Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TEKA - Wątek zbiorczy o sprzęcie. Opinie, modele, zdjęcia


Gość bimp

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 317
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

taaaa,

tu i tam...

po 2 miesiach uzytkowania plyty Teka bez lit. B-szczerze odradzam jej zakup.Warto chyba te z literka B.Moja dostaje zadyszki na 3,a nie mowie juz o 4 palnikach,nie ma timera,co mi nie przeszkadza,ale zaluje,ze ja kupilem,mialem Samsunga kupic,a wcisneli mi Teke.Wlasnie testuje piekarnik Samsunga twin convection-ciasto i rybe pieczemy jednoczesnie ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak:

mam piekarnik kompaktowy (HK800)

i mikrofalówkę kompaktową (chyba MW32 bit)

firmy TEKA i co mogę powiedzieć... Wyglądają ładnie :)

Mikrofalówka w środku jest olbrzymia :)

(funkcji grill jeszcze nie testowałam).

Za to piekarnik... też na pewno ma super funkcje,

tylko nie wiem, czy to jakaś wada (chyba zadzwonię

do serwisu), czy tak ma być, ale za nic nie potrafię go uruchomić...

Raz się włączy, a raz nie... Poza tym jest ok.... I jedna blaszka na teleskopach :)

Zmywarkę mam Bosch (w starym mieszkanku też był Bosch)

i jestem bardzo z niej zadowolona...

Lodówkę mam side-by-side, ale LG :) Też nie widać paluchów :)

 

Uprzedzam, że sprzęty użytkuję dopiero 3 tygodnie,

więc ciężko z moje strony o rzetelna ocenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

- każde pole ma timer, co nie jest bez znaczenia, ja z tej funkcji korzystam zawsze i wreszcie nie rozgotowuję ryżu ani makaronu:-)

No właśnie: nie wiem jak Wy, ale ja nie ufam tym instrukcjom ile minut się ma ryż robić, bo na każdej kuchence to jest inaczej i jak baba od pługa oderwana zawsze wysypuję z tych ultranowoczesnych torebek i tradycyjnie gotuję sprawdzając organoleptycznie :oops:

A skoro na indukcji się wszystko gotuje szybciej, to czy też ryż/makaron się zrobi szybciej niż piszą na opakowaniu i rozgotuje - nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Na pewno nie kupuj plyty Teka bez literki B.Odradzam.NIe pasuje nam,ma za mala moc,gotowanie juz na 2 czasem,a na 3 zawsze ja przydusza.Pisalem o tym,ale sie powtorze.Zaluje,ze kupilem te,mialem wybrana inna,mysle,ze kazda bylaby lepsza.Generalnie,najtansze modele sa najskromniejsze i najslabsze...Czy te z lit. B bym kupil?W sklepie zabraklo Samsunga,a musialem kupic pare rzeczy z jednego sklepu...Pierwszy wybor bylby lepszy,anie podsuniety okolicznosciami....Poza tym,indukcja jest fajna ,tania w miare i nie zaluje,ze mam ja :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, a czy istnieją wogóle jakieś indukcje, które nie wydają z siebie żadnych dźwieków, tzn. nie trzeszczą itp??

Aha, z tego co wiem ta z literką B jest już wycofywana i mało gdzie dostepna (mają ją tylko sklepy ze starych zapasów) , poza tym ona była chyba tylko dostępna w szerokości 60 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jest bardzo cichutka,jesli otworze szuflade,to slychac szum wiatraka,natomiast nie mam zadnych dzwiekow nieprzyjaznych podczas gotowania,mam garnki,od jagorszych z IKEA-chlam totalny,nie zawsze dzialajacy na indukcji pomimo przeznaczenia pod ind, po Duka firemke i Zeptera.Mysle,ze im wiekszy chlam,tym glosniej cos pracuje.Slysze roznice w pracy poszczegolnych garnkow...Cena i jakosc,najczesciej chodza parami....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...