Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Strop TERIVA - okolice Warszawa (na wschód)


Recommended Posts

2 lata temu znalazłem najtańsze stropy Teriva w miejscowości Cisie, nie pamiętam dokładnie nazwy firmy ale jak Będziesz jechała z Mińska to około kilometra za Dębem Wielkim skręć na prawo na Cisie, przejeżdzasz tory kolejowe i potem jakieś 2 km cały czas prosto. Zakład stoi jakieś 500 m z głównej drogi po prawej stronie ale tam już na pewno się dopytasz.

Według mnie na tamten czas miał dobry towar za naprawdę przyzwoitą cenę.

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej mozna kupić stropy TERIVA na wschód od Warszawy (konkretnie okolice Mińska Mazowieckiego) ?

 

Dorota

A dlaczego koniecznie chcesz kupić najtaniej. Zwykle oznacza to także najgorzej, a strop to jednak najważniejszy element konstrukcyjny.

W najtańszej ofercie może okazać się, że belki stropowe mają za słabe zbrojenie, albo pustaki rozpadają się przy wylewaniu betonu.

Ja bym raczej szukał "dobrego" i niedrogiego stropu od sprawdzonego i znanego w okolicy producenta, a nie od jakiegoś chałupnika z lasu w "promocji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, jeśli wiesz, napisz mi gdzie mozna kupić w naszej miejscowości dobry strop za przyzwoita cenę. Budowa w Mińsku na ul. Huberta

 

Pozdrawiam

dorota

Ponieważ ja mam strop Porotherm, wiec w temacie Terivy mogę tylko powiedzieć to co mówią fachowcy - pustaki (garnki) najlepsze są z Mikanowa, a belki z Sulejówka - namiarów nie znam, ale są to firmy dobrze znane wśród wykonawców w Mińsku i kontakt napewno znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...