Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do zapisków ze Sprawnej


rafal9

Recommended Posts

rafal9 zrób prosze parę zdjęć na poddaszu. Bardzo jestem ciekaw jak to jest z tymi skosami na projekcie. Jakie faktycznie wychodzą. Czy ściankę kolankową podnosiłeś?

szczepan

 

Ścianki nie podnosiłem - została dokładnie tak jak w projekcie.

 

Na razie pokoje jak i duża łazienka robią wrażenie przestronnych, ale dopiero po wylewkach i płytach g-k na skosach będzie dopiero wiadomo, jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

rafal9 - tempo masz niesamowite :)

 

Tak, jak pisałem przez tynkarzy tempo spadło.

Trochę się obawiam nadchodzących już zapewne niedługo mrozów - czy zdążę przed nimi zrobić tynki i wylewki.

 

Żeby wszystkie ekipy pracowały tak jak te od stanu surowego to nie byłoby z niczym problemu.

 

Teraz z perspektywy czasu jeszcze lepiej oceniam tych od stanu surowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wniosek jakiś złozyłem. Coś tam podpisywałem w momencie składania wniosku. Niemniej koszty zrobienia przyłacza są mi obojetne bo pokrywa je wykonawca... 8)

Rachunki będą na mnie przychodzić.

Będzie OK Rafal9.

 

PS

A jak pewien agent dowiedział się o słupie to (za pomocą maila to stwierdziłem :wink:) prawie zawału serca dostał np. pisał do mnie maila dużymi literami... :roll: Dalej twierdzi, że 2 miesiące....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Rafal9 - czemu zaniedbujesz dziennik budowy?

Tynkarze skończyli? Nie pobrudzili Ci za bardzo dachu?

 

Po stanie surowym już nic nie jest takie fajne i ekscytujące na budowie.

Wydaje mi się, że nic się nie zmienia i nawet się nie chce robić zdjęć.

 

Ale planuję to nadrobić.

 

Tynkarze kończą dzisiaj, elektrycy skończyli, hydraulicy skończyli.

Dzisiaj weszli wylewkarze z miksokretem.

Jutro mają skończyć.

I będzie zapewne trochę przerwy - do czasu podłączenia prądu.

 

Co do dachu to faktycznie pobrudzili w paru miejscach - tak chlapali zaprawą. Efekt ich pracy zadowalający, ale strasznie brudzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co czekasz na prąd docelowy czy podłaczasz się?

W zimie planujesz jakieś prace?

 

Zgodnie z podpisanym aneksem ze stoenem w ciągu najbliższych tygodni prąd powinien być. Ale jakoś nie widać żeby coś robili :(

Chciałbym "jechać" dalej w zimie - okna, jakieś ocieplenie poddasza i coś tam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co czekasz na prąd docelowy czy podłaczasz się?

W zimie planujesz jakieś prace?

 

Zgodnie z podpisanym aneksem ze stoenem w ciągu najbliższych tygodni prąd powinien być. Ale jakoś nie widać żeby coś robili :(

Chciałbym "jechać" dalej w zimie - okna, jakieś ocieplenie poddasza i coś tam jeszcze.

Jak nie będzie mrozów to może coś zbuduja... Jak rozmawiałem kiedyś w stoen to oni mogą kłaść kable ale do jakieść temperatury. Niestety nie pamietam do jakiej... :cry: W każdym wypadku ja jestem otwarty co do użyczenia prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co czekasz na prąd docelowy czy podłaczasz się?

W zimie planujesz jakieś prace?

 

Zgodnie z podpisanym aneksem ze stoenem w ciągu najbliższych tygodni prąd powinien być. Ale jakoś nie widać żeby coś robili :(

Chciałbym "jechać" dalej w zimie - okna, jakieś ocieplenie poddasza i coś tam jeszcze.

Jak nie będzie mrozów to może coś zbuduja... Jak rozmawiałem kiedyś w stoen to oni mogą kłaść kable ale do jakieść temperatury. Niestety nie pamietam do jakiej... :cry: W każdym wypadku ja jestem otwarty co do użyczenia prądu.

 

Myślę, że jak w tym roku nie zrobią, to będę starał dogadać się z Ziętkiem i się podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...