennych .

Wydaje mi sie , że sprzet tej firmy od dawna należy do czołówki AGD, co prawda ja chciałam mieć Boscha lub Siemensa , ale ceny porażajace wiec wybrałam coś z niższej półki .

Wszystkie te firmy sa niemieckie(oczywiście oprócz Aristona) , wiec powinno być ok .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...