Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TEKA - Wątek zbiorczy o sprzęcie. Opinie, modele, zdjęcia


Gość bimp

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 317
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Teka zapewne nie produkuje tychgrzeczy. Kupuje u innych, nawala narzut i .. sprzedaje. Nie wykluczone, że to ta sama Amica lub podobnie.

Tak jest napewno z Boschem i Siemensem - tya sama linia produkcyjna (zmywarki), identyczny wygląd, dwie rózne ceny.

 

W tym rozumieniu Teka to nie producent lecz handlarz. Nie oznacza w żadnym przypadku,że to złe produkty.

 

Take it easy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Mały mętlik w głowie, niby już sobie wybrałem sprzęt (płyta gazowa Siemens i piekarnik Amica), a tu mi Pan ze studia kuchennego proponuje Tekę własnie.

Piekarnik:

http://www.megamedia.pl/agd-do-zabudowy-piekarniki/teka-hi-659.php

 

Płyta gazowa:

http://www.agdrtv.com.pl/plyty_gazowe/TEKA_EX_70_5_GAIAL_TR.php

 

No i co? :roll:

 

Czy ktoś ma coś do powiedzenia w temacie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 11 months później...

witam grono....

 

poszukuje kogokolwiek kto ma doswiadczenie / ewentualnie moglby cokolwiek rzec na temat sprzetu AGD niemieckiego producenta TEKA

 

planuje zakup piekarnik do zabudowy + plyta z wlasnym sterowaniem , zmywarka , okap przyscienny kominkowy i lodowka ( zabudowa badz wolnostojaca.... - kwestia przyszlej decyzji )

 

jesli chodzi o lodowke i zmywarke sa rowniez inne opcje :)

 

chodzi przede wszystkim o twalosc i ceny napraw ewentualnych / dostepnosc serwisu - design juz sprawdzilem - sie podoba ! ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam:

- zlewozmywak 1.5 komorowy TEKA - nierdzewka, len - jest bardzo OK.

- płyta gazowa 70-ka 5-ciopalnikowa - też w porządku

- piekarnik do zabudowy, niestety model niezbyt wypasiony, bez prowadnic teleskopowych i rożna. Jemu zarzucałem dość głośną pracę wentylatora chłodzącego obudowę. Po wyjęciu i dokręceniu wszystkich śrubek z tyłu jest cichutko. Sprawuje się też dobrze.

Sprzęt mamy dopiero od kilku miesięcy, więc jeszcze chyba za wcześnie na ocenę końcową - jak na razie nie narzekamy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy.

Okap i kuchenkę elektryczną (z piekarnikiem)- jest super.

Mi się nie podoba zabudowany sprzęt, lubię mieć w jednym kolorze i widoczne, jakoś tak przestrzeni nie jest wtedy monotonna i nikt nie otwiera mi lodówki myśląc że jest tam kosz na śmieci, albo zmywarki myśląc że to lodówka ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za 'male poruszenie' :)

 

jak ewentualnie sie ma sprzet TEKA vs Siemens-Bosch / Electrolux -AEG w sprawach awaryjnosci / bezawaryjnosci ? ceny ewentualnych napraw ? z racji faktu , ze jest mniej popularny czy dostep do serwisu bardziej ograniczony i czesci zamienne drozsze?

 

bo cenowo jest podobnie ( biorac pod uwage 'srednio wypasione modele' )..

 

z gory dzieki za jakokolwiek pomoc... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem również szczęsliwą posiadaczką sprzętu, w całej kuchni, firmy TEKA...płyta gazowa, piekarnik, zlewozmywak, okap i lodówka...

 

użytkujemy od miesiąca nie mam na ten moment zadnych zastrzezen, w rodzinie uzytkowany od paru lat tez same pozytywne opinie.....mnie przekonała do firmy TEKA jakos za dobrą-rozsądną cene :D i model RETRO piekarnika wraz z płytą...urzekły mnie najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

TEKA jest po prostu OK.

Skąd o tym wiem ?

Na pewno nie jestem pracownikiem TEKI.

Od blisko 10 lat zajmuję się profesjonalnie projektowaniem i produkcją mebli na zamówienie, przez ten czas wielokrotnie miałem do czynienia z różnym sprzętem AGD w tym także ze sprzętem TEKA.

Po tylu latach doświadczenia ze sprzętem różnych firm powiem tylko tyle:

 

Do sprzętu TEKA nia mam żadnych zastrzeżeń, i uważam go za godny polecenia i użytkowania.

 

pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Pon, 13 Listopad 2006 08:30 Temat postu:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

jestem również szczęsliwą posiadaczką sprzętu, w całej kuchni, firmy TEKA...płyta gazowa, piekarnik, zlewozmywak, okap i lodówka...

 

użytkujemy od 2 miesięcy, nie mam na ten moment zadnych zastrzezen, w rodzinie uzytkowany od paru lat tez same pozytywne opinie.....mnie przekonała do firmy TEKA jakos za dobrą-rozsądną cene i model RETRO piekarnika wraz z płytą................urzekły mnie najbardziej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie przymierzam do okapu TEKA DH1 http://www.megamedia.pl/okap-kominowy-teka-dh1-60.php?off=9 ale na innym forum ktoś mi napisal że ma też TEKA okap i się strasznie rysuje przy myciu i jestem lekko skołowany ... - a czegoś innego w tym kształcie i w tej cenie nie widze ...

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...